Zavrieť

Porady

Slovakia energy s.r.o.

Má niekto skúsenosti s firmou Slovakia energy s.r.o.? Podpísal niekto s nimi zmluvu? A potom ju chcel zrušiť? Dá sa s nimi skontaktovať?
Prosím, napíšte akekoľvek informácie.
Ďakujem.
Usporiadat
Jeňo Jeňo

Jeňo je offline (nepripojený) Jeňo

ja im mam zaplatit deaktivacny poplatok a nebol som ani aktivny od nich.musim platit?
0 0
Jeňo Jeňo

Jeňo je offline (nepripojený) Jeňo

02/59209000 cislo na nich
0 0
Jeňo Jeňo

Jeňo je offline (nepripojený) Jeňo

nesom nie ja som viazeny u inych
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Máš telefón, vyjasni si to s nimi. A môžeš aj trochu dôraznejšie.
0 0
LenockaLenka LenockaLenka

LenockaLenka je offline (nepripojený) LenockaLenka

Dobry den , ja mam v úmysle podať trestne oznámenie na obchodného zástupcu Slovák energy nakolko ma oklamal a ja hlupana som mu naletela. Podal mi nepravdivé klamlivé informácie. Máte niekto takto skúsenosť? Dakujem
0 0
Alexande Alexande

Alexande je offline (nepripojený) Alexande

Ja som celkom spokojný, správanie ich obchodníka bolo v poriadku, správal veľmi slušne a všetko my vysvetlil, hlavne mi sľúbil nižšie ceny. Preto som ku Slovakia Energy prešiel a vyplatilo sa mi to platím menej ako pred tým.
1 0
Otyc Otyc

Otyc je offline (nepripojený) Otyc

So SLOVAKIAENERGY mam velmi negativnu skusenost. A mnohi z Vas zazitli to iste. Najprv telefonat, v ktorom Vam garantuju zmenu dodavatela bez akychkolvek ukonov potrebnych z Vasej strany. Potom oznamenie, ze k zmene nedoslo. Nasledne dlho nic a asi po roku poziadavka na doplnujuce udaje.
Ja som v tejto situacii (nedodrzanie terminu slubenej zmeny) povazoval zmluvu za bezpredmetnu. Po dalsom roku sa zacali opakovat telefonaty a pisomne poziadavky na doplnenie udajov a dnes faktura na 120EUR s upozornenim moznych dosledkov.
Je to nehorazny priklad "nekalych obchodnych praktik", "vyhrazania sa a zastrasovania" a "neopravneneho obohacovania sa".
Nejde mi o tych 120EUR. Ide mi o princip. Do dnesneho dna nesplnili nic, co mi slubili v telefonate, na zaklade ktoreho som podpisal zmluvu. A za to, ze som zmluvu, ktora sa neskor ukazala ako nedodrzatelna (nie z mojej viny) mam teraz zaplatit 120EUR... Za co vlastne???!!!
0 0
vopeto vopeto

vopeto je offline (nepripojený) vopeto

Dobrý deň, vo februari 2014 nám sympatický pán zazvonil na dvere nášho bytu a tak nás ošalel.že oni sú "NAŠI" dodávatelia el. energie a chcú nám znížiť platby a bla bla ... Naleteli sme agentovi SLOVAKIA ENERGY- bol výborný herec.Naštastie sme sa včas a bez poplatkov odhlásili. No a včera 26.2.2016 zazvonil ich agent-tentokrát iný mladý muž znovu. V ruke držal papiere s logom VSE a rozprával niečo o tom, že koľko platíme za el. teraz a že on nám dá zľavu.Na moju otázku pre koho pracuje odpovedal že pre SLOVAK ENERGY... Požiadal som ho aby sa mi legitimoval. Nemal preukaz zamestnanca, ale mi ukázal obč.preukaz. Opísal som si jeho meno, a keď som si chcel opísať aj číslo o.p.nedovolil mi to s poznámkou,že na to nemám právo.Tak som ho vypoklonkoval s tým že asi je podvodník... Po jeho odchode som volal tel.do centrály Slov.Energy a pýtal som sa na meno tohoto pána... Odpoveď bola že pána pod týmto menom (zápalka po česky) tam neevidujú!!! To znamená že tento mladý muž-fešák a výborný herec túto prácu robí na čierno, zmluvy odovzdáva registrovanému kolegovi a potom sa delia... Ináč v našom meste PP hľadajú na túto pozíciu-obchodného zástupcu nového človeka, ponúkujú plat 1000€ a obchodníka nazývajú HRÁČOM... PODVOD a tzv NEKALE PRAKTIKY!
0 0
Budys Budys

Budys je offline (nepripojený) Budys

Podomový predajcovia sú z väčšiny naozaj nepríjemná záležitosť aj keď sa aj medzi nimi určite nájdu ľudí čo tú prácu robia dobre a čestne. Nič menej takých ľudí a podomových predajcov chodia a bohužiaľ nie iba od energetických spoločností, ale aj od spoločností od akých by to človek ani nečakal. U tých energií je to aj celkom pochopiteľné, je len obmedzený počet odberných miest teda aj zákazníkov, pretože je stále plus mínus rovnako odberných miest a oni potrebujú ukázať ľuďom, že u nich by platili menej, sám mám túto skúsenosť za sebou, pretože som doma mal tiež pána od slovakia energy a ja som na jeho ceny počul a som so zmenou spokojný.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vopeto
Dobrý deň, vo februari 2014 nám sympatický pán zazvonil na dvere nášho bytu a tak nás ošalel.že oni sú "NAŠI" dodávatelia el. energie a chcú nám znížiť platby a bla bla ... ............................................
Ak by takýto prišiel - po úvodných slovách - medzi oči by dostal....
U mňa tiež skúšali... a nie po roku, ale po troch dňoch! Prvého som "slušne" poslal... Druhému som len povedal, že polícia je na ceste.....
Ani smrad po nich na chodbe nezostal....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať