Zavrieť

Porady

Stretnutie 30.09.2005-husacina

ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Na žiadosť niektorých poraďákov zakladám túto tému.

Pozrieť si priestory môžete na www.husacinaboco.sk /Riško dúfam, že môžem/

Stretnutie bude 30.09.2005

Hela
Naposledy upravil ALDA : 17.08.05 at 18:24
Usporiadat
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
vladan
8.00 myslíš večer?
A myslíš, že to by som si ešte mohla dovoliť tvrdiť, že idem na husacinu?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
vladan
Heli, na mojej mape je Sereď-Viničné-Grob
Ano z Viničného je odbočka vľavo do Grobu..ale keby si išla do PK tak potom do Grinavy a odbočka do Grobu
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

účtovník 007
Prosííííííím, príspevok č.186. Nenájde sa dobrý poraďák??????
Môžem ťa zobrať
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ALDA
Ano z Viničného je odbočka vľavo do Grobu..ale keby si išla do PK tak potom do Grinavy a odbočka do Grobu
že vy ste sa na mňa dohodli, že ma zmagoríte? ... veď hovorím, že PK nechcem!
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Vladi..oni ťa tam nechcú...a či čo?! však ťa dopletú veru riadne
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

vladan
Heli, na mojej mape je Sereď-Viničné-Grob
Ale ak chcete ísť cez Pezinok, tak potom tak ako som napísala. Som Pezinčanka, takže som tam doma :-).
Ale naozaj môžete vo Viničnom zabočiť na Slovenský Grob - tam pôjdete cez takú užšiu cestu. Nemali by ste tú odbočku prehliadnuť - vo Viničnom je 40-tka, takže pôjdete pekne pomaličky.
Ak ju prešvihnete dostanete sa do Pezinka a môžete ísť tým prvým spôsobom, ktorý som opísala.
Neboj nestratíte sa :-)
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

To ALDA ... xixi si ma predbehla, ja kým to napíšem, tak aj traja odpíšu :-).

To Vladan: zvládnete to, veď sme doma, prinajhoršom otvoríte okno a spýtate sa :-).
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
liba2
Môžem ťa zobrať
liba2 vééééééľmi pekne ďakujem. Napíš o koľkej Ťa mám čakať. A mám si dať na bundu značku husacina, alebo ako Ťa spoznám? Ak môžeš napíš, alebo mi pošli SS.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

ALDA
Peťo..myslíš, že by pre mňa niekto spíchol dva kroje za takú chvíľku?
A prečo potrebuješ privítanie? Nie si nárošný?

Hela
Náročný nie som ale vyzerali by ste super v kroji s čepcom
Naposledy upravil bepo : 28.09.05 at 14:31
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

vladan
aj my s Paulínkou si prosíme pomôcť ... z Košíc do Slovenského Grobu ideme touto cestou - budem písať väčšie mestá, ktoré budeme míňať ...

Košice-Rožňava-Rimavská Sobota-Lučenec-Detva-Zvolen(tu vyzdvihneme Lunu)-Žiar nad Hronom-Zlaté Moravce-Nitra-Sereď-Sládkovičovo-Senec-Slovenský Grob

dobre pôjdeme?

ešte tu bol návrh, že zo Sereďe nech ideme smer Trnava na diaľnicu a potom z diaľnice vyskočíme smer Pezinok ... tak ja neviem

poraďte, nech sa tam doteperíme v zdraví
Na diaľnici budete striedavo už od Zvolena a nie od Serede,preto môžte pokračovať stále po diaľnici pri Seredi rovno na Trnavu,pred Trnavou si obzriete závod PSA Peugeot a odbočíte na BA a zlezete z diaľnice smer Pezinok. Prídete takým dlhým kopcom do Viničného a tam je odbočka na Slo.Grob, je tam pútač asi 2x6 m na husacinu u Gálika,Slov.Grob tam odbočíte doľava a keď prídete do Grobu tak na hlavnej doprava smer Pezinok a na hlavnej po ľavej strane je pútač na našu husacinu.Pri tej odbočke je v pravo dosť veľký penzión-tuším Plus- s parkoviskom.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Vera
Je to na tej stránke Tibor Klučik ... je to otcov bratranec. Keby sme v sobotu nešli do PK na svadbu, tak by som sa stavila
Dnes som s Tiborom hovorila, ale som ho poplietla, že si z BA..a Ty si z PK som sa dočítala Ty tajnostkárka

Šak v piatok večer môžeš dobehnuť urobiť nákuk
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Teraz som z BA, ale ak nám to vyjde tak budem z PK. Oboch rodičov mam z PK - teda tatka z PK, mamku z Grinavy. Otec je rodák z Grobu :-) a ja v podstate rodáčka z PK a aj sa tam mienim vrátiť :-)
Mama vždy vraví, že ja nie som blaváčka :-). Priateľa mám tiež z PK.
Vždy hovorím, že v BA len pracujem a prebývam. :-)
Ale som tomu dala teraz, čo? XIXI
PS nemôžem prísť, lebo v sobotu máme svadbu, síce v PK, ale ráno idem na vlasy v BA a aj iný program je v tom, ale škoda...
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

luebchenko
Aká je logistika transportu BA-Grob-príp aj nazad? pre nemajiteľov transportných prostriedkov?
Ľubi, môj príspevok č. 129 http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=129 je ešte stále aktuálny.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
bepo
Na diaľnici budete striedavo už od Zvolena a nie od Serede,preto môžte pokračovať stále po diaľnici pri Seredi rovno na Trnavu,pred Trnavou si obzriete závod PSA Peugeot a odbočíte na BA a zlezete z diaľnice smer Pezinok. Prídete takým dlhým kopcom do Viničného a tam je odbočka na Slo.Grob, je tam pútač asi 2x6 m na husacinu u Gálika,Slov.Grob tam odbočíte doľava a keď prídete do Grobu tak na hlavnej doprava smer Pezinok a na hlavnej po ľavej strane je pútač na našu husacinu.Pri tej odbočke je v pravo dosť veľký penzión-tuším Plus- s parkoviskom.
bepo, mám mapu! a čo nevidím ... asi máš pravdu
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Aktuálny zoznam: 29.09.2005:

Richard, Jožko M., muška, Zuzka, accad, luebchenko, evina, bepo, babenko1, liba2, simi1, garter, I-ka, endrju, MC-Marti, Ruženka, eviketa, ingi, sway, manual, katarína STR, Stina, Sany, Aňuška, účtovník007, Luba2, Kováčiková, Lida, Alda

Hlinkovx, BeatkaBB, Luna, Vladan, Paula, ZU1301, Bionda, rob999, Bubika, Braňo, jess, janicka, AVO, DENDA, petre:-), Marián, Shaman, Lucy

47!
Naposledy upravil ALDA : 29.09.05 at 08:49
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

ALDA
Aktuálny zoznam: 29.09.2005:...47!
To je jeden plný autobus. Môžeme založiť "autobusovú stranu"
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
endrju
To je jeden plný autobus. Môžeme založiť "autobusovú stranu"
...to znie hrdoooo! Nie že by som čakala až na tento moment, iné okolnosti ma doteraz lámali. Jednoducho Vám neviem odolať... takže nesmelúčko skúšam zvýšiť číslo na 48...
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

vladan
bepo, mám mapu! a čo nevidím ... asi máš pravdu
Vladi ked pojdete z Nitry po dialnici odbočíte na dialnicu smer Bratislava .. pridete až k odbočke na Senec obočíte v pravo na Viničné a ked prídete do Viničného tak prvá križovatka tam je reklamna cedula Husacina u G... a už tým smerom do Grobu.. mám rozvešať červený krepový papier???
Naposledy upravil McMarti : 29.09.05 at 15:04 Dôvod: hrubkááááááááááááááá ...fujtajbl
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Ajuška
...to znie hrdoooo! Nie že by som čakala až na tento moment, iné okolnosti ma doteraz lámali. Jednoducho Vám neviem odolať... takže nesmelúčko skúšam zvýšiť číslo na 48...
no konecne ..... ale nesmelo??? ... no uvidime po pripitku )))))
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

McMarti
..... mám rozvešať červený krepový papier???
niezeby som trvala na cervenom, ale nejaky by sa nam niektorym mozno zisiel :O)))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať