Zavrieť

Porady

Gulášstretko v Pezinku

Srdečne Vás všetkých pozývam na stretnutie v Pezinku na Schaubmarov mlyn v termíne 10. 10. - 11. 10. 2009, kde sa bude variť guláš, opekať a poprípade aj grilovať. Navrhujem začať hneď zrána o 10.00 hod., aby sa guláš stihol uvariť.

Pre cezpolných, ktorí by chceli prespať, je cena za ubytovanie 3,00EUR.


Poprosím záujemcov, aby dali súhlas pod tento príspevok.

Teším sa na Vás

http://www.sng.sk/?loc=5&id=5&nid=38

http://www.slovakia.travel/entitaview.aspx?l=1&idp=6170
http://www.geocaching.sk/geocache-detail.php?id=1126721
http://www.ubytovanienaslovensku.eu/...haubmarov-mlyn
Naposledy upravil mzdarka renca : 28.08.09 at 14:19
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

erzet Pozri príspevok
Mohol by som povedať, že všetky poďakovania tu už boli povedané a že by som ich iba opakoval.

Ja ich ale cez to všetko opakujem. Dík v prvom rade Renka, potom všetkým je pomocníčkam. Všetkým slanopekárkam a sladkopekárkam. Bolo to všetko fajn. Bal som sa čo to budú za tučné staré ježibaby na tom stretku. Zbytočne ste ma plašili, ste všetky fajn. Hoci sa mi všetky nicky a mená v rozume pletú a sa mi ani nemajú kde pliesť. Niektoré mená sa mi vryli do pamäti. Niektorí mi tam však chýbali. Nie len oni môžu ľutovať, ale aj my, pretože sme ich nepoznali. Dík slavica za prevoz. Len tortička mi chýbala. Verím, že na budúcom TTJ už nebudem na burčiaku sám, keď nebudeme na stretku. Že Trnačanky? Dík, dík, dík, dík, dík, dík, Dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík, dík

fúha, tebe sa už tortička neušla, ale nabudúce ti kúpim. Ale bez sladkého si neostal, prišla ti poštou sladká pochúťka aj niečo navyše........niekto ťa musí mať veľmi rád
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

JarkaL Pozri príspevok
Ok, vezmem aj "rumbagule", vyrobila som si, 1. s ryžou a 2. s cícerom.
Rumbagule máš u mňa
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

mzdarka renca Pozri príspevok
Elli, čo sa sa s tebou stalo cestou domou? Odchádzala pekná zrelá žena v naj rokoch a do večera si sa vrátila do detstva?

PS: daj recept
Renka, jasné ... do detstva. Však sme tam vyvádzali ako deti... huuuuuuuu huuuuuuuuuuu po mlyne.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
erzet Pozri príspevok

Róbert , to teraz budeš odčítavať až do II.ročníka ?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

willma Pozri príspevok
Rumbagule máš u mňa
Danka, nechýba Vám čiapočka?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
mzdarka renca Pozri príspevok
Elli, čo sa sa s tebou stalo cestou domou? Odchádzala pekná zrelá žena v naj rokoch a do večera si sa vrátila do detstva?

PS: daj recept
Reni, Elenke sa asik zapáčilo to bábätko s tou flaškou ako bumbalo.../nemôžem menovať s akou, pretože by to bola reklama/, tak sa skúsila vrátiť do detských čias. Veď si spomenula aj na tú čiapku.

Elenka plesla som si.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Renka, jasné ... do detstva. Však sme tam vyvádzali ako deti... huuuuuuuu huuuuuuuuuuu po mlyne.
veru vyvádzali, už od piatku
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ALDA Pozri príspevok
Reni, Elenke sa asik zapáčilo to bábätko s tou flaškou ako bumbalo.../nemôžem menovať s akou, pretože by to bola reklama/, tak sa skúsila vrátiť do detských čias. Veď si spomenula aj na tú čiapku.

Elenka plesla som si.
Heli veru... to bábätko bolo také prekrásne.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Danka, nechýba Vám čiapočka?
veru, mám rúžovo - bielu čiapočku
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Zita5 Pozri príspevok
Róbert , to teraz budeš odčítavať až do II.ročníka ?
Papuľka, uvidím ako sa vyspím. Tu výhru od hnedoočky si tam mala.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

erzet Pozri príspevok
Tak kočky a dvaja kocúri. Konečne doma. Od obeda si búcham hlavu a stôl a stôl o hlavu nad tou ponukou čo som dostal včera večer. chichichi Kto sa aký narodil, taký aj zomrie.

Keď som dnes nakúkala do témy ako ste sa mali, nevidela som Tvoju reakciu a ja, že baby Ťa tam asi zničili ...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

erzet Pozri príspevok
Papuľka, uvidím ako sa vyspím. Tu výhru od hnedoočky si tam mala.
už ju má na ceste......ajuška jej ju vo štvrtok odovzdá
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
už nikdy spať k bratovi, od báb a takých.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

erzet Pozri príspevok
už nikdy spať k bratovi, od báb a takých.
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Renátka, v prvom rade sa ospravedlňujem, že som odišla bez rozkúčky, ale bolo mi velmi zle- bolel ma pankreac. Ešte teraz sa necítim dobre. Bolo mi veľmi ľúto, že som musela odíť. Ďakujem tebe Renátka za krásne stretko. ktoré si zorganizovala a všetkým, ktorý boli super, na maškrty, ktoré som si nemohla dať a dobré ribizlové vinko. Na všetkých sa teším na najbižšie stretko.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

jamija Pozri príspevok
Renátka, v prvom rade sa ospravedlňujem, že som odišla bez rozkúčky, ale bolo mi velmi zle- bolel ma pankreac. Ešte teraz sa necítim dobre. Bolo mi veľmi ľúto, že som musela odíť. Ďakujem tebe Renátka za krásne stretko. ktoré si zorganizovala a všetkým, ktorý boli super, na maškrty, ktoré som si nemohla dať a dobré ribizlové vinko. Na všetkých sa teším na najbižšie stretko.
To ma veľmi trápilo, že ti prišlo zle, dúfam, že nie z toho gulášu. Takú peknučkú a úžasnú strigu s najchutnejšími muchotrávkami na svete, by mi bolo ozaj úprimne ľúto.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
erzet Pozri príspevok
už nikdy spať k bratovi, od báb a takých.
No to by som nepovedala , že Ty tie krásne ženy tam necháš na pospas bubovi .....
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
hnedoočke som toto sľúbil
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
chudák bubo ktorý by si do nich začal. bomba, pecka a pire líta.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať