Zavrieť

Porady

Reštaurácia - ako to bolo pred krízou a ako to je teraz

vsetko ma boli :)
AHojte,

chcela by som oslovit vsetkych ktori vlastnia, prevadzkuju restauraciu alebo nieco restauracii podobne

1. Ake mate trzby a ci sa kriza odrazila na mesacnych trzbach?
2. Kolko mate cca denne zakaznikov a ci sa to krizou znizilo?
3. Ci sa v tejto dobe vobec oplati realizovat takyto biznis?
4. Ci sa vas nejakym inym sposob dotkla kriza ako je uvedene?
5. Ako dlho uz priblizne vediete restauracne zariadenie a aky tym jedal ponukate?
6. Ktore z jedal a napojov Vam robi najvacsie zisky?

Myslim ze takato stastika pomoze nielen mne ale aj ostatnym...priblizne si vytvorit obraz

Budem kazdemu jednemu vdacna
Usporiadat
bolacka bolacka

bolacka je offline (nepripojený) bolacka

vsetko ma boli :)
cabada Pozri príspevok
Pripájam sa, aj mňa by veľmi zaujímalo, aký máte "pohyb" v tejto oblasti.
Tiež začiatkom roka otvorím podobnú prevádzku a odpovede na navrhnuté otázky by ma tiež veľmi zaujímali.
Kto prevádzkuje reštauráciu, kaviareň .. a pod. a rád by sa s nami podelil o svoje skúsenosti ?
Díííky moc
pochybujem ze nam uz niekto zareaguje na tento prispevok nakolko niektori poradaci ktori maju o sebe velke mienenie absolutne zahltili tuto temu hlupostami..a aj tak kazdy je schopny len poslat linky ktore s danou temou vobec nesuvisia co som od zaciatku hovorila..tolko realita
0 0
tanymi tanymi

tanymi je offline (nepripojený) tanymi

Aj mna by zaujimala tato tema,lebo si musim vypracovat PP pre restauraciu.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
bolacka Pozri príspevok
AHojte,

chcela by som oslovit vsetkych ktori vlastnia, prevadzkuju restauraciu alebo nieco restauracii podobne

1. Ake mate trzby a ci sa kriza odrazila na mesacnych trzbach? sú rovnaké
2. Kolko mate cca denne zakaznikov a ci sa to krizou znizilo? počas kríz sa vždy pilo najviac - štatistika
3. Ci sa v tejto dobe vobec oplati realizovat takyto biznis? Vždy sa oplatí, pretože nie je dôležité kedy začneš, ale ako budeš robiť.
4. Ci sa vas nejakym inym sposob dotkla kriza ako je uvedene? mňa ani náhodou
5. Ako dlho uz priblizne vediete restauracne zariadenie a aky tym jedal ponukate? 18 rokov - bez jedál. Tento rok ENDE - nie pre krízu. Preto, že som sa tak rozhodla.
6. Ktore z jedal a napojov Vam robi najvacsie zisky? vždy kvalitné

Myslim ze takato stastika pomoze nielen mne ale aj ostatnym...priblizne si vytvorit obraz Súhlasím. A nebuď hneď napaprčená keď všetci Poraďáci nenaklušú hneď a zaraz odpovedať Ti.

Budem kazdemu jednemu vdacna
linko1Re: Reštaurácia - ako to bolo pred krízou a ako to je teraz
musím sa zastať bolacky,
nechápem, prečo ste sa do nej tak pustili,
na porade nie som celý den, ale ked niečo potrebujem, tak tu vidím oveľa viac duplicitných tém ako je táto s krízou....
teraz jej nikto nebude odpovedať na zadanú tému, no vidíš, jeden odvážlivec sa predsa našiel a nikto ho za to neukrižuje pretože všetci sa budú báť ako sa do nich pustíte...
toť vsjo...
JA, že sa niekoho bojím ? Prosím vás a koho. Na koho príkaz tu odpovedáme??? Neviete? Na svoj vlastný ! A viete za čo? Za svoj nedocenený súkromný, drahocený čas, za ktorý som mohla zarobiť minimálne xy €uráčikov. Toť asi vsjo.
1 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
pozeraj na prime seriál Ano, šéfe:
http://ano-sefe.com/

tam uvidíš celú kopu prípadov jak to tým prevádzkovateľom reštaurácií nejde. A veľa krát aj to kde robia chyby a podobne.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
bolacka Pozri príspevok
pochybujem ze nam uz niekto zareaguje na tento prispevok nakolko niektori poradaci ktori maju o sebe velke mienenie absolutne zahltili tuto temu hlupostami..a aj tak kazdy je schopny len poslat linky ktore s danou temou vobec nesuvisia co som od zaciatku hovorila..tolko realita
Pretože mám málo času, ale odpoviem možno tiež iba hlúposti. V marci sme zatvorili, pretože ich je už v meste veľa a stojí to veľa starostí, euráčov a výsledok bol nulový, až mínusový. A to mám o sebe veľké mienenie. A veru niekedy nie som schopná poslať ani ten link.
Doporučujem pozrieť si už spomínanú reláciu!!!!!

PS: Mrzí ma, že som sa nechala uniesť a tiež som porušila ETIKETU Porady.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať