Zavrieť

Porady

Operácia srdiečka

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Moja neter má štvormesačné bábätko - dievčatko . Váži 4 kg . Jej váha bola podozrivá doktorom , že veľmi málo váži . S podozrením ochorenia ich vzali do nemocnice . Všetky výsledky boli v poriadku . Až na neskôr zistenú vec.
Dieťatko pozorovali keď papalo , v priebehu jedenia si spravila pauzu a začala plakať . Toto robievala aj doma . Pri plači jej omodrievali ústočká . Na základe toho ich poslali na EKG a sono srdiečka . EKG bolo v poriadku , sono oddialili z dôvodu dovolenky / to je to naše zdravotníctvo/, takže na sono sa dostali až včera . No záver bol smutný , malej zistili nejaké dierky medzi komorami . Má ísť na operáciu . Dnes to idú vybavovať do BA .

Nestrestli ste sa prosím niekto s podobným prípadom . Ak áno tak popíšte prosím , že čo asi ich čaká .

Veľmi ďakujem za prípadné príspevky .
Naposledy upravil Zita5 : 12.08.05 at 09:45
Usporiadat
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Ked to tu takto citam, snazim sa od Vas nacerpat silu, nadej a pozitivnu energiu. Budem to potrebovat, lebo mojho svokra cakaju o mesiac 4 bypassy. Drobcekovi zelam vela zdravia a jej mamke vela sily. Je to pre nu teraz urcite velmi tazke. Uvidite, za par rokov tej malej budeme vsetci posielat sms v sutazi o Miss Slovenska. Alebo Europy?
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Velmi by ma zaujimalo, ako sa ma Vas drobcek. Nasho dedka vcera operovali. Zatial je to bezny pooperacny stav. Musime len dufat.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Zitka ako sa má drobček? Ako to všetko dopadlo???
0 0
marika2015 marika2015

marika2015 je offline (nepripojený) marika2015

Milá Zita, pred trinástimi rokmi mi oznámili lekári, že moja dcéra je veľmi chorá na srdiečko, má Fallota a preto viem pochopiť tvoju sestru, ako sa cíti. Môžem však povedať, že v Ba sú fantastickí odborníci a keď môžu určite pomôžu. V ôsmom mesiaci dcére urobili úplnú korekciu a teraz už len chodíme na kontroly.Operácia dopadla dobre, ale nastali pooperačné komplikácie, no pri takej odbornej starostlivosti, akú dcére poskytli, to všetko zvládla a chvála Bohu je znej teraz naozaj super kočka.Počula som, že predtým to robili aj na tri krát, ale dcére to urobili naraz, a to bolo už pred trinástimi rokmi! Vieš si predstaviť o koľko pokročila medicína od vtedy dopredu? Držím palce, ale hlavne prajem veľa síl, no nielen sestre a dieťatku, ale hlavne celej rodine, lebo v takom prípade je veľmi dôležitá podpora rodiny
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Mila Zitka, po precitani tvojho prispevku som si spomenula na vynikajuceho kardiologa na prof. Maurera, ktory nam prednasal prave o srdcovych defektoch. Ten nam povedal, ze choroby srdca ludi velmi vyplasia, ale dnes uz lekari vedia drvivu väcsinu poruch uspesne operovat. Predpokladam, ze u vasho babätka ide o defekt predsieňového septa ASD a defekt komoroveho septa VSD alebo defekt atrio-ventrikularneho septa-AVSD. Ked si dobre pamätam z prednasky. Urcite daj vediet ako sa babätko ma.
Zelam tvojej neterke vela vela sil a trpezlivosti teraz potrebuje povzbudenie od celej rodiny.
A napokon malemu babätku pripajam vrucne zelanie - nech vsetko dobre dopadne! Vela zdravia a uz len same stastne chvile!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať