Zavrieť

Porady

pokazený počítač

Ahojte, mohli by ste mi prosím poradit, inštalovala som si mobilný internet O2, čo sa aj nakoniec podarilo. Lenže potom sa počítač aktualizoval a ja som to pravdepodobne predčasne ukončila a teraz ked ho zapnem, mám čiiernu obrazovku, svieti len kurzor, nefunguje ani CTRL ALT DEL, a asi za pár minut sa mi sám restartuje a opat je čierna obrazovka a takto sa stále opakuje až kým ho nezavriem.

mohli by ste mi prosím niekto poradit, díki moc
Usporiadat
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ešte neviem, čo znamená grafická karta prepínateľná pri tom jednom to je napísané, či je to výhoda? dík
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

a neviem tiež čo znamená zdieľaná pamäť grafickej karty alebo nezdieľaná, čo je lepšie, dík
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Graficke karty mas v tom notebooku dve:
1. je priamo na procesore ktora sice nema extra vykon ale ma brutalne nizku spotrebu = dlho vydrzi baterka.
2. je vykonnejsia ale papa baterku.
Vysledok je ze podla potreby a podla toho co zobrazujes sa prepinaju.

zdielana pamat grafickej karty je to ze ti berie z normalnej pamate, nema svoju vlastnu.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ja by som bola za tento:

http://www.alza.sk/hp-pavilion-dv7-4020ec-d168506.htm
môže mi niekto kompetentný napísať, či na účtovníctvo a na bežné použitie, trebárs na sťahovanie filmov a podobne, je vhodný, ale hlavne na účto. Lebo potrebujem ho čo najskôr objednať aby som všetko nainštalovala do dphčiek. dík moc
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no čo poradí niekto, či ho môžem zobrať, podľa parametrov? díky moc
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Necital som celu tuto temu, tak odpoviem na prispevok pred mojim, ale najprv sa opytam.
Ci ho mozes zobrat podla parametrov ??
Najprv musis mat predstavu co chces na tomto NB robit, ake programy chces pouzivat atd .... potom sa podla toho vybere NB s takymi parametrami ako potrebujes + nieco navrch
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

potrebujem ho na účto a na bežné využitie, sťahovanie nejakých filmov a bežné práce. chcem vedieť či je postačujúci pamäťou by mal byť, aj pevný disk by mal stačiť, len neviem, či ten procesor, dík.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/sk/sk...5-4207689.html

Na to, čo popisuješ, stačí.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

a na čo by nestačil? dík
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

a na čo by nestačil? dík
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

mohol by mi niekto odpovedať na predch.príspevok, že na čo by nestačil? Ešte ma zaujíma ten procesor má Intel Core i3 350m s frekv.2,26 GHz, čo to vlastne znamená? díky moc
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Procesor 2,26GHz udáva rýchlosť.Vyššia frekvencia , väčšia rýchlosť.Teoretický by mal byť PC rýchlejší ,ale do celkovej rýchlosti PC vstupuje aj veľa ďalších komponentov napr.typ pamäte DDR3 ,DDR2 a jej frekvencia,rýchlosť HDD 5400otáčok ,7200ot...

To načo by Ti nestačil prídeš až keď ho budeš používať.Procesor i3,i5 a pamäť DDR3 teraz fičia ,takže sa neboj , nebudeš mať pri práci problém.Aj keď ja HP nie.
Naposledy upravil Vlado40 : 17.10.10 at 18:05
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

sybila3 Pozri príspevok
ja by som bola za tento:

http://www.alza.sk/hp-pavilion-dv7-4020ec-d168506.htm
môže mi niekto kompetentný napísať, či na účtovníctvo a na bežné použitie, trebárs na sťahovanie filmov a podobne, je vhodný, ale hlavne na účto. Lebo potrebujem ho čo najskôr objednať aby som všetko nainštalovala do dphčiek. dík moc
takže môžem zobrať ten čo je uvedený vyššie, no určite má lepšie parametre ako som mala doteraz. lebo už ho potrebujem súrne objednať, díky moc.
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

sybila3 Pozri príspevok
a na čo by nestačil? dík
No ak nebudeš drviť COD4 MOHaA 2010, tak ten notas stačí na všetku prácu ktorú budeš na ňom robiť. Ale možno aj to by šlo.
Naposledy upravil jojom : 17.10.10 at 18:10
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Žiadný problém je to mašina podľa parametrov ,až kým sa nepokazí ,ale pokaziť sa môže všetko.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ďakujem, idem objednať, dúfam, že nebudem ľutovať, ale aj podľa mna laika má celkom dobré parametre, čo som si porovnávala viaceré.
dík
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

jojom Pozri príspevok
No ak nebudeš drviť COD4 MOHaA 2010, tak ten notas stačí na všetku prácu ktorú budeš na ňom robiť. Ale možno aj to by šlo.
neviem čo je COD4.... A prečo HP nie, v servise mi bola odporučená značka HP, doteraz som mala asus.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ja by som išiel do :
http://www.alza.sk/asus-k72jr-ty171v-d191668.htm
Všetky notebooky sú dobré kým idú.

Jojom myslel náročnejšie hry.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

asus už nechcem ani vidieť, mala som doteraz a už bol v oprave a teraz mi zase odišiel a v servise mi povedali, že to sú najkazovejšie notebooky. Už som objednala to HP. dúfam, že dobre. dík všetkým
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

sybila3
a na čo by nestačil? dík
Tak určite by nestačil na vyklepávanie rezňov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať