Zavrieť

Porady

Gulášstretko v Pezinku

Srdečne Vás všetkých pozývam na stretnutie v Pezinku na Schaubmarov mlyn v termíne 10. 10. - 11. 10. 2009, kde sa bude variť guláš, opekať a poprípade aj grilovať. Navrhujem začať hneď zrána o 10.00 hod., aby sa guláš stihol uvariť.

Pre cezpolných, ktorí by chceli prespať, je cena za ubytovanie 3,00EUR.


Poprosím záujemcov, aby dali súhlas pod tento príspevok.

Teším sa na Vás

http://www.sng.sk/?loc=5&id=5&nid=38

http://www.slovakia.travel/entitaview.aspx?l=1&idp=6170
http://www.geocaching.sk/geocache-detail.php?id=1126721
http://www.ubytovanienaslovensku.eu/...haubmarov-mlyn
Naposledy upravil mzdarka renca : 28.08.09 at 14:19
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
erzet Pozri príspevok
čo ja ci vím s kým som prišól do styku.
keď nevieš, to je horšie. to vás potom verejné zdravotníctvo navštívi všetkých...

mňa len poštou...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zita5 Pozri príspevok
prosím dostali ste nejaké video odo mňa . Ide ma už porantať od rána posielam videá .....už som z toho ošedivela . Prosím kto z Vás má skype , keby mi poslal adresu do SS , tak to ide rýchlejšie , lebo už skoro dva dni sedím pri odosielaní pošty .

Posúvam .............
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
hnedoočka Pozri príspevok
keď nevieš, to je horšie. to vás potom verejné zdravotníctvo navštívi všetkých...

mňa len poštou...
aj Gašparka, budú kukat?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Zita5 Pozri príspevok
prosím dostali ste nejaké video odo mňa . Ide ma už porantať od rána posielam videá .....už som z toho ošedivela . Prosím kto z Vás má skype , keby mi poslal adresu do SS , tak to ide rýchlejšie , lebo už skoro dva dni sedím pri odosielaní pošty .
šak ani mne nejde to video poslat, ani ALDUške, a to je už čo povedat. Aj ked pozná šeckých svatých.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
erzet Pozri príspevok
šak ani mne nejde to video poslat, ani ALDUške, a to je už čo povedat. Aj ked pozná šeckých svatých.
Niektorým dievčatám som poslala cez skype a je to v pohode , dve videá mi prešli a ďalšie 3 nie a nie
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
erzet Pozri príspevok
aj Gašparka, budú kukat?
či kukať to neviem, prehliadať určite! veď som ho tam videla!
koťuha, pekný bol!
len mu vraj hlávka padala...
0 0
kaupke kaupke

kaupke je offline (nepripojený) kaupke

Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
či kukať to neviem, prehliadať určite! veď som ho tam videla!
koťuha, pekný bol!
len mu vraj hlávka padala...
Veru , stále ju mal upadanú ... Aj ja som ju raz podvihovala, ale len tcicho , aby nik nevidzeu
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
kaupke Pozri príspevok
Veru , stále ju mal upadanú ... Aj ja som ju raz podvihovala, ale len tcicho , aby nik nevidzeu
myslíš že nikdo nevidzel, ani necicil?
0 0
kaupke kaupke

kaupke je offline (nepripojený) kaupke

Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac
erzet Pozri príspevok
myslíš že nikdo nevidzel, ani necicil?
však som myslela , že len Gašparko , zuby ceril jako by šel desky hoblovať , ale som uzmlúvala , že budze tcicho .... zradca jeden všecko vytára
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
mzdarka renca Pozri príspevok
tak, mne také fotky neprišli........kde sú?
Reny skontroluj si Pezinok po jedenáste a Kaupke prísť nemohli pretože mi mailovú adresu dala až dnes, takže Kaupke až dnes.
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

Zita5 Pozri príspevok
Niektorým dievčatám som poslala cez skype a je to v pohode , dve videá mi prešli a ďalšie 3 nie a nie
Pri posielaní videa ho musíte zbaliť, aby server nevedel príponu. Niektoré servery nepúšťajú avi.exe.bmp atď. Najlepšie je dať ten súbor na verejný server /samozrejme pri balení zaheslovať/ napr. rapidshare, uložisko, atď. Ostatným potom poslať len adresu na ktorej ten súbor je a každý si to stiahne. Tu môžu byť súbory veľké 100 alebo aj 200MB. Tento spôson je bezproblémový.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

kabatik Pozri príspevok
Pri posielaní videa ho musíte zbaliť, aby server nevedel príponu. Niektoré servery nepúšťajú avi.exe.bmp atď. Najlepšie je dať ten súbor na verejný server /samozrejme pri balení zaheslovať/ napr. rapidshare, uložisko, atď. Ostatným potom poslať len adresu na ktorej ten súbor je a každý si to stiahne. Tu môžu byť súbory veľké 100 alebo aj 200MB. Tento spôson je bezproblémový.

Aj ja som sa domotala s posielaním, chúďatko gmailik nestíhal, čo som mu naložila, tak som to porozdeľovala, medzitým ma vyrušilo pri tom zopár ľudí,to som nevedela čo som komu poslala a tak som mala z toho už riadny guláš ....záááás ?
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

slavica Pozri príspevok
Aby nebolo ľúto že tu nič nevyzradíme ...priložím niečo no nie sme krásní ?? samá blondýna
prezradím, niektoré fotečky sú na facke
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
mzdarka renca Pozri príspevok
prezradím, niektoré fotečky sú na facke
Ja som chalan z dzedziny, z Horných Orešán, neponimaju
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

erzet Pozri príspevok
Ja som chalan z dzedziny, z Horných Orešán, neponimaju
facka = facebook
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

mzdarka renca Pozri príspevok
facka = facebook
po záhorácky ksichtbúúk
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Maruška54 Pozri príspevok
po záhorácky ksichtbúúk
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
kabatik Pozri príspevok
Pri posielaní videa ho musíte zbaliť, aby server nevedel príponu. Niektoré servery nepúšťajú avi.exe.bmp atď. Najlepšie je dať ten súbor na verejný server /samozrejme pri balení zaheslovať/ napr. rapidshare, uložisko, atď. Ostatným potom poslať len adresu na ktorej ten súbor je a každý si to stiahne. Tu môžu byť súbory veľké 100 alebo aj 200MB. Tento spôson je bezproblémový.

Ja by som potrebovala taký kabátik, ako si ty kabátik , aby som to zvládla
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
slavica Pozri príspevok
Aby nebolo ľúto že tu nič nevyzradíme ...priložím niečo no nie sme krásní ?? samá blondýna
nie je tých blondýn na meter štvorcový priveľa?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Maruška54 Pozri príspevok
po záhorácky ksichtbúúk
jaké ste vy Pezinčanky múdre
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať