Zavrieť

Porady

Čo všetko nám príde v mailoch ....

Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Verím,
že mnoho z nás dostáva denno denne maily. Mnohé sa dajú označiť za spamy na mnohých sa pobavíme.
Čo takto to hodiť do jednej témy. Aby sme vedeli čo momentálne letí v mailovej korešpondencii?

Mne dnes prišiel napríklad tento link ..

http://xman.idnes.cz/pet-nejstrasnej..._xman-styl_fro

Musím pripojiť varovanie.
Pozor nie je to vhodné pre slabšie žalúdky
Usporiadat
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
CHLAP V DOMÁCNOSTI

Pondelok

Som sám doma, žena odišla na týždňovú služobku. Je to skvelý pocit.
Urobil som si presný plán. Viem, kedy vstanem, koľko času strávim v kúpeľni a koľko mi zaberú raňajky. Prepočítal som aj čas na umývanie riadu, upratovanie a vyvádzanie psa. Nechápem, prečo ženy o domácnosti toľko hovoria, keď je to činnosť, ktorá zaberá tak málo času.

Utorok
Musím sa znovu pozrieť na svoj časový rozvrh. Zdá sa mi, že bude vyžadovať malé zmeny. Prišiel som však na zlepšovák - párky môžem ohrievať v polievke. Ušetrím tak jednu nádobu, ktorú nemusím umývať.
Rozhodne nemienim denne vysávať, ako si to priala žena. Stačí sa prezúvať a psovi utierať labky - to je všetko. Inak sa cítim skvelo.

Streda
Mam pocit, akoby mi domácnosť zaberala viac času, ako som odhadoval.
Budem to musieť zracionalizovať. Začal som polievkami vo vrecku.
Jedlo sa totiž nemá pripravovať dlhšie, než sa je. Problém mám s ustieľaním.
Myslím, že nie je nevyhnutné postielať každý deň, keď večer zase pôjdem spať.

Štvrtok
Podarilo sa mi vyliezť z postele tak, že som takmer vôbec nerozhádzal prikrývky. Stačilo len trochu vyrovnať deku. Chce to však cvik. Je potrebné, aby sa človek v posteli veľmi nevrtel. Bolí ma síce chrbát, ale azda to napraví horúca sprcha.
Mimochodom, mám ďalší zlepšovák - je zbytočné jesť zakaždým z iného taniera.
Špiniť stále nové riady, to je mrhanie. Koniec koncov, veď aj pes žerie stále z jednej misky.
P.S.: Na obed aj na večeru som mal párky.

Piatok
Nepríjemné zistenie - ráno párok chutí dobre, na obed menej, večer vôbec.
Pes však dostal len sušené jedlo, nešpiní misku. Inak by som si pripadal ako umývačka riadu.
Prišiel som na to, že polievku môžem jesť rovno z hrnca.
Chutí rovnako a nepotrebujem žiadne taniere ani naberačku!
Mám však problém - neviem, čo budem jesť zajtra. Konzervy neprichádzajú do úvahy, špiní sa pri tom otvárač.

Sobota
Načo sa večer vyzliekať, keď sa ráno zas musím obliecť? To si radšej dlhšie pospím.
Navyše sa nemusím vôbec prikrývať, takže posteľ zostane ustlaná.
Raňajkovať budem len to, čo sa nemusí rozbaľovať, otvárať, krájať, natierať, variť alebo miešať. Tieto činnosti ma rozčuľujú.

Nedeľa
Pozerali sme so psom v televízii, ako sa ľudia kŕmili lákavými pochúťkami.
Obaja sme mali plné ústa slín. My sme raňajkovali niečo zo psej misky.
Ani jednému to nechutilo. Viem, mal by som sa umyť, oholiť, učesať, ísť so psom von,
umyť riad a nakúpiť, ale už nevládzem.......
2 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Vážený slovenský parlament, mám na dnešnú dobu veľmi dobrý mesačný plat 500
EURO čistého.
Napriek tomu Vás žiadam o pridanie 292 EURO mesačne, aj keď podľa Vás je
tento plat postačujúci.
Môj plat by po zvýšení predstavoval 792 EURO, čo je stále menej ako majú v
Grécku.
Svoju žiadosť odôvodňujem takto: Mám dve deti a ženu, ktorá je s nimi v
domácnosti.
Bývame v jaskyni, nájom neplatíme. Mydlo a pracie ......prostriedky
nekupujeme a pretože sa umývame v potoku, neplatíme ani za vodu.
Za elektrinu a plyn tiež neplatíme, pretože žiadne spotrebiče nevlastníme.
Odevy a obuv taktiež nekupujeme, pretože ich zhotovujeme z kožiek lesnej
zveri.
Do práce chodím pešo, teda peniaze nepotrebujem ani na MHD.
Na dovolenku ani na víkendy nikam nechodíme, do kina a do divadiel už vôbec
nie. Náš rozpočet vyzerá takto:
Raňajky: 2 rožky a voda z potoka - 0,20 EURO
Desiata: 2 rožky a voda z potoka - 0,20 EURO
Obed: polievka a guláš z bufetu - 3,00 EURO
Olovrant: 2 rožky a voda z potoka - 0,20 EURO
Večera: polievka a guláš z bufetu - 3,00 EURO;
1 osoba na deň: 6,60 EURO,
4 osoby na deň (otec, matka a 2 deti): 4 x 6,60 = 26,40 EURO, Na 1 mesiac:
30 x 26,40 EURO = 792 EURO.
Váš uctivý občan a pravidelný volič.

Odpoveď parlamentu:
Na večeru sa netreba prepchávať, stačia Vám 2 rožky a voda z potoka, veď
guláš je ťažký na žalúdok.
Potom Vás to bude stáť iba 456 EURO a ešte Vám 44 EURO zostane.
Takže ešte stále je Vám z čoho zvýšiť daň a poslať Grékom.
S pozdravom parlament.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Zásady dobré hospodyňky
* Okna myji málokdy, protože miluji ptáky a rozhodně nechci, aby si rozbíjeli zbytečně hubu.
* Podlahy nevoskuji, protože myslím na bezpečnost svých hostů.
* Hmyz mi nevadí. Každý brouk má jméno a souhlasí se vším, co řeknu.
* Jarní úklid nedělám. Mám ráda všechny roční sezóny a nechci, aby ty zbylé žárlily.
* Nepleju zahradu, protože nechci mařit Boží úsilí.
* Nevařím moc chutná jídla, protože nechci vystresovat své hosty, cože mají uvařit oni, až přijdu já k nim.
* Nevyhazuji staré věci. Manžel nemůže nic najít i tak, nač ho plést více.
* Nežehlím. Rozhodla jsem se věřit cedulkám „nežehlivé“.
* Nestresuji se ničím. Kdo to dělá - umře mladý. A já chci vydržet nejdéle!
A pamatuj!
Uklizený dům je znakem, že se ti posral "kompjútr"!!!
5 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

......

0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Vôbec nejde o lekárov
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Zmes piesní

http://www.ulozto.sk/10777721/smes-pisni-pps
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Dnes som dostala na e-mail toto ....


Kam miznú Vaše peniaze, moji vážení a milí? .. keď nakupujete handry, vaše peniaze putujú do Číny, keď kúpite benzín, vtedy idú Arabom. Keď kúpite počítačovú techniku, dostanú sa do Hongkongu, keď kúpite colu, sprite či inú gebuzinu idú do USA, za ovocie a zeleninu poputujú napríklad do Španielska, za auto s malou spotrebou platíte Japonsku, alebo Kórei a keď nakúpite zbytočné elektronické chujoviny, podporujete Tajwan. .. a tým všetkým vôbec nepomáhate nášmu slovenskému hospodárstvu! Jediný možný spôsob, ako nechať prachy na Slovensku, je minúť ich na kurvy, dobré domáce víno, alebo slivovicu, hruškovicu či borovičku! A toho sa ja držím !!! Mám už len jednu starosť: ako presvedčiť svoju manželku, že toto všetko robím z lásky k našej vlasti!!! Váš Jano Slota


a ešte toto
Naposledy upravil Zvalik : 27.10.11 at 07:43 Dôvod: doplnila som ...
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

bufet - je toto v Česku vůbec možné?
1 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Zaujímavosti
1 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

2009 Pozri príspevok
bufet - je toto v Česku vůbec možné?
tak tomu teda neverím, alebo cesi su uz niekde inde ako my?

len si predstavujem take volaco v lesiku pri letanovciach + skryta kamera
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

ZOZNAM SPOPLATNENÝCH STRÁNOK...
preposielam všetkým mojim známym linky stránok, na ktoré
v žiadnom prípade neklikajte a ani sa neregistrujte.. Kauza spoplatnených
stránok je už známa aj v médiach, ale pre istotu vám to
preposielam,,aby vás nenachytali ako ďalších 1600 ľudí zo SR a
ČR. Prosím vás prepošlite to aj svojim priateľom, nech o tom vedia
všetci a nechytia sa do pasce.. Týchto stránok stále
pribúda...takže dávajte pozor kde chodíte ,,a prvé čo si prečítajte je
VOP, t.j
Všeobecné obchodné podmienky - a čítajte ich až do úplného
konca, aby ste nenaleteli ako mnohí ....
http://sudoku-portal.sk/
http://download-portal.sk/ ,
http://download-portal.cz/ ,
http://downloads-server.sk/
http://basne-portal.sk/
http://basnici.sk/
http://online-mapy.sk/
http://openoffice-24.sk/
http://videolan.sk/
http://vlc.sk/
http://adventny-kalendar.sk/
4 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Zaujímavé sochy
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Elektro-Autos1
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Stretnutie "na najvyššej úrovni"

Upozorňujem ctených čitateľov, že text, ktorý nasleduje, je číra fikcia. So skutočnosťou nemá nič, ale absolútne nič spoločné

Osoby a obsadenie: nemecký bankár, Barroso, zástupca Grécka, zástupcovia ostatných krajín eurozóny, Radičová.

Zástupca Grécka (zúfalým hlasom smerom k nemeckému bankárovi) : Nutne potrebujeme požičať ďalšie peniaze.
Nemecký bankár (žoviálne) : Ale samozrejme. Veľmi rád..., ak vrátite tie, čo som vám požičal minule.
Zástupca Grécka : Preboha a odkiaľ? Veď keby sme mali z čoho vrátiť, tak si nepýtame ďalšiu pôžičku.
Nemecký bankár : Tak to mi je ľúto. Budete sa musieť obrátiť inde.
(Grécko sa bezradne obzerá).
Zástupcovia ostatných krajín eurozóny : Na nás sa nepozeraj, sami nemáme.
Nemecký bankár : Nemáte? Tak si požičajte.
Zástupcovia ostatných krajín eurozóny : A ty by si nám požičal?
Nemecký bankár : Samozrejme.
Zástupcovia ostatných krajín eurozóny : A Grécku nepožičiaš?
Nemecký bankár : Nie.
Zástupcovia ostatných krajín eurozóny : A v čom je rozdiel?
Nemecký bankár : V tom, čo my bankári nazývame „rating". To je značka, ktorou si značkujeme ovce... sorry - klientov. Veľký „rating" má ten, kto ešte stíha platiť. Ten, kto ho ma malý..., myslím „rating", ten je už ako vycucaný citrón. Z toho už nič nedostaneš.
Zástupcovia ostatných krajín eurozóny : Takže tebe ide vlastne o to, aby si si svoj sosáčik presunul z vycucaného citróna do citróna, v ktorom je ešte trochu šťavy.
Nemecký bankár : Načo ten sarkazmus? Ale v podstate ste to vystihli.
Zástupcovia ostatných krajín eurozóny : No dobre, ale čo z toho bude mať Grécko? A čo z toho budeme mať my?
Nemecký banká r: Vy si spolu aj s Gréckom o niečo dlhšie potancujete na hornej palube toho vášho Titanicu.
Zástupcovia ostatných krajín eurozóny (zarazene) : V poriadku, ale toto nám predsa neprejde. Veď nás voliči poženú vidlami.
Nemecký bankár : Tak si nepožičajte. Dá sa to zariadiť aj ináč.
Zástupcovia ostatných krajín eurozóny : Ako?
Nemecký bankár : Ako som už povedal, môžete si požičať odo mňa a požičané požičať Grécku. Alebo je tu druhá možnosť - požičiam Grécku priamo alebo prostredníctvom účelovo vytvorenej inštitúcie a vy sa zaviažete, že mi tie peniaze vrátite, ak mi ich nevráti Grécko.
Zástupcovia ostatných krajín eurozóny : Veď to je to isté, len v zelenom.
Nemecký bankár : Isteže! V konečnom dôsledku je to presne to isté, ale slovo „záruka" znie predsa len lepšie, než slovo „pôžička" - financie, to nie sú len čísla, je to aj psychológia. A keďže to znie lepšie, tak by vám to mohlo u tých vašich voličov prejsť.
Zástupcovia ostatných krajín eurozóny (zamyslene) : No u tých, čo majú dlhšie vedenie, možno aj áno, ale...
Barroso : To nie je zasa až taká zlá idea, len ju treba trošku rozvinúť. Dajme tomu nejaký názov. Čo tak „Euroval"? Val má niečo chrániť - to dáva celému slovu pozitívny emočný náboj. A aby sme to čo najviac zahmlili, vymyslíme tomu nejaké komplikované pravidlá a samozrejme nesmieme zabudnúť ani na vhodný „newspeak" - záchranný mechanizmus, solidarita a tak...
Zástupcovia ostatných krajín eurozóny : To by mohlo fungovať.
Barroso : Tak dohodnutí?
Zástupcovia ostatných krajín eurozóny : Dohodnutí.
Barroso (zvýšeným hlasom) : Aj Slovensko súhlasí?
Radičová (znepokojene) : Samozrejme. Viete, že by sme si nedovolili...
Barroso (mávajúc predvolebnou brožúrkou SDKU-DS z roku 2010, zvanou „Slovensko - Modré správy") : Pýtam sa len preto, lebo tu čítam vaše slová. „Pokiaľ naďalej budeme platiť za nezodpovednosť vlád, za nezodpovednosť európskych inštitúcií, za nezodpovednosť ratingových agentúr a za nezodpovedné správanie sa bánk, potom máme solidaritu postavenú na hlavu, kedy zodpovední a chudobnejší sa skladajú na nezodpovedných a bohatých."
Radičová : To bolo určené pre voličov. A bolo to pred voľbami. Napokon, ešte stále sa môžem vyhovoriť, že reč bola o pôžičke, nie o Eurovale. Vďakabohu za váš nápad - ten názov ste vymysleli geniálne. Na nás sa môžete spoľahnúť. Ale...
Barroso (s mierne nadvihnutým obočím) : Ale?
Radičová : Máme v koalícii jedného exota, ktorý svoje sľuby myslí naozaj vážne.
Barroso : Myslíte toho Sulíka?
Radičová : Hej. Keby bol aspoň ticho, ale on každému vytára, o čo tu ide - ešte aj brožúrku o tom napísal.
Barroso : Skompromitovať! Pani kolegyňa, ako dlho ste v politike? To vám naozaj musím radiť aj takéto veci?
Radičová : Nie je to také jednoduché. Fico sa o to pokúša celý čas - a to je iný expert.
Barroso : A čo? Našiel naňho niečo?
Radičová : Samé kraviny. Predstavte si, raz naňho vytiahli, že letel lietadlom na večeru do Rakúska.
Barroso : No a?
Radičová : No, nasrdilo to pár ľudí v našich hladových dolinách, ktorí sú radi, ak môžu svojim deťom na večeru natrieť na chlieb aspoň maslo (zástupca Grécka pri tých slovách hľadí zarazene do zeme a tvár mu zalieva rumenec). Ale tá sračka už dávno vypáchla. Môžeme ňou natierať Sulíka od rána do večera..., už to nemá ten odér, ako keď bola čerstvá. A navyše, aj tak si ten žúr platil z vlastného vrecka (Grékovi mizne z tváre rumenec a jeho tvár pre zmenu získava farbu čerstvej omietky) .
Barroso : No dobre, a potrebujeme vôbec toho Sulíka? Nemôže zaň zahlasovať niekto iný?
Radičová : Nuž máme tam jedného, čo zahlasuje aj za čerta-diabla, ak má z toho prospech.
Barroso : Kto to je?
Radičova : Fico.
Barosso (oči prevrátené v stĺp) : Preboha, zasa ten Fico! A čo za to chce?
Radičová (nesmelo) : Vládnuť.
Barroso : Do riti! To aby sme za pár rokov zachraňovali zasa vás (pre seba potichu dodáva: „Ak bude ešte z čoho.") . Ale o tom potom, ako hovorí jeden váš kolega z koalície, teraz musíme hasiť Grécko. Zbavte sa toho Sulíka a zoberte Fica!
Radičová: To mu nestačí.
Barroso : Nie? A čo teda chce?
Radičová : Nové voľby.
Barroso (zalapá po dychu) : Nové voľby? Ten chlap si teda trúfa! To si je taký istý, že ich vyhrá? Po tom všetkom?
Radičová : Samozrejme. Keby ste poznali našich ľudí, nečudovali by ste sa.
Barroso : No dobre, a to len tak predstúpite pred svoj ľud a poviete, že koniec, finito, nové voľby?
Radičová : Ja? Nie! Viete, čo je najväčšia sranda? Že to povie sám Sulík (smeje sa) .
Barroso (neveriacky) : A vy ho k tomu prinútite...
Radičová : Je to geniálne jednoduché - spojím hlasovanie o Eurovale s hlasovaním o vyslovení dôvery vláde. V podstate to nemôže nevyjsť. Nech Sulík zahlasuje akokoľvek, vždy prehrá a my vyhráme. Som presvedčená, že zahlasuje proti a zachráni si aspoň svoju česť - nech si ju má, ak mu na nej tak záleží.
Barroso : Nehovorte, že vaši ľudia sú až takí blbí, že vám na toto skočia...
Radičová : Zjavne nepoznáte naše vnútropolitické reálie. Pozrite sa, Sulík je sám proti celej koalícii a navyše v tomto s nami ide aj Fico. A ak s nami ide Fico, pôjdu s nami aj odbory. Samozrejme, niečím budem musieť Machynovi zavrieť ústa. S tým rátam. Cirkev určite tiež nepodporí liberála Sulíka a naša najväčšia národnostná menšina vie, že svoje si skôr presadí pri silnom Bruseli a slabej Bratislave, než naopak. Silné finančné skupiny sú prepojené na staré politické strany a Sulík padne na hubu aj s tou svojou hrdosťou na nezávislosť od finančných skupín. Médiá, samozrejme, tiež nežijú vo vzduchoprázdne - sú tam finančné aj politické prepojenia. V podstate sú už pripravené na veľkú národnú mediálnu masáž - už vidím tie titulky „Sulík povalil vládu"...
Barroso : Keď už spomínate tie médiá, pokiaľ viem, Krajcer - Sulíkov človek, je šéfom rezortu, ktorému patrí rozhlas aj televízia.
Radičová : Je, ale dlho už nebude.
Barroso : Ako to?
Radičová : No... odíde. Vlastne všetci Sulíkovi ľudia odídu.
Barroso : No, to snáď odídete úplne všetci, nie? Odíde predsa celá vláda...
Radičová : Samozrejme, že odíde. A oni odídu z vlády, ktorá odíde (chvíľu je ticho, každý potrebuje stráviť túto informáciu, potom vypukne hurónsky rehot) .
Barroso : Pani kolegyňa, ste naozaj zo Slovenska? Máte skvelý zmysel pre anglický humor. Len si nie som až taký istý, či to bude také jednoduché.
(Radičová sa v povznesenej nálade postaví, posunkom utíši všeobecné veselie a ako zaklínadlo trikrát prednesie: "Odíďte! Odíďte! Odíďte!" , pričom pri každom opakovaní stupňuje naliehavosť predneseného imperatívu. Prítomní sa váľajú od smiechu.)
Barosso (medzi záchvatmi smiechu) : Fajn! Toto keď predvediete pred televíznymi kamerami, ľud vás bude milovať, akurát trochu uberte, aby to nevyznelo príliš hystericky.
Barroso : Zrekapitulujme si to. Máme pod palcom všetky relevantné politické sily krajiny, všetky médiá...
Radičová : Všetky nie.
Barroso : Ako to?
Radičová : Zabudli ste, v akej dobe žijeme? Máme tu predsa ten Internet a na ňom kopu mudrlantov, ktorí si hovoria blogeri a myslia si, že spasia svet, ak budú ľuďom zadarmo rozdávať rozumy.
Nemecký bankár (vzrušene) : Zadarmo? Hovädá!
Barroso (zamyslene sám pre seba) : S tou cenzúrou Internetu si budeme musieť pohnúť. Ten Euroval skôr či neskôr praskne a dovtedy musíme dostať Internet pod kontrolu.
4 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Keď si má Slovák vypiť na zdravie do jednej nohy a potom do druhej, zvyčajne sa správa ako stonožka...

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.....a potom sa čudujeme, koľko hmyzu máme na Slovensku.
0 0
kamoska1 kamoska1

kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

To sa nevidí každý deň:-)
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Pre chvíle oddychu:
3 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Presne takhle to bylo, fakt nekecam
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať