Zavrieť

Porady

Neplatenie výživného trestný čin, alias výsmech spravodlivosti

Dobrý deň.
Mal by som jednu otázku. Keď niekto
v priebehu cca 3 rokovopakovane viackrát za sebou nezaplatil 3x za sebou povinné výživné, naposledy tento rok (v súčasnosti), samozrejme dopustil sa tým trestného činu;
...prečo polícia nekoná a dokonca ho kryje ???

Ten dotyčný je momentálne v zahraničí (vo Francúzku), kde vyšiel za prácou. Povedal, že keď sa vráti, potom uhradí výživné, zatiaľ musí tá žena čakať!!!! Potvrdili jej to aj na polícii, že nemôžu s tým nič robiť, ani vodický zobrať, ani exekúciu nariadiť ani vydať medzinárodný zatykač.
Pýtam sa, je toto možné? Aké vlastne máme zákony, ktoré sa medializujú a popritom sa vôbec nedodržujú a pritom sa jedná o TRESTNÝ ČIN.


Ďakujem
Usporiadat
eva.velicka eva.velicka

eva.velicka je offline (nepripojený) eva.velicka

no neviem ludia ale ani moj ex nema majetok a vedie sa proti nemu exekucia. ak je tvoj ex legalne v zahranici vyzivne mozes vymahat cez medzinarodne centrum ochrany prav dietata (niesom si ista presnostou nazvu) ak nieje legalne v zahranici potom ides priamo k sudnemu exekutorovi, s overenou fotokopiou pravoplatneho rozsudku a o povolenie sudu sa postara priamo exekutor. pred podanim navrhu sa ale poinformuj, niektory exekutor si moze od teba ziadat zalohu, ja som si nasla takeho ktory ju neziada. Poradili mi vela aj na socialke. a potom musis samozrejme dlho dlho cakat..drzim palce
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
pepsikova Pozri príspevok
.

..joj, to je fakt otravné, že máš furt pravdu..len ja ti nejak nechápem, čo tu taký anonym, čoby prvý po bohu na zem spadnutý najmúdrejší, hľadá..ak všetci nemajú názor ako on, tak sú všetci v balíku so skorumpovanou bandou policajtov, ktorá nie je ochotná odkývať medzinárodný zatykač na neplatiča alimentov...achjaj,sme dopadli..a potom, babo(chlape)radˇ!....
Máš krátku pamäť. A ja smolu v živote, že sa ma bojí zábudlivosť. Nie je to tak dávno, čo si oprskávala sudcov, policajtov a označila ich skorumpovanými. Kam vietor, tam plášť. Najmä, ak sa to netýka Teba. Zadávateľ má nejeden správny názor. Ale môže si ho akurát tak pri dnešnej vymožiteľnosti práva strčiť za klobúk.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať