Zavrieť

Porady

Gulášstretko v Pezinku

Srdečne Vás všetkých pozývam na stretnutie v Pezinku na Schaubmarov mlyn v termíne 10. 10. - 11. 10. 2009, kde sa bude variť guláš, opekať a poprípade aj grilovať. Navrhujem začať hneď zrána o 10.00 hod., aby sa guláš stihol uvariť.

Pre cezpolných, ktorí by chceli prespať, je cena za ubytovanie 3,00EUR.


Poprosím záujemcov, aby dali súhlas pod tento príspevok.

Teším sa na Vás

http://www.sng.sk/?loc=5&id=5&nid=38

http://www.slovakia.travel/entitaview.aspx?l=1&idp=6170
http://www.geocaching.sk/geocache-detail.php?id=1126721
http://www.ubytovanienaslovensku.eu/...haubmarov-mlyn
Naposledy upravil mzdarka renca : 28.08.09 at 14:19
ivka612 ivka612

ivka612 je offline (nepripojený) ivka612

Ahojte, ja tu síce toho moc nepopíšem, dnes však chcem ešte raz pozdraviť a poďakovať všetkým, ktorí boli na gulášstretku v Pezinku, pretože bolo perfektne, guláš výbornýýýýýýýýýýýýý, všetkého čo hrdlo ráči, nálada super, spoznala som veľa nových príjemných ľudí, stretla starých známych - príjemných ľudí. Vďaka za dnešný deň poraďáci.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Dievčence, tak aj ja hlásim príchod domov. Ako halúzka písala, trošku sme si poobzerali Senec v svetle lámp, ale každá skúsenosť sa zíde...:-) ....Bolo fajne, stretla som super ľudí, ktorí medzi seba prijali nielen mňa, ale všetkých, ktorí sa zúčastnili.
Kto zaváhal a nebol, môže banovať.
Ďakujem Renátke a celému prípravnému tímu, všetkého bolo dosti, najedli a zabavili sme sa do sýtosti.
Jarke dík za krásnu atmosféru, ktorú vykúzlilia svojim spevom a hrou na gitare.
Aj keď počasie nebolo až také ukážkové, ale mohlo byť aj horšie, pri srdiečku ma hreje a dnešný deň pre mňa veľa znamená.
Môžem povedať, že mám nové kámošky a kámošov a veľmi sa tomu teším a vážim si to.
Dobrú nôcku a verím, že sme sa nevideli posledný raz.
0 0
brčko brčko

brčko je offline (nepripojený) brčko

hlásim aj ja príchod,
som velmi rada, že som mohla s vami trošku vybočiť z zabehnutých dní a spoznať vás. Aj ked priznávam, mám s tých nickov a tvári teraz riadny chaos.

Dakujem velmi pekne organizátorkam, hlavne Renči, a tým, čo pripravovali guláš, chlebíčky a všetko okolo. Tiež za super vignetky s nickami, bude to spomienka na gulášstretko, Jarke za príjemné pesničky a tiež za prinesené koláčiky, praclíky a všetky lakotinky ...

Dúfam, že sa ešte družne zabávate a budete radi spomínať, tak ako ja. Teším sa na fotky a na ten mlyn určite niekedy s ratolesťami zájdem, je to tam velmi príjemne.

Príjemnú noc a zvyšok víkendu gulášstretkoví poradáci a aj ostatní
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Fotečky budem mať spracované až v pondelok , ak budete mať záujem , napíšte mi cez SS email a pošlem Vám .
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Ahojte všetci, verím, že ste sa všetci cítili dobre, bolo mi cťou to pre nás všetkých zorganizovať. Cítila som sa s Vami veľmi dobre.......zopár nás stále pokračuje
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Dobré ránko do mlyna a dobrú náladičku posielam.
Na budúce stretko pôjdem isto-iste aj s prespatím.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Vrelý pozdrav od plotne zasielam do Mlyna ............ myslím na Vás , aj na ten bordel , čo musíte poupratovať , len prosím pomôžte Renke , lebo inak jemne povedané bude na budúce bac bac ......
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Jooooj ale Vám závidím, ... mám to len na skok, ... tuším ten guľáš až u nás rozvoniaval
... ale nemohla som, vnúčence boli teraz na prvom mieste, ... ale inak celý deň som na Vás myslela.
Elenka tak som dúfala, že aspoň na hodinku sa tam dostanem, aby som ťa už konečne spoznala aj osobne. Snáď pre veľký úspech sa to zorganizuje ešte niekedy.
Jáj Katka..zaváhala si teda. Ja som prišiel s deťmi iba na 3 hodiny..aj to stačilo na spríjemnenie sobotného večera. Aspoň takto na chvíľku si mohla zabehnúť..
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Zita5 Pozri príspevok
Vrelý pozdrav od plotne zasielam do Mlyna ............ myslím na Vás , aj na ten bordel , čo musíte poupratovať , len prosím pomôžte Renke , lebo inak jemne povedané bude na budúce bac bac ......
A veď ona je šikovná...aj sama by si poradila.....

0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Tak aj som šťastne dorazila domov, vyložila Roberta s gašparkom ...Ďakujem za krásne stretko, Zituške za perfektné menovky, veľmi pomohli myslím každému v tom chaose nickov Vďaka Renčiatku a organizačnému výboru , všetkým skvelým pekárkam, toľko som toho už dávno krížom kražom nepož.....rala a vďaka za rozospaté ksichtíky ráno. Tak sme sa na seba škerili, že aj slniečko sa na nás muselo prísť pozrieť
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Malý Renko mi dnes vravel , že ten " šmárarov mlyn" bol pekný , že videl aj staré stroje s veľkým kolesom a že ma veľmi veľmi ľubká , že som ho vzala na taký skvelý výlet .Len prečo si babka aj Ty nebola pozrieť tie stroje


Myslím že rozbehové kolo veľmi super a tak po I.ročníku Gulášstretka Pezinok , sa dočkáme na rok aj II.ročníka a zostane to peknou každoročnou tradíciou .
Len zmeníme termín a stretko navrhujem v jarných alebo letných dňoch .
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

....milé pekárky, hľadám recepty na tie dobrôtky, čo sme koštovali...a zatiaľ nikde nič...také gaštanové guľky, alebo malé šištičky obaľované v kakavku s cukrom, alebo slané cesnakové trojuholníčky, alebo banánový rez...atď, všetko, čo tam bolo bolo mňamózne....tak šup sem s nimi, resp. šup s nimi do témy recepty
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zdenka 0705 Pozri príspevok
....milé pekárky, hľadám recepty na tie dobrôtky, čo sme koštovali...a zatiaľ nikde nič...také gaštanové guľky, alebo malé šištičky obaľované v kakavku s cukrom, alebo slané cesnakové trojuholníčky, alebo banánový rez...atď, všetko, čo tam bolo bolo mňamózne....tak šup sem s nimi, resp. šup s nimi do témy recepty
http://www.porada.sk/1086038-post18.html
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
zdrávím všetkých odpočívajúcich po "náročnom" stretku
moja vďaka patrí organizačnému týmu pod vedením renušky - skvele ste to dievčatá pripravili - som rada, že poznám ďalších nových poraďákov
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Zdenka 0705 Pozri príspevok
....milé pekárky, hľadám recepty na tie dobrôtky, čo sme koštovali...a zatiaľ nikde nič...také gaštanové guľky, alebo malé šištičky obaľované v kakavku s cukrom, alebo slané cesnakové trojuholníčky, alebo banánový rez...atď, všetko, čo tam bolo bolo mňamózne....tak šup sem s nimi, resp. šup s nimi do témy recepty
Bolo toho fakt veľa a všetko veľmi chutné-aj slané aj sladké bolo fantastické...a tie tortičky s mandľovými lupienkami- krásne aj chutné...no kde sa na nás hrabú svadobné hostiny
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Aj ja som doma. Ufff... ďakujem účastníkom za skvelú spoločnosť. Bolo mi cťou a potešením dámy a páni s Vami strašiť v mlyne. Renka veľké cmuk. Jamija (Jarka) za veľmi super kultúrnu vložku. Bolo to úžasné. Som veľmi rada že som sa mala možnosť zoznámiť s novými nositeľmi poraďáckych nickov aj že som mohla vystískať už známych účastníkov.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Čafte, tak už som aj vybalená a oddychujem, ale myslím, že ešte mi regenerácia bude trvať asi týždeň...Ďakujem všetkým organizátorom za príjemnú atmosféru, no a Renka ten guláš, tak ten si pochvaľovali aj všetci páni, ten nemal chybu a samozrejme aj iné dobroty...Zituš, všetko sme nechali v najväčšom poriadku a Renku sme sa snažili nechať oddychovať...
0 0
Aluš Aluš

Aluš je offline (nepripojený) Aluš

Stretko bolo perfektné, kto nebol môže len ticho závidieť... Renka, klobúk dolu - organizácia perfekná, spolupracovníčky si tiež zaslúžia pochvalu.
Ozaj napíšte dokedy ste žúrovali? Ja s Hankou sme dorazili domov dnes tak pol hodinku po polnoci.
P.s. práve som spapkala tortičku, mňam.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Ďakujem Vám všetkým a hlavne mojim pomocníčkam od začiatku do konca, ktoré mi pomohli so zabezpečovaním, chystaním a záverečným upratovaním. Bolo mi s vami všetkými neskutočne dobre
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ja som dorazila ešte včera večer, ale dosť neskoro lebo som po všetkých obchodňákoch chleba hľadala a nadávala si do spr...... veď ten chleba čo bol v Pezinoku sa určite všetok nezjedol, tak som si jeden mohla kúpiť a mala by som pokoj Keď som prišla domov, manžel nadával ako špak. Ale nebojte, nie mne, to našim futbalistom dnes ráno som si na mobile pustila videjko a spev JarkyL a spol. ma vrátil späť na mlyn. Bolo tam perfektne, veľmi som rada, že som vás videla a spoznala a už sa teším, že sa zase stretneme. A možno zase priletí kuzelný balíček s cukríkmi, a možno príde kúzelník aj osobne
Naposledy upravil Kazu : 11.10.09 at 16:21
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať