Zavrieť

Porady

Aky je najvyhodnejsi mob. provider

Kedze v mob. sieti volam minimum, pouzivam kreditny system a chcem pri nom aj zostat.
Bohuzial teraz mam orange a niesom s tym velmi spokojny, minimalny kredit je 200SK a je to len na 3 mesiace. Budete sa divit, ale ja prevolam asi 160-170SK, oni mi sice po kupe noveho kreditu pripocitaju tu ciastku co mi ostala, ale aj tak sa mi to nepaci, malo by to byt aspon na 1/2 roka.
Donedavna som videl v TV reklamu na O2, 13cent za minutu do vsetkych sieti, to by sa mi aj pacilo, ale chcem vediet, ci su nejake podobne moznosti u inych providerov.
Pytam sa preto, lebo niekto ma o tom perfektny prehlad a ja nemam momentalne cas studovat rozne varianty u vsetkych providerov.

Dalsia vec:
Ako zistim, ci mam blokovany mobil na orange. Dostal som ho cca pred 2-3 rokmy. Nemam moznost tam vlozit inu kartu od ineho providera, aby som to zistil.
Mam nokia 6070 ( pre kazdy pripad, navod na odblokovanie mam, len neviem ci ho musim pouzit)
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Xanti Pozri príspevok
Wau zaujímavý spôsob. Ináč kredit prepadnutý v Tmobile vracajú až po pár dňoch? Lebo u O2 mi to robia automaticky hned pri dobití.
Minule som dostala bonus 100% od nich, dobila som 20 € cez bankomat, pripísali mi bonus 1 euro za ten spôsob dobitia, potom dalších 21 eur bonus 100% navyše, a k tomu mi vrátili prepadnutých 0,50 €. Ale to sa všetko udialo v podstate súbežne.
U Tmobile sa tak nedeje? ( Nemám easy mám tam paušal, takže toto neovládam, ale jedna easy v rodine je tak zato sa pýtam ) Nevracajú hned všetko súčasne?
Platnosť kreditu mi skončila v sobotu. Dobíjal som v pondelok (dobitie mi nabehlo za pár sekúnd), v utorok mi vrátili zrušený kredit.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Fero11 Pozri príspevok
Mohol by som ta poprosit o popisanie ??
Ide este aj o to, ze neviem aka je cena u orange za minutu, ale myslim, ze oni tam mali ovela vyssie ceny ako 0,13€ a do inych sieti este drahsie.
Samozrejme ide mi aj o to, aby bola cena za minutu aspon priblizna tym 0,13€

BTW web stranka orange je (aspon pre mna) maximalne neprehladna, nic konkretne sa tam neda dozvediet, stahol som si cennik a ak clovek nema monitor s rozlisenim (trepnem) 4000 x nieco tak musi rolovat aj z lava doprava (pri standardnom rozliseni potrebujem na to lupu) a to ma nebavi. Pre mna pohybovat sa po ich stranke je katastrofa
Popis nájdeš v príspevku č.19, náhodou aj ceny u Orange sú podobné tým 13 centovým, ale musíš platiť aktivačné poplatky http://www.orange.sk/web/prevas/cennik/pdfcenniky.html pozeraj prima a rôzne dodatky zatial ich majú 12 .

28. Dodatok č.1 k Cenníku Prima (33 kB)

29. Dodatok č.2 k Cenníku Prima (423 kB)

30. Dodatok č.3 k Cenníku Prima (39 kB)

31. Dodatok č.4 k Cenníku Prima (27,5 kB)

32. Dodatok č.5 k Cenníku Prima (36 kB)

33. Dodatok č.6 k Cenníku Prima (36 kB)

34. Dodatok č.7 k Cenníku Prima (32 kB)

35. Dodatok č.8 k Cenníku Prima (29 kB)

36. Dodatok č.9 k Cenníku Prima (32 kB)

37. Dodatok č.10 k Cenníku Prima (32 kB)

38. Dodatok č. 11 k Cenníku Prima (32 kB)

39. Dodatok č. 12 k Cenníku Prima (34,6 kB)
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Fero11 Pozri príspevok
Mohol by som ta poprosit o popisanie ??
Ide este aj o to, ze neviem aka je cena u orange za minutu, ale myslim, ze oni tam mali ovela vyssie ceny ako 0,13€ a do inych sieti este drahsie.
Samozrejme ide mi aj o to, aby bola cena za minutu aspon priblizna tym 0,13€

BTW web stranka orange je (aspon pre mna) maximalne neprehladna, nic konkretne sa tam neda dozvediet, stahol som si cennik a ak clovek nema monitor s rozlisenim (trepnem) 4000 x nieco tak musi rolovat aj z lava doprava (pri standardnom rozliseni potrebujem na to lupu) a to ma nebavi. Pre mna pohybovat sa po ich stranke je katastrofa
Popis je v príspevku č. 19.

Orange má skutočne neprehľadnú stránku, niektoré veci som tam ani nenašiel, napr. cenu zariadení (set-top-box, modem,...).
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať