Zavrieť

Porady

Materská 2010

Dobrý deň, manželka je teraz v 5. týždni tehotenstva. Od 03/2008 si založila živnosť a platila dobrovoľné nemocenské poistenie z minimálneho vymeriavacieho základu. Od 01.07.2009 už platí všetky odvody do sociálnej poisťovne povinne. Moja otázka je, ako zvýšiť materskú na maximum? Podľa toho, čo som sa dočítal v príspevkoch, jediná možnosť je ukončiť pred pôrodom živnosť a na pár dní sa zamestnať s maximálnym vymeriavacim základom... Ale neviem, keď predpokladaný pôrod je máj 2010, či bude rozhodujúce obdobie na určenie výšky materskej rok 2009, či 2010??? Či má zrušiť živnosť k 30.11.2009 a od 01.12.2010 do 31.12.2010 sa zamestnať, alebo si nechať živnosť až napr. do konca marca a zamestnať sa v apríli 2010???? Ďakujem všetkým sa radu.
aviator aviator

aviator je offline (nepripojený) aviator

slovenský človek v kristových rokoch ...viac
veronikasad Pozri príspevok
§ 12b
Prechodné ustanovenia k úpravám účinným od 1. januára 2011

(1) O žiadostiach o rodičovský príspevok podaných do 31. decembra 2010, o ktorých sa právoplatne nerozhodlo do 31. decembra 2010, sa rozhodne a rodičovský príspevok sa vyplatí za obdobie do 31. decembra 2010 podľa zákona účinného do 31. decembra 2010.
(2) Ak oprávnená osoba uplatňuje nárok na rodičovský príspevok po 31. decembri 2010 za obdobie pred 1. januárom 2011, o nároku na tento rodičovský príspevok sa rozhodne a rodičovský príspevok sa vyplatí za obdobie do 31. decembra 2010 podľa zákona účinného do 31. decembra 2010.
(3) Ak rodičovský príspevok bol priznaný podľa zákona účinného do 31. decembra 2010 v sume 164,22 eura a nárok na tento rodičovský príspevok by trval podľa zákona účinného do 31. decembra 2010 aj po tomto dni, považuje sa od 1. januára 2011 za rodičovský príspevok priznaný podľa zákona účinného od 1. januára 2011 a vypláca sa v sume podľa zákona účinného od 1. januára 2011.
(4) Ak rodičovský príspevok bol priznaný podľa zákona účinného do 31. decembra 2010, vyplácal sa v sume 256 eur a nárok na tento rodičovský príspevok by trval podľa zákona účinného do 31. decembra 2010 aj po tomto dni, považuje sa od 1. januára 2011 za rodičovský príspevok priznaný podľa zákona účinného od 1. januára 2011 a vypláca sa v sume 256 eur aj počas výkonu zárobkovej činnosti oprávnenou osobou do zániku nároku na rodičovský príspevok, najdlhšie do konca kalendárneho mesiaca, v ktorom dieťa dovŕši vek 20 mesiacov.
(5) Ak rodičovský príspevok bol priznaný podľa zákona účinného do 31. decembra 2010, vyplácal sa v sume rozdielu medzi sumou rodičovského príspevku 256 eur a sumou materského alebo obdobnej dávky ako materské v členskom štáte a nárok na tento rodičovský príspevok by trval podľa zákona účinného do 31. decembra 2010 aj po tomto dni, považuje sa od 1. januára 2011 za rodičovský príspevok priznaný podľa zákona účinného od 1. januára 2011 a vypláca sa v sume tohto rozdielu; po skončení vyplácania materského alebo obdobnej dávky ako materské v členskom štáte sa rodičovský príspevok vypláca v sume 256 eur aj počas výkonu zárobkovej činnosti oprávnenou osobou do zániku nároku na rodičovský príspevok, najdlhšie do konca kalendárneho mesiaca, v ktorom dieťa dovŕši vek 20 mesiacov.
(6) Rodičovský príspevok priznaný podľa § 4 ods. 4 zákona účinného do 31. decembra 2010, na ktorý by trval nárok podľa zákona účinného do 31. decembra 2010, považuje sa od 1. januára 2011 za rodičovský príspevok priznaný podľa tohto zákona a vypláca sa v sume 75 % rodičovského príspevku podľa § 4 ods. 1 aj počas výkonu zárobkovej činnosti oprávnenou osobou.
(7) Ak oprávnená osoba uplatňuje nárok na rodičovský príspevok podľa zákona účinného od 1. januára 2011 a jednej z oprávnených osôb sa vyplatil príspevok rodičovi podľa osobitného predpisu<sup>29)</sup> účinného do 31. decembra 2010, o nároku na tento rodičovský príspevok pri starostlivosti o to isté dieťa sa rozhodne a rodičovský príspevok sa vypláca za obdobie, za ktoré sa poskytol príspevok rodičovi, v sume 75 % rodičovského príspevku podľa § 4 ods. 1 zákona účinného od 1. januára 2011.“.
Poznámka pod čiarou k odkazu 29 znie:
„<sup>29) </sup>§ 5 ods. 2 až 4 zákona č. 561/2008 Z. z. o príspevku na starostlivosť o dieťa a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 571/2009 Z. z.“.

Celý zákon schválený NR SR nájdeš tu

http://www.nrsr.sk/Dynamic/Download.aspx?DocID=349097
Čiže RP sa bude prehodnocovať. Neviete prosím, ako je to z materskou? Tiež budú vyplácať materskú ,priznanú v tomto roku, v novom roku podľa nového zákona?
Ďakujem.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ak materská priznaná v roku 2010, bude pokračovať v roku 2011, bude vyplácaná od 1.1.2011 vo výške 60 % - celková doba 34 týždňov.
1 0
mkcomputers mkcomputers

mkcomputers je offline (nepripojený) mkcomputers

Termín pôrodu je 22.6.2011. Stále pracujem, takže podmienku 270 dní spĺňam. Keby som sa zamestnala u nového zamestnávateľa, trebárs vo februári, dal by mi mesačnú mzdu 1150,-- Eur, pár dní by som robila a mohla by som maródovať až do materskej a vtedy by sa mi PN aj materská počítala z tých 1150,-- Eur ( príklad odrobila by som od 1.do 8.2.2011, t.j.6 pracovných dní = 1150:23x6=300hrubá mzda : 8 (kalendárne dni) = 37,50(denný vymeriavací základ) A keďže by som nemala základ z minulého roka, takže z tohto denného základu sa vypočíta mesačný 37,50 x 30,4167 = 1140,62 (1116). Vyšlo by mi aj tých 90 dní. Uvažujem správne?
Naposledy upravil mkcomputers : 15.12.10 at 08:37
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

mkcomputers Pozri príspevok
Termín pôrodu je 22.6.2011. Stále pracujem, takže podmienku 270 dní spĺňam. Keby som sa zamestnala u nového zamestnávateľa, trebárs vo februári, dal by mi mesačnú mzdu 1150,-- Eur, pár dní by som robila a mohla by som maródovať až do materskej a vtedy by sa mi PN aj materská počítala z tých 1150,-- Eur ( príklad odrobila by som od 1.do 8.2.2011, t.j.6 pracovných dní = 1150:23x6=300hrubá mzda : 8 (kalendárne dni) = 37,50(denný vymeriavací základ) A keďže by som nemala základ z minulého roka, takže z tohto denného základu sa vypočíta mesačný 37,50 x 30,4167 = 1140,62 (1116). Vyšlo by mi aj tých 90 dní. Uvažujem správne?
Ak stihneš byť poistená u nového zamestnávateľa do vzniku materskej najmenej 90 dní, tak materská bude z VZ od posledného zamestnávateľa. Ale pre PN budeš mať rozhodujúce obdobie predchádzajúci rok, teda 2010. Aj tam sa vyžaduje najmenej 90 dní poistenia.
0 0
mkcomputers mkcomputers

mkcomputers je offline (nepripojený) mkcomputers

Takže ak dobre chápem: teraz mám hrubú mzdu nejakých 330 €, takže PN budem mať tuším 55%, takže 181 € a keď sa zamestnám od 1.1.2011 u nového s maximálnym vymeriavacím základom, ako som písala, tak budem mať maximálnu materskú od neho. PN od starého zamestnávateľa z roku 2010 a materskú od nového zamestnávateľa 2011, pričom nerozhoduje, že budem na PN.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

mkcomputers Pozri príspevok
Takže ak dobre chápem: teraz mám hrubú mzdu nejakých 330 €, takže PN budem mať tuším 55%, takže 181 € a keď sa zamestnám od 1.1.2011 u nového s maximálnym vymeriavacím základom, ako som písala, tak budem mať maximálnu materskú od neho. PN od starého zamestnávateľa z roku 2010 a materskú od nového zamestnávateľa 2011, pričom nerozhoduje, že budem na PN.
Materské budeš mať maximálne, s VZ z nového poistenia.
Ale náhradu príjmu pri PN budeš mať 10 dní z VZ od nového zamestnávateľa, potom od 11 dňa budeš mať nemocenské zo SP, kde rozhodujúce obdobie bude rok 2010.
Materské budeš mať 60% z VZ a MD bude trvať 34 týždňov.
0 0
aviator aviator

aviator je offline (nepripojený) aviator

slovenský človek v kristových rokoch ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Ak materská priznaná v roku 2010, bude pokračovať v roku 2011, bude vyplácaná od 1.1.2011 vo výške 60 % - celková doba 34 týždňov.
60% z VZ podla pravidiel z roku 2010, alebo vypočítajú VZ podľa novelizovaného zákona?
Naposledy upravil aviator : 15.12.10 at 10:44
0 0
JanaT. JanaT.

JanaT. je offline (nepripojený) JanaT.

Dobrý deň
chcela by som sa spýtať, monentálne som SZČO /platím z min. VZ/ ale chcem sa zamestnať, pretože mám dosť zložitú operáciu plánovanú v roku 2011, čo je pre mňa najvýhodnejšie spraviť podľa nového zákona?
je lepšie zamestnať sa v decembri na pár dní s max. vym. základom, alebo radšej zamestnať sa v januári 2011 a ísť na PN až po 90 dňoch??? Podľa starého by nebol problém.... ale teraz neviem čo mám spraviť ... PROSíM O RADU. ďakujem
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

JanaT. Pozri príspevok
Dobrý deň
chcela by som sa spýtať, monentálne som SZČO /platím z min. VZ/ ale chcem sa zamestnať, pretože mám dosť zložitú operáciu plánovanú v roku 2011, čo je pre mňa najvýhodnejšie spraviť podľa nového zákona?
je lepšie zamestnať sa v decembri na pár dní s max. vym. základom, alebo radšej zamestnať sa v januári 2011 a ísť na PN až po 90 dňoch??? Podľa starého by nebol problém.... ale teraz neviem čo mám spraviť ... PROSíM O RADU. ďakujem
zamestnať sa v decembri a isť na PN v decembri ... Ale začiatok PN musí byť minimálne 10 dní pred koncom roka, aby SP začala vyplácať aj nemocenské.
1 0
JanaT. JanaT.

JanaT. je offline (nepripojený) JanaT.

veronikasad Pozri príspevok
zamestnať sa v decembri a isť na PN v decembri ... Ale začiatok PN musí byť minimálne 10 dní pred koncom roka, aby SP začala vyplácať aj nemocenské.
no dobre , ale to nestíham a v novom roku nie je nejaké prijatelné riešenie??
Ked pôjdem hocikedy v roku 2011 na PN tak sa mi bude počítať z minuloročného VZ čo som si platila ako SZČO? Ten VZ ked sa zamestnám napr. 27.12.2010 sa vôbec nebude brať do úvahy??
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

JanaT. Pozri príspevok
no dobre , ale to nestíham a v novom roku nie je nejaké prijatelné riešenie??
Ked pôjdem hocikedy v roku 2011 na PN tak sa mi bude počítať z minuloročného VZ čo som si platila ako SZČO? Ten VZ ked sa zamestnám napr. 27.12.2010 sa vôbec nebude brať do úvahy??
Ak začiatok PN-ky bude do 90 dní od vzniku poistenia zamestnanca - ano.
0 0
JanaT. JanaT.

JanaT. je offline (nepripojený) JanaT.

veronikasad Pozri príspevok
Ak začiatok PN-ky bude do 90 dní od vzniku poistenia zamestnanca - ano.
a ked sa zamestnám k 27.12.2010 a na PN nastúpim až po 90 dňoch tak by sa mi to malo vypočítavať z čoho? z VZ za rok 2010 od tohoto nového zamestnávateľa alebo kumulovane za tú dobu cca 90 dní? tam už nezáleží za aký je to rok??
0 0
Kat Ka Kat Ka

Kat Ka je offline (nepripojený) Kat Ka

Ahojte. Sledujem tuto temu uz davno, a tak by som si chcela overit poznatky tu ziskane :-) Prosim pozrite sa na toto :
Prac. pomer trval 8r. a konci 31.12.2010.
DNP splna 270 dni, platene z rozdielu Max.VZ - mzda v zamestnani.
Nastup na planovanu operaciu 20.1.2011.
PNka bude ratana len z VZ uvedenom na RL pri uzatvoreni DNP, z ktoreho sa platili dobrovolne odvody, ze? Dotycny nestiha 7-dnovu ochrannu dobu, aby mal PNku aj zo zamestnania.
Ak by chcel mat max. nemocensku davku, musel by nastupit na PNku najneskor 6.1.2011, ze?
Dakujem za odpovede.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ideálne by bolo nastúpiť na PN koncom roku 2010. Pracovný pomer končí výpoveďou alebo dohodou ?
0 0
Kat Ka Kat Ka

Kat Ka je offline (nepripojený) Kat Ka

Ahoj Veronika. Prac. pomer konci vypovedou zo strany zam.-teľa, 31.12.2010 skonci vypovedna doba, 1.1.2011 sa hlasi na UPSVaR.
Preco myslis, ze je najvhodnejsie nastupit na PNku este v dec.2010?
Ja som mu poradila ist napr. 4.1.2011 - bola to zla rada?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Kat Ka Pozri príspevok
Ahoj Veronika. Prac. pomer konci vypovedou zo strany zam.-teľa, 31.12.2010 skonci vypovedna doba, 1.1.2011 sa hlasi na UPSVaR.
Preco myslis, ze je najvhodnejsie nastupit na PNku este v dec.2010?
Ja som mu poradila ist napr. 4.1.2011 - bola to zla rada?
Lebo ak je výpoveď zo strany zamestnávatela a vo výpovednej dobe začne PN-ka, pracovný pomer nekončí uplynutím výpovednej doby, ale skončením PN. A táto doba sa započítava do nem. aj dôchodkového poistenia zamestnanca.

Ak pôjde na PN 4.1. - počas evidencie na UP - už dôchodkovo poistená nebude.
3 0
Kat Ka Kat Ka

Kat Ka je offline (nepripojený) Kat Ka

Aha! Dakujem, uz som zas o nieco mudrejsia .-) Si zlata, dakujem pekne, info odovzdam. Dakujem este raz aj zanho. ahoj
0 0
JanaT. JanaT.

JanaT. je offline (nepripojený) JanaT.

JanaT. Pozri príspevok
a ked sa zamestnám k 27.12.2010 a na PN nastúpim až po 90 dňoch tak by sa mi to malo vypočítavať z čoho? z VZ za rok 2010 od tohoto nového zamestnávateľa alebo kumulovane za tú dobu cca 90 dní? tam už nezáleží za aký je to rok??
Prosím poraďte mi, konec roka sa blíži a neviem čo mám spraviť.
Ďakujem
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
JanaT. Pozri príspevok
a ked sa zamestnám k 27.12.2010 a na PN nastúpim až po 90 dňoch tak by sa mi to malo vypočítavať z čoho? z VZ za rok 2010 od tohoto nového zamestnávateľa alebo kumulovane za tú dobu cca 90 dní? tam už nezáleží za aký je to rok??
Z VZ za obdobie od 27.12.2010 do 31.12.2010 v novom zamestnaní.
1 0
Natie Natie

Natie je offline (nepripojený) Natie

Dobrý deň. Chcela by som vedieť ako je to so zmenami v DNP. Už sa niečo od 1.1. mení, či ešte nie? Ja som zamestnaná (plat zhruba 500€) ale momentálne doma, poberám rodičovský príspevok (syn bude mať vo februári 2 roky). Zároveň si platím DNP (30€ mesačne). 270 dní platenia mám splnených určite a 26 týždňov platenia uplynie teraz v januári. Na prelome januára-februára by som mala ísť na materskú dovolenku. Okrem toho, že materská sa zvýšila a predĺžila, mení sa ešte niečo? Ak mám DNP, dostanem niečo aj zo sociálky, alebo to bude tak ako to chceli urobiť, že sa to nebude sčítavať?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať