Zavrieť

Porady

DACIA LOGAN

Gabr Gabr

Gabr je offline (nepripojený) Gabr

Ahojte všetci,

chcem sa spýtať, nekúpili ste si niekto autíčko Daciu Logan, alebo nejakí Vaši priatelia? Neviete poskytnúť nejaké referencie?
Uvažujem o kúpe. Ďakujem
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
mne sa zadara nehnusila.....ja by som sa za ňu nehanbila ....+ nejakú drzú špza fičím
...jak ja ???

XX 999 XX
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
mne sa zadara nehnusila.....ja by som sa za ňu nehanbila ....+ nejakú drzú špza fičím
...jak ja ???

XX 999 XX
007
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
buchač
lujza.j
mne sa zadara nehnusila.....ja by som sa za ňu nehanbila ....+ nejakú drzú špza fičím
...jak ja ???

XX 999 XX
007
JB 007 - to je lepšie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
lujza.j
buchač
lujza.j
mne sa zadara nehnusila.....ja by som sa za ňu nehanbila ....+ nejakú drzú špza fičím
...jak ja ???

XX 999 XX
007
JB 007 - to je lepšie
...a si predstav anagram z tých písmen a bez čísel ...že čoby vzniklo ???
To by už len bola ŠPZ - ka ...
Že J*B***
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač

...a si predstav anagram z tých písmen a bez čísel ...že čoby vzniklo ???
To by už len bola ŠPZ - ka ...
Že J*B***
alebo aj Juraj "Buchač", prípadne James Bond.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale doporučujem tento "doplnok"
sizak.jpg  
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A čo takto náhrady za Daciu?
cherokee2.jpg  
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač
misoft
lujza.j
buchač
lujza.j
mne sa zadara nehnusila.....ja by som sa za ňu nehanbila ....+ nejakú drzú špza fičím
...jak ja ???

XX 999 XX
007
JB 007 - to je lepšie
...a si predstav anagram z tých písmen a bez čísel ...že čoby vzniklo ???
To by už len bola ŠPZ - ka ...
Že J*B***
BL LUJZA
1 0
Sliedič Sliedič

Sliedič je offline (nepripojený) Sliedič

Referencie nájdeš napr. na http://moje.auto.cz/prehled/dacia/ alebo http://www.cars.cz/autorecenze/
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
buchač
misoft
lujza.j
buchač
lujza.j
mne sa zadara nehnusila.....ja by som sa za ňu nehanbila ....+ nejakú drzú špza fičím
...jak ja ???

XX 999 XX
007
JB 007 - to je lepšie
...a si predstav anagram z tých písmen a bez čísel ...že čoby vzniklo ???
To by už len bola ŠPZ - ka ...
Že J*B***
ja som chvíľu mal v držbe škodovku s ŠPZ Jeseník - JEB...to bol rehot v stavebninách, keď som im s tým nacúval do palety s omietkou...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft


a budeš na sto-pro coolový
tak na tomto som bola na predvadzacej jazde v roku 2009, ked sme kupovali nove auto . To bola zabava, vonku asi 35 stupnov, bez klimy, na obed otvorit okno, samovrazda. Olej vytekal pocas celej jazdy, tak sme mohli prejst len kolecko okolo sidliska. Sam predajca neodporucal, ale mozno, ze je to uz vynovene. natriasalo v nom, ako v tanku. Sice v tanku som na predvadzacke nebola Des. ostali sme pri japoncoch.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač

Ide o to , že každé auto - nová verzia začína na zelenej lúke .
Nie každý výrobca trávi na tých testovacích jazdách mesiace a kiláky , ale šturi rovno do výroby a následne otestujú zákazníci ...
alaya1

tak na tomto som bola na predvadzacej jazde v roku 2009, ked sme kupovali nove auto .
..
Sice v tanku som na predvadzacke nebola Des. ostali sme pri japoncoch.
Dacia Duster je SUV vyráběné rumunskou automobilkou Dacia. Poprvé byl představen 8 prosince 2009, vyrábí se od března 2010.
Je postaven na platformě Nissan B0, kterou sdílí např. s SUV Nissan Juke.

Zvýraznené nie je , dúfam , potrebné vysvetľovať .....či ???
...šak nie si predsa štamperlík ....či ???
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Buchac, vies co? zavolaj do PO a opytaj sa v predajni, kedy mali 1.kus, este nebol v predaji. Tiekol mu olej a mali z neho poriadne nervy.Bolo to v juni 2009, vtedy sme kupili nove auto, bol tiez taky hnedy.nechapem, preco si myslis, ze klamem, naco by som to robila. teraz sa pytam muza, ci je to ten model, vravi, ze je. - dzipak
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Buchac, vies co? zavolaj do PO a opytaj sa v predajni, kedy mali 1.kus, este nebol v predaji. Bolo to v juni 2009, vtedy sme kupili nove auto, bol tiez taky hnedy.nechapem, preco si myslis, ze klamem, naco by som to robila. teraz sa pytam muza, ci je to ten model, vravi, ze je. - dzipak
Kua ...Ty si ma teda fakt nepochopila ...???
Kua ...normál neverím ...

Na predvádzačke si bola v roku 2009 a teraz je pomaly rok 2014. Tým chcem povedať , že muchy sú už vychytané ...
Podvozok mašiny je od Nissana ....

Nemusím volať do PO , nepotrebujem ...
Je totiž všeobecne známe , že na Dustery je poradovník ...čo som počul , čaká sa aj 1/2 roka ...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
Buchac, vies co? zavolaj do PO a opytaj sa v predajni, kedy mali 1.kus, este nebol v predaji. Bolo to v juni 2009, vtedy sme kupili nove auto, bol tiez taky hnedy.nechapem, preco si myslis, ze klamem, naco by som to robila. teraz sa pytam muza, ci je to ten model, vravi, ze je. - dzipak
Kua ...Ty si ma teda fakt nepochopila ...???
Kua ...normál neverím ...

Na predvádzačke si bola v roku 2009 a teraz je pomaly rok 2014. Tým chcem povedať , že muchy sú už vychytané ...
Podvozok mašiny je od Nissana ....

Nemusím volať do PO , nepotrebujem ...
Je totiž všeobecne známe , že na Dustery je poradovník ...čo som počul , čaká sa aj 1/2 roka ...
Nepochopila. napisala som, ze sa to mozno aj vylepsilo, vtedy to bol des, to mi ver.
Kazdemu podla chute, ved sme sli na predvadzacku, ze sme uvazovali. No vybrali si ine.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
buchač

Ide o to , že každé auto - nová verzia začína na zelenej lúke .
Nie každý výrobca trávi na tých testovacích jazdách mesiace a kiláky , ale šturi rovno do výroby a následne otestujú zákazníci ...
alaya1

tak na tomto som bola na predvadzacej jazde v roku 2009, ked sme kupovali nove auto .
..
Sice v tanku som na predvadzacke nebola Des. ostali sme pri japoncoch.
Dacia Duster je SUV vyráběné rumunskou automobilkou Dacia. Poprvé byl představen 8 prosince 2009, vyrábí se od března 2010.
Je postaven na platformě Nissan B0, kterou sdílí např. s SUV Nissan Juke.

Zvýraznené nie je , dúfam , potrebné vysvetľovať .....či ???
...šak nie si predsa štamperlík ....či ???
to nič neznamená že bola použitá tá istá platforma staticky sa nič nedeje ale pri dynamickom namáhaní to už môže byť iná sranda. To ako keď nahodím MICHELIN na disk a divím sa že mi pri stovke koleso hádže a budem hovoriť však iné autá s tou pneu jazdia 200 a nehádžu, Alebo 7,62 urobila hladkú dieru, 5,56 a spravila dieru ako 20 (ak ju neodrazil konárik) a budeme sa diviť že prečo?(jedna bola dynamicky vyvážená a druhá bola prestabilizovaná)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
to nič neznamená že bola použitá tá istá platforma staticky sa nič nedeje ale pri dynamickom namáhaní to už môže byť iná sranda. To ako keď nahodím MICHELIN na disk a divím sa že mi pri stovke koleso hádže a budem hovoriť však iné autá s tou pneu jazdia 200 a nehádžu, Alebo 7,62 urobila hladkú dieru, 5,56 a spravila dieru ako 20 (ak ju neodrazil konárik) a budeme sa diviť že prečo?(jedna bola dynamicky vyvážená a druhá bola prestabilizovaná)
Pali , to zvýraznené bolo za iným účelom .
alaya proste porovnávala auto v tých začiatkoch pri uvedení do výroby a ja zasa argumentoval už tým niečim iným - po vychytaní tých chybičiek ...

...hehehe...tými dierami si ma ale dostal ...ale šak máš aj pravdu .
Radšej zo tri 7,62 ako jednu 5,56 ... ....9 som už fásol
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Buchac, neporovnavala, napisala som skutocnost z roku 2009. cena bola suprova, ale nas to sklamalo. Ako je to teraz neviem, preto som udala rok. Moja kamaratka si kupili ten prvy Logan- cerveny, asi ani inej farby vtedy neboli. Jazdia s nim uz dobrych par rokov a je spokojna. Boli aj v Taliansku, bez klimy. vydrzali. Je to o narokoch a fin. moznostiach urcite.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Ja mám 5 rokov Sandero a nedám naň dopustiť (klop-klop na drevo).A že mu dávam zabrať po lesných cestách...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať