Zavrieť

Porady

oznamenie o zriadeni prevadzky

Neviete nahodou kde by som našiel tieto tlačiva?

-oznamenie o zriadeni prevadzky na colnicu

oznamenie o zriadeni prevadzky na veterinu

dik
Usporiadat
brato brato

brato je offline (nepripojený) brato

Zita5 Pozri príspevok
Ja len poznámku , prevádzku na ŽU si nahláste , ak to budete mať už schválené hygienou na priloženom tlačive .Zároveň túto skutočnosť prostredníctvo ŽU t.j. uvedeného oznámenia túto zmenu aj zaregistrujú na DU , ale musíte to v tlačivku vyznačiť .
Ďakujem pekne za tlačivo.
0 0
brato brato

brato je offline (nepripojený) brato

Nejako mi to nedalo a predsa pisal som na štatnu veterinu a dostal som takuto odpoved:
Citujem:

Povinnosť registrácie vyplýva z § 6 zákona č.152/1995 Z.z. v znení neskorších zmien a doplnkov a je potrebné ju vykonať pri začatí akejkoľvek manipulácie s potravinami, súvisiacej s uvádzaním na trh. Oznámenie o registrácii je potrebné zaslať príslušnej Regionálnej veterinárnej a potravinovej správe, do kontrolnej pôsobnosti ktorej bude Vaša spoločnosť spadať. Vzor ohlásenia je možné si stiahnuť z našej internetovej stránky www.svssr.sk, kde je uvedený pod základnou legislatívou ako príloha č.1 k zákonu č.152/95 Z.z. Pokiaľ by s tým boli nejaké problémy, alebo by ste potrebovali bližšie informácie, môžete sa na mňa obrátiť, či už e-mailom, alebo telefonicky.

Takže zhrnem to: Na otvorenie prevadzky trebars rozlicny tovar ako je v mojom pripade potrebujete:Oznamenie na hygienu ( čo je samozrejme ) ale aj oznamenie na veterinu!

Prikladam oznamenie.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zita5 Pozri príspevok
A čo ideš predávať koňov , alebo alkohol ...../to len na odľahčenie /

No ak sa jedná o predaj alkoholu a celkovo zriadenia prevádzky , tak treba súhlas hygieny .Napokon , tento príspevok si čítal, lebo si naň reagoval, je tam všetko pekne napísané , tak Ti to ešte priložím .Je tam aj postup ako na hygienu .
http://www.porada.sk/1138474-post12.html
Takže kone beriem späť , ospravedlňujem sa , nechcela som zavádzať .Ja som bola presvedčená že ide len o hygienu .Ale za Tvoju snahu , som pridelila krásny bodík .
0 0
brato brato

brato je offline (nepripojený) brato

Zita5 Pozri príspevok
Takže kone beriem späť , ospravedlňujem sa , nechcela som zavádzať .Ja som bola presvedčená že ide len o hygienu .Ale za Tvoju snahu , som pridelila krásny bodík .

hihi v pohode nič sa nedeje a ďakujem za bodik.
Teraz už možem aj tie kone predavať...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať