Zavrieť

Porady

zneuzitie hesla

ahojky prosim poradte mam kamosku a rada som si s nou aj jej detmi četovala na pokeci keď som bola pár krát u nich pozerala som si z ich počítača či nemám nové pošty na pokeci.teraz sme sa dost pohádali a jej 14 ročný syn mi vypisoval rozne urážky a podobne.ja som mu naísala,že všetkomám uložené a ukážem na druhý deň jeho otcovi.na druhý deň ked som bola v práci my volal dcéra,že vraj je na nete a ukazuje jej ti,že som tam aj ja.nakoniec som zistila,ze dakto je na mojom nicku mam zmenené heslo takže ja sa nemožem prihlásiť .je možne,že maju nastavený net na zapametanie hesla? myslite,ze prevackovatalia stránky zistia ip adresu na ktorej sa v mojom mene nahlasoval,alebo co mam robit
Usporiadat
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
lejdyk Pozri príspevok
dala som ziadost adminovi ziadost o heslo mi zamietli vraj sa poskytnute udaje nezhoduju zmenil mi aj kontaktny email a moje vlastne udaje.a vlastne mi azet zatial nechce nijak pomoct vraj si mam zalozit nove konto.ale na tom starom mam fotku a on si tam moze kedykolvek vliest a pouzivat moj profil .dokonca ani zablokovat to nemozem
Keby si adminovi povedala, že si ťa môže overiť na základe predchádzajúcich údajov?
0 0
kapor90 kapor90

kapor90 je offline (nepripojený) kapor90

len ona je v anglicku uz pol roka tel.cislo stare uz nema a nevie ako sa dopatrat k tomu aby jej niekto vyhovel zneuziva jej nik jej najlepsia kamaratka pisali si niekedy spolu boli ako jedna urcite jej povedala heslo a ona potom odisla do anglicka za pracou a ta konkretna osoba to nezniesla tak pise hluposti o nej a jej rodine viem aj ja jej nic aj heslo pisala mi ho a poprosila ma ci to neskusim vybavit no ma malu vnucku a telefonaty su drahe tak to chcela riesit cez Vas no neuspesne nevie sa tam dostat komu mozem poslat a na aku adresu na preskumanie mozete mi to poslat uz neviem ako si dat rady pouziva moj telefon aby sa aspon chvilku porozpravali s dcerou o vnucke len ide to aj mne dost do penazi dakujem zatal za rady ste super
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Na Pokec-i som nebol, ani nebudem - ale nedalo by sa urobiť niečo podobné ako BAN na uvedený nick. Ona by potom mala možnosť založiť si nový účet.
(Ja viem - blbosť - ale treba sa chytať každej slamky)
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

tiez niesom na pokeci ani na facebooku ani na podobnych blbostiach. Max co mam je skype, icq a msn (a samozrejme mail).
Kedze pravdepodobne vie, kto to zneuziva, tak treba jej dohovorit a ak si neda povedat, tak najlepsia obrana je utok, cize zalozit na pokeci novo konto, ktore sa najviac podoba na tu ktoru osobu a potom postupovat podla porekadla, kto do teba kamenom ty donho este vacsim
0 0
kapor90 kapor90

kapor90 je offline (nepripojený) kapor90

dakujem to bude super vie o koho ide a co poraba v tomto si je ista este raz dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať