Zavrieť

Porady

Stahovanie

Chcem sa spitat ktory softwer na stahovanie roznych dat ako su filmy ci hudba alebo rozne programy je najlepsi a zaroven najrichlejsi ? teraz pouzivam torrent ale chcem vediet ktory je fakt dobri proste aby mi cim skor stiahol veci ktore potrebujem
Usporiadat
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ak nezaplatis, tak tahat mozes ovela pomalsou rychlostou ako keby si to mal zaplatene. A ak stahnes jeden subor, tak druhy mozes az po urcitom case, mozno o 30-60min, cize je to dost blbe.
Dalsia moznost je ako pises .... ak sa ti zmeni IP, tak mozes tahat aj bez cakania (ak mas adsl, staci vytiahnut kabel RJ11 z modemu a o par sek. znova zasunut)
Ak si rapid zaplatis, tak
1. tahas plnou rychlostou, ktoru ti poskituje (garantuje) provider
2. ziadne cakania a odpisovanie overovacieho kodu
3. Na kazdy den dostanes 5GB a kazdy dalsi den dostanes dalsie 5GB, ak ich nevycerpes, tak o 5 dni mas na konte 25GB viac nebudes mat.
4. sluzba happy hours. Rapid ponuka sluzbu happy hours do odvolania. Funguje to tak, ze v case od 02:00 do 10:00 sa ti pocita len 10% z downloadu. To znamena ak stiahnes 10GB, tak sa ti z konta odrata len 1GB, takze ak si nasetris 25GB, tak cez noc mozes stahnut az 250GB co sa v pohode da (samozrejme zavisi to od tvojej rychlosti downloadu )
5. vynikajuci downloader je fleshget, nakopirujes tam linkov kolko chces a vsetko ti stahne, max. pocet stahovanych suborov je 3 (mozno sa to da prestavit, ale je to uplne jedno ci taha 3, alebo 10 suborov, stiahne to za rovnaky cas)

Takze odporucam, radsej si to zaplat, mozno aj na polovicu z niekym
Naposledy upravil Fero11 : 07.11.09 at 11:42
0 0
s.r.o. s.r.o.

s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

chcem sa ta spitat ty si na kolko mesiacov zaplatil?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

ja to mam na 1 mesiac (zatial !!!) testujem to a ak sa to osvadci, tak dam na 6, alebo 12 mesiacov, mame to ale traja
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Ja som to mal na mesiac a v kombinacii s fibernetom to slo ako blaznive. DVD za par minut... Oplati sa predplatit ak stahujes vela a chces to stiahnut rychlo. Uz to sice nemam, lebo by som to nevyuzil, ale na buduce dam asi na pol roka.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

jj ak mas fibernet ten 30/3 (t.j. taky priemer) tak 700MB CD mas stiahnute nieco cez 3 min.
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

s fibernetom je jediny problem limit 5GB na den, jedina moznost je vyuzivat happy hours
inak to ide plnou rychlostou linky
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Ja tiez pouzivam Free rapid downloader. Ma velku podporu serverov. Tak isto zalezi aj od toho odkial tahas. Niektore servery maju obmedzeny download pre free uzivatelov. A ak chces mas istotu ze vsetko stiahnes a nechces sa stresovat predplat si Premium Accont na Rapidshare. Stahujes bez cakania, plnou rychlostou a ked nahodou stahovanie prerusis mozes neskor pokracovat.
0 0
beryl beryl

beryl je offline (nepripojený) beryl

na sťahovanie z Rapidshare je aj český program Rapget.RS na adrese rapidsharing.eu.
Buď máš aktivovaný účet Premium u rapidshare, vtedy môžeš použiť free verziu rapget.rs.
Keď si ho predplatíš, tak funguje aj na sťahovanie bez prémiového účtu rapidshare (s čakaním, ale nemusíš ho už manuálne obsluhovať po vypršaní času medzi dvoma súbormi).
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

Ja mám predpatený už dlhšiu dobu rapid účet. Nemá chybu, na ťahanie používam FlashGet, a na kontrolu prekročenia limitu mám nakopnutý NetLimiter 2. Pretože pri prekročení limitu Ťa rapid obmedzí, je to momentálne 5 Gb deň, pri prekročení päť dní po sebe, tak Ťa obmedzí na neviem ako dlho. Ale aj tak to bohate stačí. Veď to čo sa dá z netu stiahnuť sa nedá pozrieť čo budeš pri tom sedieť 24 hod denne.
0 0
kvalitar kvalitar

kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

cawes ja som si tiez kupil konto na pol roka a testujem download managery ale tomu flashget som nemohol prist na chut prosim ta aku mas verziu? pri freerapide som bol zvyknuty ked som dal copy linky tak automaticky mi to hodilo do stahovania. V rapgete a ani v flasgete som to nerozbehal. Dik za radu.
0 0
Jake Jake

Jake je offline (nepripojený) Jake

Ja mam flashget. Neviete niekto poradit ale iny program? Flashget z premium rapid, casto odpocita z uctu viac dat ako v skutocnosti stiahnete. Nikto nema obdobny problem?
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

kvalitar Pozri príspevok
cawes ja som si tiez kupil konto na pol roka a testujem download managery ale tomu flashget som nemohol prist na chut prosim ta aku mas verziu? pri freerapide som bol zvyknuty ked som dal copy linky tak automaticky mi to hodilo do stahovania. V rapgete a ani v flasgete som to nerozbehal. Dik za radu.
Ver. 1.9.0.1012. A to isté mi robí ako píšeš. Dám copy link, v prípade že je to jeden súbor tak ďalej stlačím na lište flashgetu nový, a ups ten link je tam. V prípade viacerých linkov označím všetky čo cem a rovno sa ma opýta v takej tabuľke že: Výber URL, dám Ok, potom ešte raz vyhodí "Pridať nové sťahování" dám ok a fachčí to ako drak.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

vedel by mi niekto poradiť, mám stiahnutú pesničku, chcela by som ju ako melodiu do mobilu, lenže tam nechcem ten začiatok, dá sa nejako tá melodia skrátiť a ako? ďakujem
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ano da sa ....
AK pouzivas nero, tak by tam mal byt jednoduchy wave editor, v ktorom to odstrihnes.
Su samozrejme aj ine audio editory, ale mna napadol prave tento, lebo niekedy davno som ho pouzival
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

sybila3 Pozri príspevok
vedel by mi niekto poradiť, mám stiahnutú pesničku, chcela by som ju ako melodiu do mobilu, lenže tam nechcem ten začiatok, dá sa nejako tá melodia skrátiť a ako? ďakujem
Audacity, a je free.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

sybila3 Pozri príspevok
vedel by mi niekto poradiť, mám stiahnutú pesničku, chcela by som ju ako melodiu do mobilu, lenže tam nechcem ten začiatok, dá sa nejako tá melodia skrátiť a ako? ďakujem
Tak čo, podarilo sa to?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no podarilo, ale teraz sa mi nedarí, po upravení melodie v audacity a keď chcem uložiť mi to vypisuje, že melodia bez programu audacity sa nebude dať spustiť, ako prekonvertujem formát?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Na úpravu (skrátenie, vystrihnutie) je tiež software GoldWave. A pri ukladaní sa dá uložiť v tvare, aký bol pred úpravou.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

díky, moc, super program, už som aj stiahla a skrátila pesničku.
0 0
verads verads

verads je offline (nepripojený) verads

Ja mám dobrú skusenost s Utorent a bitcomet...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať