Zavrieť

Porady

SUPERSTAR Česko - Slovensko

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tak nám to dnes začína .....

Máme sa na čo tešiť ...a máme sa na čo " tešiť " ....
Usporiadat
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

misomiso Pozri príspevok
Ten Hejma ma dnes kramy, alebo mu uleteli vcely? Uplne ho nespoznavam.
No ale mal pravdu.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Myslim, ze nie. V minulych kolach chvalil plosne vsetkych, to ja by som musel prizmurit obe oci, aby som toho bol schopny a teraz bol ako keby mu pichli adrenalin, jeho odbornost dost utrpela.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

myslím, že oni už nehodnotia, hovoria len to, čo im napíše scénar a réžia ....
0 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

Už to prestávam sledovať, skôr si odkrojím z voľného času pre minitalent.
Má to iný šmrnc a poniektorí maličkí umelci sú lepší ako tí "nastylovaní" pubertiaci v superstar. Už to nie je objektívne.
SUPERSTAR BY SA MALA ORGANIZOVAŤ S VEKOVOU HRANICOU SÚŤAŽIACICH OD 18 ROKOV. Takí tí mladší predsa len majú viac možností a čo s nimi robí bulvár.... veď to vidíme.
0 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

... a ešte to naťahovanie vysielacieho času, to množstvo reklám..... aj toto ma dosť odrádza od dobrého pocitu a zážitku zo sledovania.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Aha takze zahada nasr..teho Hejmu vyriesena. Nasli ho udajne v zoznamoch STB a z toho dovodu mu aj zrusili koncert k vyrociu neznej revolucie v Cesku.
0 0
Aďka S Aďka S

Aďka S je offline (nepripojený) Aďka S

asimetrická personalistka, matka 2 detí ...viac
Aankaa Pozri príspevok
SUPERSTAR BY SA MALA ORGANIZOVAŤ S VEKOVOU HRANICOU SÚŤAŽIACICH OD 18 ROKOV. Takí tí mladší predsa len majú viac možností a čo s nimi robí bulvár.... veď to vidíme.
Tiež som nad tým premýšlala: Prečo taká nízka veková hranica - max. 30 rokov?!? Ale keď to človek sleduje, pochopí: kto z tých nad 30 by bol ochotný nechať so sebou robiť to, čo robia s tými deťmi? Kto z tých "dospelých" by im tam plakal pri každom vyraďovaní? Za koho z tých "dospelých" by hlasovali tie pubertálne hysterky? Myslím, že v tomto prípade platí nepriama úmera - čím nižšia veková hranica, tým vyššia sledovanosť a účasť na hlasovaní a naopak... a keďže ide o predovšetkým o účasť na hlasovaní, rozhodnutie je jasné...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Aankaa Pozri príspevok
... a ešte to naťahovanie vysielacieho času, to množstvo reklám..... aj toto ma dosť odrádza od dobrého pocitu a zážitku zo sledovania.


Že dobrý pocit a zážitok.....

Tak ten dobrý pocit som mal naposledy , keď som sa dobre najedol ...dnes na obed ???

A zážitok ....tak tých mám plno , ale ani jeden nesúvisí s touto , vraj , show ....
0 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

[QUOTE=buchač;1210626]

Že dobrý pocit a zážitok.....


...a vari nič také zo sledovania zaujímavého programu nemáš?
napr. TAKí SME BOLI, MODRÉ Z NEBA ..... x PROGRAMOV NA DVOJKE...



A zážitok ....tak tých mám plno , ale ani jeden nesúvisí s touto , vraj , show ....

A veď to píšem, že superstar nie je o zážitku ani pôžitku!
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

[QUOTE=Aankaa;1210665]
buchač Pozri príspevok


Že dobrý pocit a zážitok.....


...a vari nič také zo sledovania zaujímavého programu nemáš?
napr. TAKí SME BOLI, MODRÉ Z NEBA ..... x PROGRAMOV NA DVOJKE...



A zážitok ....tak tých mám plno , ale ani jeden nesúvisí s touto , vraj , show ....

A veď to píšem, že superstar nie je o zážitku ani pôžitku!

ja si radsej precitam knihu alebo sa " zabavim" na porade
niektore prispevky stoja fakt za to, mam vacsi zazitok jak z " posty pre teba"
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

...kto dnes vypadol?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ben Cristovao dnes vypadol. Asi veľký idol fanúšičiek, slzičky boli...
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

jozka56 Pozri príspevok
Ben Cristovao dnes vypadol. Asi veľký idol fanúšičiek, slzičky boli...
...ďakujem Jožka...tipovala som iného, ale čo už...SMS posielajú podľa sympatii, tak sa nedá nič robiť
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
[QUOTE=Aankaa;1210665]
buchač Pozri príspevok


Že dobrý pocit a zážitok.....


...a vari nič také zo sledovania zaujímavého programu nemáš?
napr. TAKí SME BOLI, MODRÉ Z NEBA ..... x PROGRAMOV NA DVOJKE...



A zážitok ....tak tých mám plno , ale ani jeden nesúvisí s touto , vraj , show ....

A veď to píšem, že superstar nie je o zážitku ani pôžitku!
No jedno lepšie ako druhé ....

Ani prišiť , ani priplátať ....

" Takí sme boli " - hm , keď vidím Kňažka , mám dosť , že aký je teraz a aký bol ...pokrytec jeden ...ale to je o inom ...
Tých jeho hostí je tiež všade plno a staré , ošúchané historky ... no neviem , neviem ...

" Modré z neba " - plnia sa želania ...hm , dobré to je , to spĺňanie prianí ...no táto relácia nejak nie je pre mňa .
Moje želanie , to jedno , sa splnilo a Tv Markíza aj s tou reláciou na ňom nemá podiel ...

X programov na STV 2 - reprízy nejak tiež nemusím ...

Takže radšej nejakú knihu , poprípade posurfujem po nete ...nezvyknem sa nejak nudiť ... teda , aspoň ja ...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Milí moji, pripravila som pre vaše detičky(že by aj pre niekoho z vás?), bažiace po Superstar, pár prezentácii, hádam im to prinesie trochu radosti, to bolo mojim úmyslom, tak im to dožičte a nezazlievajte..
Naposledy upravil Marína : 20.11.09 at 21:03
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Marína Pozri príspevok
Milí moji, pripravila som pre vaše detičky(že by aj pre niekoho z vás?), bažiace po Superstar, pár prezentácii, hádam im to prinesie trochu radosti, to bolo mojim úmyslom, tak im to dožičte a nezazlievajte..
Evka, nedá sa oceniť príspevok, tak aspoň takto posielam bodík za Tvoju prácu, páči sa mi to, si šikuľka.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ďakujem Olinka.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Marína Pozri príspevok
Ďakujem Olinka.
Za máličko.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Marína, musím povedať, že trošku pubertiaka zostalo aj vo mne, takže si mi urobila veľkú radosť s tým Benom Bol zlatý, strašne rada som sa na neho pozerala

P.S. A si fakt šikovná!
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Vierka, potešilo ma, že aj ty máš radosť, takže stálo za to sa s tým "babrať" dva dni. Dalo by sa to urobiť aj efektnejšie, ale chcelo by to podstatne viac času. Aj z pesničiek, ak som nechcela uberať na kvalite, musela som z nich useknúť, na poradu sa totiž dajú pps súbory "prifariť" len do 3,8 MB.
Naposledy upravil Marína : 20.11.09 at 22:04
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať