Zavrieť

Porady

Čo všetko nám príde v mailoch ....

Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Verím,
že mnoho z nás dostáva denno denne maily. Mnohé sa dajú označiť za spamy na mnohých sa pobavíme.
Čo takto to hodiť do jednej témy. Aby sme vedeli čo momentálne letí v mailovej korešpondencii?

Mne dnes prišiel napríklad tento link ..

http://xman.idnes.cz/pet-nejstrasnej..._xman-styl_fro

Musím pripojiť varovanie.
Pozor nie je to vhodné pre slabšie žalúdky
Usporiadat
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

skôr by som povedala, že po päťdesiatke
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

...čo Vy muži na to?
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

nemračte sa prosím, radšej sa usmejte
4 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Je to sila
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009



1100-big.jpg  
3 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
ahoj....
dnes mi prišlo toto....




Od: Anton Mifka/OZ KOVO/Sk
Užívateľovi: Vsetci
Dátum: 31.10.2011 07:52
Predmet: Fw: Sulík do toho



Subject: FW: Sulík do toho


pozorne si prečítaj!!!!!

JUDr. Emília Kršíková

Za šťastie v tomto nešťastí považujem to, že tzv. vládny návrh zákona o úprave príjmu zo závislej činnosti ....(teda o tzv. superhrubej mzde) bol dnes stiahnutý z programu rokovania Národnej rady. No ak by SaS súhlasila s Eurovalom, je možné, že by tento zákon, zlý nielen z vecného, ale aj z legislatívno-technického hľadiska, NR SR schválila, napriek vážnym výhradám aj niektorých príslušníkov vládnej koalície

Pozorne prečítaj a pošli toďalej - aj s prílohamičlánkami z novín. Je dôležité, aby sa o tomto superpodvode a superožobračení na národe dozvedeločo najviacľudí.

Superhrubá mzda je len prvý krok Sulíkov ho scenára.Ďalšími krokmi majú byť:

ØPlatenie odvodov samotnými zamestnancami (teda užnie cez mzdovú učtáreňzamestnávateľa.

ØZdobrovoľnenie platenia odvodov na sociálne a zdravotné poistenie, ktorého dôsledkom (a to je viac ako isté) bude:

·neplatenie odvodov väčšiny aktívneho obyvateľstva;

·následkom toho sa absolútne zrúti systém sociálneho poistenia, pretože do Sociálnej poisťovne nebude plynúť dostatok peňazí potrebných na každomesačné vyplácanie dôchodkov.

·Štát ale garantuje solventnosťSociálnej poisťovne, takže by to mal dorovnať. Pri tak vysokom výpadku odvodov všakštátna kasa by na to nemala - ak by dorovnala takýto vysoký deficit, zrútili by sa absolútneštátne financie,čo by viedlo kštátnemu bankrotu; preto má Sulík vymyslenýďalšíkrok:

ØZrušenie sociálneho poistenia akoštátom garantovaného systému sociálneho zabezpečenia. Keďže Ústava SR garantuje občanom sociálne zabezpečenie v chorobe a starobe, vymysleli Sulíkovciďalší"geniálny" krok:

ØNamiesto dôchodku bude dostávaťkaždý občan SR - bez ohľadu na výšku príjmov- tzv. "odvodový bonus" ,čo je v podstateštátna sociálna dávkav sume 113 eur!

ØSpolu so zavedením odvodového bonusu však zrušívšetkyštátne sociálne dávky (napr. prídavky na deti, materské dávky, sirotské dôchodky, príspevky na bývanie, podporu v hmotnej núdzi, ) ale aj všetky druhy plnení , ktoré teraz vypláca sociálna poisťovňa ( starobné, invalidné, sirotské a vdovské dôchodky, podporu v nezamestnanosti, úrazovú rentu a pod.).

Ak sa utešujete,že vy uždostávate starobný dôchodok a vás sa to netýka, ste na omyle: ak nebude každý mesiac plynúť dostatok finančných prostriedkov do Sociálnej poisťovne (odvody), nebude zčoho dôchodky vyplácať.

(Keďs týmito nápadmi prišiel Sulík v roku 2006 na MPSVR, kde som vtedy bolaštátnou tajomníčkou, pýtala som sa ho, ako chce riešiťsociálne zabezpečenieľudí, ktorí nemôžu pracovať(starí, invalidi, chorí, nezamestnaní, deti). arogantne odvetil,že tužo nie je jeho problém,že si mališetriťpo celýživot).

ØNásledne budú finančnížraloci (súkromné komerčné poisťovne) lákať ľudí, aby sa komerčne poistili- budú im spievať ľúbivéšlágre ošvajčiarskych dôchodkoch a podobné nezmysly. V skutočnosti pôjde len o dobre premyslený obchod finančníkov založený na pyramídovej hre. No "blbý a dôverčivý" národ im na to zaiste naletí.

ØV zdravotníctve bude zrušenie povinného zdravotného poistenia znamenať

·Zastavenie financovania nemocníc, polikliník a iných poskytovateľov zdravotnej starostlivosti terajšími zdravotnými poisťovňami (tieto okamžite zmenia svoje produkty a budú ponúkaťkomerčné zdravotné poistenia v skutočnosti užaj sú komerčnými poisťovňami, aj keďprevažne hospodária s verejnými zdrojmi t. j. s tým,čo im každý mesiac odvádzame).

·Následnú neschopnosťposkytovateľov zdravotnej starostlivosti prežiť, enormné zadlženie , a teda ich okamžitú exekúciu a predaj do súkromných rúk opäť finančnýchžralokov typu Penta (preto sa ja pripravuje premena verejných nemocníc na obchodné spoločnosti aby sa otvorila cesta k exekúciám užaj dnes zadlžených nemocníc).

·Všetky tieto kroky znamenajú absolútny krach verejného zdravotníctva hneďna začiatku,čo povedie k urýchleniu privatizácie zvyšku zdravotníckych zariadení a k zavedeniu úplného hradenia celej zdravotnej starostlivosti.

ØNásledne začnú tí istí finančnížraloci lákať ľudí na súkromné komerčné zdravotné poistenie - ale POZOR: poistia výlučne mladých a zdravýchľudí -ľudí 50+ a tých, ktorí užmajú nejakú chorobu vôbec nepoistia. no aj tíšťastlivci, ktorých poistili, sa nevyhnú sklamaniu, ak ochorejú chorobou, ktorá vyžaduje nákladnú liečbu, pretože ani komerčná poisťovňa im celú liečbu neuhradí - bude maťsvoje vnútorné dokumenty po limitoch úhrad.

  • POZNÁMKA: už dnes sa finanční žraloci prostredníctvom nastrčených ľudí v zdravotných poisťovniach a na Ministerstve zdravotníctva, ale aj u niektorých zriaďovateľov (najmä VÚC) usilujú dostať nemocnice do krachu tým, že im nedávajú dosť financií ; je to preto, aby tieto po transformácii na akciové (čiže obchodné ) spoločnosti išli urýchlene do krachu a aby ich potom PENTA a podobní žraloci čo najlacnejšie skúpili. Následne zrušia "nelukratívne" oddelenia a zavedú vysoké platby za liečbu (pozor: nielen za lieky, ake aj za vyšetrenie a ošetrenie) bez toho, aby riešili problém, kde a hlavne za čo sa budú bežní ľudia liečiť!


ØSuma sumárum: len naozaj bohatí - miliardári (zlodeji, ktorí rozkradli tentoštát ašpekulanti) budú maťna platenie liečby. Avšak tí nebudú potrebovaťnaše kliniky - pôjdu za svoje peniaze doŠvajčiarska.

Kto neverí, nech si preštuduje Sulíkove knihy o odvodovom bonuse; pozor: treba ich všakčítaťv kontexte na súčasný systém sociálneho zabezpečenia a systém zdravotnej starostlivosti.

Priatelia, skúste si položiťotázky:

·Máte toľko peňazí, by ste si z nich dokázali zabezpečiťprostriedky na dožitie v starobe, chorobe a v prípadnej strate zamestnania? A ak máte dosťnašetrené, ste si istí, akú skutočnú hodnotu budú maťtieto úspory o 5-15-20 rokov pri súčasných turbulenciách na svetových finančných trhoch, ktoré ako predpovedajú odborníci budú najmenej 20 rokov permanentné?

·Máte toľko peňazí, aby ste si v prípade vážnej choroby alebo operácie mohli zaplatiťfinančne náročné liečbyči medicínske zákroky? Viete vôbec, koľko taká liečba stojí,že to môže byťrádovo niekoľko miliónov korún?

·Nemá tento scenár nezodpovednéhošialenca znaky genocídy tentokrát užnielen najslabších sociálnych vrstiev, ale aj strednej a nižšej vyššej vrstvy??

S pozdravom

JUDr. Emília Kršíková

!nezabudni pozrieťvideo na tejto stránke:

http://www.ta3.com/clanok/1564/disku...-a-odvody.html
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Fwd: FW: Ako by vyzeral svet bez elektricke​j energie.



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qKg-LPOXIMs
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Gratulujeme
3 0
janka1710 janka1710

janka1710 je offline (nepripojený) janka1710

Toto mi prišlo v maily...... je to pravda....alebo viete o tom niečo viac...
Musíme to ZASTAVIŤ !!!
!!! ČÍTAJ !!!
Šok v lekárni, informujte VŠETKYCH !!!!!! Do minulého týždňa som to netušil, ale Rómovia nemusia platiť za lieky. Bol som v lekárni kúpiť deťom kvapky na kašeľ a do nosa atď. Predo mnou boli ONI, vybrali si lieky a ... potom vytiahli papier zo sociálky, ... lekárnička ho potvrdila a odišli. Pýtal som sa, čo to bolo a ona mi povedala, že sú sociálne slabí, tak im štát platí lieky. Skoro to so mnou sekol, zaplatil som 20€ a naštvaný išiel domov. Pracujem, platím SP, ZP, dane - a to všetko na nich a im podobným. PROSÍM, ZDIEĽAJTE TO ĎALEJ, S TÝM UŽ SA MUSÍ NIEČO UROBIŤ!!!!!!!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

2 janka1710: dosť staré - HOAX. U teba meškajú s dodaním
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Rozdiel...

Humorista, dramaturg a spisovateľ Millor Fernandes (Brazília) vyzval
v jednej relácii publikum k diskusii nasledujúcou otázkou:

Aký je rozdiel medzi politikom a zlodejom?

Najviac ho upútala odpoveď jedného učiteľa:

Vážený pán Millor, na základe dlhého rozmýšľania som prišiel k nasledujúcemu
záveru: Rozdiel medzi politikom a zlodejom je v tom, že toho prvého som
si vybral ja a ten druhý si vybral mňa. Je to správna odpoveď?

Odpoveď Millora bola nasledujúca:

Vážený pane, vy ste génius!!
Ako jediný ste dokázali medzi nimi nájsť aspoň jeden rozdiel!
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Poézia dnešnej doby... (autor neznámy, aktuálne k bliížiacemu sa 17.novembru)

Už jsme si to vybrečeli, už jsme si to vyřvali.

Tak tu máme bordel nový, říkáme mu sametový.
Začali to velmi něžně, pak už lhali zcela běžně.

Národ neměl potuchy, že jde volit zloduchy.
Snad nevěděl, koho volí, teď ho z toho hlava bolí.

Do voleb nám slibovali – že prý cosi zanedbali,
že si budeme dobře žít, jak se budeme dobře mít.
Že bude i práce dost – jenže to je pitomost.

Po volbách nám hovno dali, zato úspory nám vzali.
Jsou to blázni bláznivý, stokrát všechno zdražili.

Jestli to tak půjde dál, tak aby se člověk bál,
co budeme jíst a pít, za co děti ošatit,
jestli a jak budeme žít.

Zda-li umřeme v nemocnici, nebo někde na ulici,
nespadne-li na nás strom, či snad do nás píchne RÓM??
Zabije nás trolejbus, nebo zase přijde RUS…….??

A tak naše snažení je nám k hovnu, vážení.
Máme malou naději, když nám vládnou zloději.

Teď už národ jenom vzdychá, na Hradě cpou si břicha.
V podhradí však zle lid žije, hraje se s ním komedie.

Je to pravda nebo trik????
To ví jenom DRAMATIK.
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Dôchodok plánujú až od 73 rokov ( a myslia to vážne)

Vízia budúcnosti - po roku 2050

Idem domov vlakom z práce, mám 73 rokov a o vodičák som prišiel už ako zdravotne ne s pôsobilý.
Po tom ako mi vo vlaku cvikne lístok sprievodca s barlami, vystupujem.
Z lokomotívy vyťahujú strojvedúceho na invalidnom vozíku.
Prechádzam nádražnou halou, ktorú stráži poloslepý mestský policajt podopieraný dvoma hluchými kolegami.
Vychádzam von a idem na autobus, vodič žiada cestujúcich, aby mu povedali, kde má zastaviť - má stratu pamäte.
Vystupujem a mám hlad, v reštaurácii mi čašník oznamuje, že jedlo dostanem, ako náhle sa podarí dostať kuchára z kómy.
Objednávam si pivo, ktoré čašník kvôli trasu rúk vyleje, skôr ako dôjde k môjmu stolu.
Chcem zaplatiť, ale čašník nerozozná stovku od tisícovky!
Idem domov, tam sa ma pýtajú moje deti vo veku 48 a 50 rokov: "Tato, nemohol by si nám nájsť nejakú prácu?"
"Nie, deti moje, na to ste ešte príliš mladí," odložím obidve protézy.
Pustím televíziu a pozerám na celoštátne oslavy narodenín ministra práce a sociálnych vecí Jozefa Mihála obklopeného 40 ročnými
policajtmi tesne pred dôchodkom, ktorý sa k našej radosti v plnej sile, zdraví a sviežosti dožíva 120 rokov.
1 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Vytisknout a vylepit v kuchyni
5 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Pre príjemný nedeľný podvečer:
5 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
4 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Najväčšia rodina
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Humorista, dramaturg a spisovateľ Millor Fernandes (Brazília) vyzval v jednej relácii publikum ku diskusii nasledujúcou otázkou: „Aký je rozdiel medzi politikom a zlodejom?“

Najviac ho upútala odpoveď jedného učiteľa: „Vážený pán Millor, na základe dlhého rozmýšľania som prišiel k nasledujúcemu záveru. Jediný rozdiel medzi politikom a zlodejom je v tom, že toho prvého som si vybral ja a ten druhý si vybral mna. Je to správna odpoveď?“

Odpoveď Millora bola nasledujúca: „Vážený pane, vy ste génius!! Ako jediný ste dokázali medzi nimi nájsť aspoň jeden rozdiel.“
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať