Zavrieť

Porady

Stahovanie

Chcem sa spitat ktory softwer na stahovanie roznych dat ako su filmy ci hudba alebo rozne programy je najlepsi a zaroven najrichlejsi ? teraz pouzivam torrent ale chcem vediet ktory je fakt dobri proste aby mi cim skor stiahol veci ktore potrebujem
Usporiadat
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
verads Pozri príspevok
Ja mám dobrú skusenost s Utorent a bitcomet...
Mňa nechce počúvať ten utorent.Aj som sms kou zaplatil nejako vyše 1€ ale som za 8 dni nestahol nič.asi 4x som sa doklikal na download,ale sťahovať sa nezačalo nič,max. par kilobaytové htmal súbory.Nič z toho čo som chcel.Utoerent sťahovač aj Bit torrent mam naištalované.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Theo Pozri príspevok
Mňa nechce počúvať ten utorent.Aj som sms kou zaplatil nejako vyše 1€ ale som za 8 dni nestahol nič.asi 4x som sa doklikal na download,ale sťahovať sa nezačalo nič,max. par kilobaytové htmal súbory.Nič z toho čo som chcel.Utoerent sťahovač aj Bit torrent mam naištalované.

Neviem, komu, za čo a načo si platil, ale za torrent nie je treba platiť.

Prečítaj si, čo som písal o torrentoch v starších témach:

http://www.porada.sk/t76345-borat.html

http://www.porada.sk/t17331-lionel-richie.html
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

neviem ci na nejakych weboch niesu nejake spec. premiove konta kde sa plati nejaky symbolicky pplatok a dostanes sa ku vsemoznym torrentom a je to aj o hodne rychlejsie, ale samozrejme tam su asi aj nejake podmienky, ze musis robit aj seedera, cize je to dobre pre tych co maju doma stale zapnuty pc (alebo nejake ine zariadenie) a seeduju a na oplatku za to ak im nieco treba, tak to ide fakt slusnou rychlostou
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Pri torentoch si treba vsimat "zdravie" hlavne pocet seederov. Ak ich mas nula alebo velmi malo nestiahnes nic a mozes mat hociaky client. Ja uprednostnujem skor share servery. Torenty pouzivam ked stahujem nieco velke. A inak ten utorrent je vcelku dobry. Hlavne verzia 3.0. popripade skus pozriet forum utorrent.cz
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
[QUOTE=Chobot;1835198]Neviem, komu, za čo a načo si platil, ale za torrent nie je treba platiť.

Pre istotu som skontroloval odoslane sms-na skratene tel.č.mi po zaslaní nejakeho kody stiahli 1,85 € za vstup? do VIP?nerozumiem,aky Vip?
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Daj link čo a odkiaľ si chcel stiahnuť. Nechal si sa namotať na nejaký oblb na tej stránke, Chobot mal pravdu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať