Zavrieť

Porady

pokazený počítač

Ahojte, mohli by ste mi prosím poradit, inštalovala som si mobilný internet O2, čo sa aj nakoniec podarilo. Lenže potom sa počítač aktualizoval a ja som to pravdepodobne predčasne ukončila a teraz ked ho zapnem, mám čiiernu obrazovku, svieti len kurzor, nefunguje ani CTRL ALT DEL, a asi za pár minut sa mi sám restartuje a opat je čierna obrazovka a takto sa stále opakuje až kým ho nezavriem.

mohli by ste mi prosím niekto poradit, díki moc
Usporiadat
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Možno blbosť , ale máš ho zapojený v sieti ,alebo iba z baterky.Ak iba z baterky a je slabá ,tak nenabehne.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Nenechala som tam nič, mechanika sa mi normálne otvára, ale nič tam nieje, okrem toho na nič nereaguje. Prečítala som celý návod ale nikde nie je napísené aká klávesa je BIOS.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

mám ho zapojený v elektrine.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Vlado40 Pozri príspevok
Možno blbosť , ale máš ho zapojený v sieti ,alebo iba z baterky.Ak iba z baterky a je slabá ,tak nenabehne.
Toto ma napadlo ako prve, kedze sa mi to stalo asi dvakrat, ale neverim ze by taku "prkotinku" dokazal este niekto spravit okrem mna PC tak krasne hybernoval a ja som stresovala jak teliatko.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Tak ešte skús klávesu DEL pri štarte , ale skôr F2.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

dočítala som sa konečne že BIOS je F2, ale už ma chytá panika, lebo nič nereaguje. Len svieti to blbé svetielko zelené, že je zapnutý.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

sybila3 Pozri príspevok
mám ho zapojený v elektrine.
Vidis ze sa PC aj zapina? alebo vobec nereaguje? to co si pisala ze "svieti", svieti naozaj ako "nabehnuty", alebo to svieti nabijanie baterie, respektive napajanie zo siete?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

sybila3 Pozri príspevok
dočítala som sa konečne že BIOS je F2, ale už ma chytá panika, lebo nič nereaguje. Len svieti to blbé svetielko zelené, že je zapnutý.
Pocitac dokaze niekedy "zazraky", len taky maly pokus, skus ho vypojit, vytiahnut aj bateriu z neho a nechat ho tak cca minutku a zapojit zo siete.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Nie podľa toho čo som pozerala v príručke on svieti a znamená to, že je zapnutý, vedľa mi svieti nabíjanie, to viem. Ale viac nič nerobí ale nevrndží nič len je ticho.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

už som aj baterku vyberala a nič, už od rána som všeličo vyskúšala. Tak teraz urobím asi to, že vyberiem baterku, odpojím zo siete a nechám ho tak, keď do rána nedostane rozum, tak budem musieť zavolať niekoho kompetentnejšieho, ešte že je už po dphčkach a že mám a štvrťročný prehľad hotový, musím pozrieť, čo mám najbližšie asi výplaty............Tak zatiaľ dík, zajtra sa ozvem.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Tak ja by som na skúšku vybral RAM-ku a potom zapol.Potom aj disk a zapol.,pretože ak chceš zachrániť data aj tak ho budeš musieť odpojiť.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

No ale to nechám asi na niekoho iného, nebudem sa do toho rýpať, aby som niečo ešte viac nepobabrala. dík
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

sybila3 Pozri príspevok
No ale to nechám asi na niekoho iného, nebudem sa do toho rýpať, aby som niečo ešte viac nepobabrala. dík
sama sa v tom neryp, asi nerozoznas ktora sucas pocitaca je ktora...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

ak nemas napriklad Ubuntu na usb kluci po ruke, co asi nie, tak takto na dialku ma nic "bezpecné" nenapada
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Dostať sa Biosu je základ.Ak nenabehne , nič sa nedá zistiť.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

POST karta do PCI by nepomohla?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no do rána nedostal rozum, tak hľadám na internete servis, ale najbližší pre ASUS som našla v Ostrave, ,moje nervy.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

sybila3 Pozri príspevok
no do rána nedostal rozum, tak hľadám na internete servis, ale najbližší pre ASUS som našla v Ostrave, ,moje nervy.
Co je to? Notebook?
Oni ti pride preto, poslu kuriera, nikam netreba chodit.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

sybila3 Pozri príspevok
no do rána nedostal rozum, tak hľadám na internete servis, ale najbližší pre ASUS som našla v Ostrave, ,moje nervy.
Mas ho este v zaruke? musi to byt ASUS servis? Nemas ziadneho znameho sikovneho kamarata, ktory sa tomu rozumie?
Hlavne v servise nezabudni povedat ze potrebujes odzalohovat data !!!! Lebo oni su schopni vymazat, preinstalovat...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Prave kvôli tomu by som to skusil vybrať pamäť , potom disk.Nie je to taký zásah to notebooku aby sa porušila záruka.Údaje z disku by som si stiahol až potom dal do servisu.Bol by som spokojný ak by som zistil , že chyba nie je v disku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať