Zavrieť

Porady

Rozvod áno alebo nie?

Dobrý den, chcem počuť viacerých ľudí názor na takéto manželstvo. Známy sa oženil po pár mesiacoch, do roka sa im narodilo dieťa. Teraz má to dieťa 1,5 roka a oni sa stále hádajú dennodenne. Už to vyústilo aj do bitiek a že vraj aj udávańia na polícii. A kedže poznám známeho tak viem, že z jeho strany to nieje možné ale tá jeho ženská, tá je toho schopná a on sa len bráni./pretože ona ubližuje viacerým ľudom/. On sa s nou rozviesť nechce len kvôli dieťaťu, ale ani nechce žiť s takýmto človekom. Že vraj kvôli malému to vydrží. Je toto dobré pre dieťa? Podľa mna nie.
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

31Jankal Pozri príspevok
Prepáčte je to mimo témy, ale nedá mi sa nebrániť, upraviť to na správnu mieru, áno podvádzala som svojho muža ale ty vôbec nevieš ako to bolo, neviem kto koho tu rieši a stará sa do osobných vecí, on s tebou ženatý nebol a my sme spolu žili a mali sme spolu dieťa a on to naše spoločné dieťa opustil kvôli tebe...Ty si zobrala dieťaťu otca, ešte sme mali spoločný byt a s tebou už plánoval svadbu. A ešte povedal, že ak sa nevysťahujeme do toho dátumu ktorý sme mali stanovený na zmluve tak budem platiť pokutu, a s malým 4-roč. dieťaťom som kde mala ísť na ulicu? S tým sa pochváľ a potom hovor na druhých
študentkavs Pozri príspevok
k tomu Ti môžem povedať už len jednu vec, Vy ste sa rozišli, Robino bol teda slobodný človek, dali sme sa dokopy. rozhodli sme sa, že sa zoberieme lebo sme spriaznené duše. kedykolvek počas nášho randenia si ma mohla osloviť a mohli sme sa porozprávať. neurobila si to. ja som NEVEDELA, že Kiko je Robinov!!!! ved on sám mi povedal, že Ty si mu hovorila, že nie je jeho. ako som teda mohla niekomu zobrať otca????? chápeš????? pozri ja neviem či mi v tomto klamal Robo alebo si ho vážne klamala Ty ale nechaj to už proste tak. nič nezmeníš len sa trápiš. je mi to ľúto kvôli Kikovi ale ja ZA NIC NEMOZEM!!!!! NENAVIDIS NESPRAVNU OSOBU!!!!!
Že ste sa vy dve akurát na Porade našli...

Sme radi, že môžeme byť svedkami vašich osobných rozhovorov
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
arizona Pozri príspevok
Že ste sa vy dve akurát na Porade našli...

Sme radi, že môžeme byť svedkami vašich osobných rozhovorov
Kde sa dve bijú,tretí si užíva!!!
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

3 0
robo1122 robo1122

robo1122 je offline (nepripojený) robo1122

Takže vážený všetci múdry psychológovia!!
Som rád že mi chcete všetci poradiť ale viete veľké prd ako to bolo. Nerád riešim svoje súkromné veci na verejnosti ale už sa musím brániť aj ja!!!
Život prináša rôzne situácie ktoré nedokáže vymyslieť nik len ŽIVOT. Mal som vzťah z ktorého vznikol ďalší život ale to som sa na 100% dozvedel až keď mu boli 4 roky!!! Medzi tým som sa s touto partnerkou rozišiel nakoľko sme si nerozumeli aj ohľadom určenia otcovstva malého. Ja som chcel testy partnerka nie!!!! Raz mi vravela že je môj raz mi vravela že som pre nich cudzí človek tak čo som si mal vybrať a s tým sme sa aj rozišli. Nakoľko som bol slobodný a myslel som si že aj bezdetný žil som si svoj život ďalej. Neskôr som si našiel priateľku s ktorou sme sa zobrali máme spolu dieťa a napriek všetkým problémom ktoré medzi nami boli sa ľúbime!!! Takže nie je pravda že moja už terajšia manželka ukradla niekomu otca!!! Takéto tvrdenie nemá žiadne opodstatnenie ako aj to že by niekomu ublížila!!! Problémy sú vo veľa vzťahoch možno nie takéto možno iné. Týmto chcem aby to pochopila aj druhá strana aj Vy vážený psychológovia!!! ďakujem za radu ale nechajte si ich pre seba a neželám si už žiadny príspevok na túto tému!!!!!!!
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Nie sme to my, kto vytiahol tému na internet. Mali by ste si to vyriešiť vy traja a to medzi sebou, toto nie je vhodné miesto na pretriasanie súkromia. Zadávateľka by mala uzavrieť tému /ak nevie, požiadať o to moderátora, táto diskusia je zbytočná/.
6 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

robo1122 Pozri príspevok
Takže vážený všetci múdry psychológovia!!
Som rád že mi chcete všetci poradiť ale viete veľké prd ako to bolo. Nerád riešim svoje súkromné veci na verejnosti ale už sa musím brániť aj ja!!!
Život prináša rôzne situácie ktoré nedokáže vymyslieť nik len ŽIVOT. Mal som vzťah z ktorého vznikol ďalší život ale to som sa na 100% dozvedel až keď mu boli 4 roky!!! Medzi tým som sa s touto partnerkou rozišiel nakoľko sme si nerozumeli aj ohľadom určenia otcovstva malého. Ja som chcel testy partnerka nie!!!! Raz mi vravela že je môj raz mi vravela že som pre nich cudzí človek tak čo som si mal vybrať a s tým sme sa aj rozišli. Nakoľko som bol slobodný a myslel som si že aj bezdetný žil som si svoj život ďalej. Neskôr som si našiel priateľku s ktorou sme sa zobrali máme spolu dieťa a napriek všetkým problémom ktoré medzi nami boli sa ľúbime!!! Takže nie je pravda že moja už terajšia manželka ukradla niekomu otca!!! Takéto tvrdenie nemá žiadne opodstatnenie ako aj to že by niekomu ublížila!!! Problémy sú vo veľa vzťahoch možno nie takéto možno iné. Týmto chcem aby to pochopila aj druhá strana aj Vy vážený psychológovia!!! ďakujem za radu ale nechajte si ich pre seba a neželám si už žiadny príspevok na túto tému!!!!!!!
Robino, to že si neželáte už žiaden príspevok je síce pekné, len ste zabudli na jednu maličkosť, že ste sa ocitli na verejnom fóre a vôbec by ma neprekvapilo, keby tu zajtra prispela Vaša svokra, ba i kmotra.
Požiadajte admina o uzatvorenie témy, lebo sa to tu čo nevidieť zvrtne.
5 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Tu je to lacnejšie ako pri káve v reštaurácii.
2 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Mária27 Pozri príspevok
Tu je to lacnejšie ako pri káve v reštaurácii.
No,keby sme sedeli v reštaurácii na káve a stretli by sa tam týto traja,
tak to by bola iná káva!!
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
študentkavs Pozri príspevok
kedže s ním má aj nemanželské dieťa, to sa nepochválila, že s ním podvádzala svojho muža...hm aké lahké súdiť iných...
Pri čítaní prvého príspevku ma napadla otázka " odkiaľ študentkavs vedela, že 31Jankal píše o jej manželovi? Veď podobných osudov je na celom Slovensku nespočetné množstvo. Stačí otvoriť oči a sledovať priateľov, známych okolo nás. Mnoho manželských párov rieši medzi štyrmi stenami budúcnosť vzťahu, keď sa im pod nohy pripletie niekto tretí. Ak sa zúfalá žena rozhodne hľadať pomoc na webe, neprezradí svoj nick ani vlastnej matke...

Téma bola zadaná
10-09-09
a študentkavs reagovala 09-05-10....môže sa stať, že tieto sokyne v láske sa vôbec nepoznajú, nebojujú o jedného muža a zbytočne sa stresujú. Obidve majú iba podobný osud Alebo....???
Naposledy upravil alla66 : 26.05.10 at 03:03
2 0
študentkavs študentkavs

študentkavs je offline (nepripojený) študentkavs

alla66 Pozri príspevok
Pri čítaní prvého príspevku ma napadla otázka " odkiaľ študentkavs vedela, že 31Jankal píše o jej manželovi? Veď podobných osudov je na celom Slovensku nespočetné množstvo. Stačí otvoriť oči a sledovať priateľov, známych okolo nás. Mnoho manželských párov rieši medzi štyrmi stenami budúcnosť vzťahu, keď sa im pod nohy pripletie niekto tretí. Ak sa zúfalá žena rozhodne hľadať pomoc na webe, neprezradí svoj nick ani vlastnej matke...

Téma bola zadaná
10-09-09
a študentkavs reagovala 09-05-10....môže sa stať, že tieto sokyne v láske sa vôbec nepoznajú, nebojujú o jedného muža a zbytočne sa stresujú. Obidve majú iba podobný osud Alebo....???

nenazvala by som to sokyne v láske nakolko môj manžel o nu záujem nema. ved preto si zobral mna a nie ju. a ked si prečítaš všetky príspevky pozorne zistíš, že vieme kto je kto. PS: k tym rozhovorom pri káve ja somjej to zo začiatku vela krát navrhla lebo som stále nechápala o čo jej ide ale ona to odmietala. prosto s niektorými ludmi sa rozprávať neda. týmto končím túto diskusiu.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
robo1122 Pozri príspevok
Takže vážený všetci múdry psychológovia!!
Som rád že mi chcete všetci poradiť ale viete veľké prd ako to bolo. Nerád riešim svoje súkromné veci na verejnosti ale už sa musím brániť aj ja!!!
Život prináša rôzne situácie ktoré nedokáže vymyslieť nik len ŽIVOT. Mal som vzťah z ktorého vznikol ďalší život ale to som sa na 100% dozvedel až keď mu boli 4 roky!!! Medzi tým som sa s touto partnerkou rozišiel nakoľko sme si nerozumeli aj ohľadom určenia otcovstva malého. Ja som chcel testy partnerka nie!!!! Raz mi vravela že je môj raz mi vravela že som pre nich cudzí človek tak čo som si mal vybrať a s tým sme sa aj rozišli. Nakoľko som bol slobodný a myslel som si že aj bezdetný žil som si svoj život ďalej. Neskôr som si našiel priateľku s ktorou sme sa zobrali máme spolu dieťa a napriek všetkým problémom ktoré medzi nami boli sa ľúbime!!! Takže nie je pravda že moja už terajšia manželka ukradla niekomu otca!!! Takéto tvrdenie nemá žiadne opodstatnenie ako aj to že by niekomu ublížila!!! Problémy sú vo veľa vzťahoch možno nie takéto možno iné. Týmto chcem aby to pochopila aj druhá strana aj Vy vážený psychológovia!!! ďakujem za radu ale nechajte si ich pre seba a neželám si už žiadny príspevok na túto tému!!!!!!!
Ty si síce už žiadny príspevok neželáš, ale ja som sem klikla nechtiac, a oči mám dokorán. Že Ty stojíš dvom ženským za toto verejné divadlo mi napovedá niečo o sliepkach........Ešte že už prestali kotkodákať, lebo to kohútik tuze nemá rád.
4 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať