Zavrieť

Porady

Mám podnikatelský zamer no nemám peniaze.Zadlžit sa?

Ahojte
ako som spomenul mam predstavu včom by som chcel podnikat,problem je vtom že nemam potrebne investicie.Momentalne som zamestnany a zarabam dobre,no je to len kratkodobe zamestanie.Preto by som rad využil výšku prijmu a požiadal o hypo-úver.
Možno je to na zamyslenie v dnešnej dobe, no rad by som sa dal na wellness služby.
A ako iste všetci viete chceto nemalú invest.!60 000tisic euro
Otázka je dať sa nato?zadlžit sa?ist do rizika?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rendy111 je offline (nepripojený) rendy111

    rendy111
    no vies ako,,kazde jedno podnikanie je velky risk,,,a isty zisk nieje nikde,,lenze ked neskusis,,nebudes mat,,,,
    Keby som bol na tvojom mieste ,nezacinal by som s takym dacim,kde by som potreboval az 60 000 euro,,to je na zaciatok podla mna moc,,,

    brato je offline (nepripojený) brato

    brato
    60000 je aj podla mna dosť radšej niečo rozbehni za menej penazi a ked už budeš vo fachu potom skus wellnes

    lubos.tinak je offline (nepripojený) lubos.tinak

    lubos.tinak
    Dosť odvážny krok. Zmena pravidelného príjmu za úver 60 tis. €. Pokiaľ to nemáš premyslené do posledného detailu s min. 3 variantami, tak by som si to veľmi zvážil.
    Možno by som počkal rok - dva, aktuálne nie je dobrá klíma na relaxačné vyžitie.

    belo72 je offline (nepripojený) belo72

    belo72
    Zadlzit sa nie je problem. Si si isty ze budes mat z coho splacat uver niekolko rokov ? Pocital si aj s nejakou rezervou v pripade ze ti to zo zaciatku nepojde a budes stratovy dajme tomu 6 mesiacov ? Ak ti to nepojde budes mat este kde byvat?

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Tá otázka je všeobecná a ked tak rozmýšľam,do čoho chceš vlastne tie peniaze vraziť?Mieniš za to zariadiť nejaký salon,alebo je to cena prístroja?Budeš robiť len ty alebo aj zamestnanci?V akom veľkom meste?
    Robil si už v tejto oblasti? atd,atd...Pokiaľ nie je viac udajov,ťažko niekto kvalifikovane poradí.

    Mám podnikatelský zamer no nemám peniaze.Zadlžit sa?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.