Zavrieť

Porady

Zodpovedný zástupca - formy pracovnoprávneho vzťahu

Vážený poraďáci,

poraďte prosím, máme sro s činnosťou okrem iného oprava motorových vozidiel v jednom meste a v druhom meste máme živnostenskú firmu s tou istou činnosťou. Keďže oprava vozidiel vyžaduje odborného zástupcu, poverili sme pre sro zamestnanca našej živnostenskej firmy za zástupcu pre túto odornosť v sro, čo zrejme (až teraz som zistila) nie je celkom v poriadku, lebo podľa §11 Živ.zák. by mal byť takýto zástupca v pracovnoprávnom vzťahu sro-čky. Neviete, či by sa to nedalo poriešiť zmluvou medzi FO a sro o poskytovaní takéhoto človeka ? V skutočnosti je ten človek naozaj len v sro, hoci je platený z FO .
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kubkokubko Pozri príspevok
U je otázka zodpovedného zástupcu znovu aktuálna, lebo v Trnave sa povazuje predaj kebabu aj v pojazdnom stánku za reštauračnú činnosť. O zodpovednom zástupcovi som čítala už veľa ale nikde som sa nedozvedela na aky pracovnoprávny vzťah musí byť zamestnaný. Mám svokru, ktorá by mohla byt zodpovedným zástupcom, je normálne zamestnaná. Neviem, ci ju mozem zamestnat aj na dohodu, len na to aby robila zodpovedného zástupcu, ak by nebola mozna dohoda, tak polovičný úväzok by bol ok? Ona by tam reálne nerobila, čo sa týka predaja, len by mala funkciu toho zodpovedného zástupcu. Je to nejako stanovené alebo obvyklé, kolko hodín by mala odpracovat mesačne, alebo mozem dat do zmluvy výkon funkcie zodpovedného zástupcu podľa potreby? Takéto praktické veci som nikde nenašla, ak by mi vedel niekto poradiť, budem velmi rada. Dakujem
Zodpovedného zástupcu nie je možné zamestna na dohodu, musí to byť pracovná zmluva - môže isť aj o prac.pomer na kratší pracovný čas. Vtedy si treba stanoviť týždenný fond prac.času a rozvrh smien , aby boli správne platené odvody.
0 0
kubkokubko kubkokubko

kubkokubko je offline (nepripojený) kubkokubko

Veronika dakujem za odpoved a mozem jej dat zmluvu aj napríklad na 1hodinu denne alebo raz za dva dni na 2 hodiny, teda napr na 30hodín mesačne, keď má aj normálny trvalý pracovný pomer s maximálnym pracovným časom?Mzdovo mi to vychádza podla hodinovej minimálnej mzdy hrubého zamestnancovi 58,23 čistého by mala po odvodoch cca 46€ a ja by som zaplatila odvody este cca 20€, mohlo by to tak byť? Alebo ak denne odpracuje v nejakej firme 8 hodin, tak uz nemože pracovat u mna? Dakujem prepáč, že otravujem v mzdách som uplný nováčik, len potrebujem nejako vyrátať minimálne možné náklady na zodpovedného zástupcu, aby som vedela, ci sa mi to vobec oplatí a potom sa uz obrátim na nejaku účtovníčku, nech mi to urobí, lebo to je neskutočné množstvo papierov a hlásení, potvrdení. Dakujem este raz za odpoved
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kubkokubko Pozri príspevok
Veronika dakujem za odpoved a mozem jej dat zmluvu aj napríklad na 1hodinu denne alebo raz za dva dni na 2 hodiny, teda napr na 30hodín mesačne, keď má aj normálny trvalý pracovný pomer s maximálnym pracovným časom?Mzdovo mi to vychádza podla hodinovej minimálnej mzdy hrubého zamestnancovi 58,23 čistého by mala po odvodoch cca 46€ a ja by som zaplatila odvody este cca 20€, mohlo by to tak byť? Alebo ak denne odpracuje v nejakej firme 8 hodin, tak uz nemože pracovat u mna? Dakujem prepáč, že otravujem v mzdách som uplný nováčik, len potrebujem nejako vyrátať minimálne možné náklady na zodpovedného zástupcu, aby som vedela, ci sa mi to vobec oplatí a potom sa uz obrátim na nejaku účtovníčku, nech mi to urobí, lebo to je neskutočné množstvo papierov a hlásení, potvrdení. Dakujem este raz za odpoved
Môžeš jej dať akýkolvek úväzok - pracovnú zmluvu na kratší pracovný čas, len hodinová mzda nesmie byť nižšia ako minimálna. Keďže ide o zodpovedného zástupcu, nemal by to byť ani I. stupeň náročnosti v zmysle Zákonníka práce. Ostatné som napísala v predch.príspevku
0 0
kubkokubko kubkokubko

kubkokubko je offline (nepripojený) kubkokubko

dakujem za odpoved
0 0
bredikova bredikova

bredikova je offline (nepripojený) bredikova

optimistka aj napriek veku
Platí pri zodpovednom zástupcovi - našla som to najednej ekonomicke stránke.

Zodpovedný zástupca bez podmienky pracovného pomeru
Zákonná povinnosť mať zodpovedného zástupcu v pracovnom pomere neplatí, ak zodpovedným zástupcom je manželský partner podnikateľa, alebo podnikateľov príbuzný v priamom rade alebo súrodenec. V prípade, že ide o právnickú osobu, nemusí byť jej zodpovedný zástupca v pracovnoprávnom vzťahu, ak sa jedná o spoločníka.


Jedná sa o to , že spoločníčka - je zároveň aj zodpovedný zástupca a aj konateľ. Podľa tohto by nemusela byť vo svojej sro-čke zamestnaná. Mám pravdu?? Alebo sa mýlim.
0 0
bredikova bredikova

bredikova je offline (nepripojený) bredikova

optimistka aj napriek veku
Nik mito nevie odsúhlasiť??
0 0
zuwo111 zuwo111

zuwo111 je offline (nepripojený) zuwo111

bredikova
Platí pri zodpovednom zástupcovi - našla som to najednej ekonomicke stránke.

Zodpovedný zástupca bez podmienky pracovného pomeru
Zákonná povinnosť mať zodpovedného zástupcu v pracovnom pomere neplatí, ak zodpovedným zástupcom je manželský partner podnikateľa, alebo podnikateľov príbuzný v priamom rade alebo súrodenec. V prípade, že ide o právnickú osobu, nemusí byť jej zodpovedný zástupca v pracovnoprávnom vzťahu, ak sa jedná o spoločníka.


Jedná sa o to , že spoločníčka - je zároveň aj zodpovedný zástupca a aj konateľ. Podľa tohto by nemusela byť vo svojej sro-čke zamestnaná. Mám pravdu?? Alebo sa mýlim.

podľa toho čo som čítala v živn. zákone je to tak ako píšete ...
0 0
zuwo111 zuwo111

zuwo111 je offline (nepripojený) zuwo111

ja som zisťovala situáciu keď zodpovedný zástupca je matka spoločníka ... ak by bol spoločník živnostníkom (nepodnikal by ako SRO, ale ako živnostník), tak by jeho matka ako zodpovedný zástupca nemusela byť s ním v pracovnom pomere ... ale to neplatí v prípade právnickej osoby :-(
0 0
mario.spusta mario.spusta

mario.spusta je offline (nepripojený) mario.spusta

Zdravím
Potreboval by som radu. Máme hospodu so zákonným zástupcom (pohostinská č.) Nainštalovali sme však automaty a zmenili účel zariadenia na herňu, zamestnanci (aj zod. zástupca) prešli na TPP k novému zamestnávateľovi (vlastníkovi automatov) miesto zamestnania zostala naša prevádzka, zostala aj pohostinská č.. Môže zodp. zástupca pracovať na kratší prac. čas napr. 1h týždenne aj keď je prevádzka otvorená denne, zástupca je však na prevádzke prítomný aj keď pri inom zamestnávateľovi. Ďakujem za odpovede.
0 0
kubkokubko kubkokubko

kubkokubko je offline (nepripojený) kubkokubko

mám asi priblblu otázku, ale je možné uzatvoriť PP so zodpovedným zástupcom, ktorý je momentálne zamestnaný ale je dlhodobo PN. Je PNka problemom v uzatvorení PP, alebo to nevadí a hned pri nastupe môže byť zamestnanec PN? Dakujem za odpoved
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať