Zavrieť

Porady

Bezplatné mailové schránky

Ahojte, podeľte sa so mnou o svoje skúsenosti s bezplatnými e-mailovými schránkami. Ja mám svoju vytvorenú na POBOXe, mám trochu problém s pripájaním príloh, umožňuje mi pripojiť iba 3 prílohy a niektoré mnou odoslané prílohy adresát nemôže otvoriť. Možno robím aj ja voľakú chybu pri posielaní. Dostávam pekné maily od priateľov, ktoré by som potom rada poslala ďalším a moc sa mi nedarí. Skúšala som preposielať, to dostávali úplne nečitateľné. Potom som skúšala mne doručené prílohy ukladať do svojho PC a potom odtiaľ pripájať ako prílohy ďalším, ale nie vždy to prišlo OK. Máte osvedčené niektoré iné schránky? Napr.zoznam,centrum,atlas alebo iné? Prajem pekný deň.
Usporiadat
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Vie niekto poradit FUNKCNU SMS BRANU?:p To, co som nasla cez google, boli len take "klobasy"...
0 0
pedantmk pedantmk

pedantmk je offline (nepripojený) pedantmk

Skús sa zaregistrovať na T-mobile.sk,ak si u T-mobilu a máš dosť klubových bodov,1 SMS do obidvoch GSM sietí za 3 klubové body.
Skús sa zaregistrovať na orangeportal.sk,ak máš mobilné číslo,na každú registráciu máš mesačne 10 SMS len do siete Orange.
A ešte freesms.cz,ale to nemám odskúšané.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
cez freesms.cz....môžeš iba do čiech a to iba jednému operátorovi
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať