Zavrieť

Porady

Problém s načítaním stránky

jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Nemôžem načítať stránku banky, ktorú inak denne navštevujem. Vypisuje mi, že "server sa nenašiel", pričom ostatné stránky mi fungujú normálne. Keď si ju dám zobraziť na inom PC, funguje. Skúšam to aj cez Firefox aj cez IE a nefunguje. Stále vypisuje, že server sa nenašiel.

Dá sa niekde v PC zistiť, či je táto stránka blokovaná alebo dačo také ??? Prosím "polopatisticky".
Usporiadat
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Blankake Pozri príspevok
Stránku Ti neotvorí ani tak, že zadáš do Google "čsob"? NIE, napíše, že server sa nenašiel
Skúsila si aj refresh? ÁNO...nenačíta sa
Aký máš OS? Windows XP HOME, prehliadač Mozilla Firefox 3.5.3...táto stránka mi nejde ani v IE .... ostatné ANO
Skontrolovala si aj prípadné vírusy? mám NOD denne aktualizovaný...práve som dala diagnostiku
odpoveď v texte
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Chobot Pozri príspevok
Skús zadať ešte :

http://csob.sk/
nejde...chyba rovnaká
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Toto ide ... ale do internetbankingu sa nedostanem
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Na internetbanking by si sa mala dostať cez toto:
https://ib24.csob.sk/default1.aspx

...ale neviem, či budeš môcť vôbec vykonávať nejaké operácie...
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Blankake Pozri príspevok
Na internetbanking by si sa mala dostať cez toto:
https://ib24.csob.sk/default1.aspx

...ale neviem, či budeš môcť vôbec vykonávať nejaké operácie...
NEJDE.....mne len nejde do hlavy jedno, niekoľko rokov denne na tú stránku chodím a doteraz som žiadne problémy nemala...až odvčera rána takéto problémy a fakt som s PC nič nerobila...ide ma rozhodiť, že to nejde len na mojom PC...akoby stránka čsob blokovala môj PC...ale netuším ako sa to mohlo stať
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jess Pozri príspevok
Toto ide ... ale do internetbankingu sa nedostanem
Tak potom to vyzerá tak, že problém nie je v tvojom PC. Je dosť možné, že server banky CSOB zaznamenal z tvojho PC nejakú nekalú činnosť (alebo to tak vyhonotil, možno viacnásobné opakované neúspešné prihlasovanie) a jeho bezpečnostný systém zakázal prístup na ich server z tvojho IP.

Ak dokážeš zmeniť svoje IP, že ho nemáš pevné, tak to skús. AKý máč internet? Máš to cez router?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jess Pozri príspevok
NEJDE.....mne len nejde do hlavy jedno, niekoľko rokov denne na tú stránku chodím a doteraz som žiadne problémy nemala...až odvčera rána takéto problémy a fakt som s PC nič nerobila...ide ma rozhodiť, že to nejde len na mojom PC...akoby stránka čsob blokovala môj PC...ale netuším ako sa to mohlo stať
Kto bol včera na tom PC okrem teba?

Prípadne nemáš ešte aj iný firewall? Napr. Zone Alarm?
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Chobot Pozri príspevok
Kto bol včera na tom PC okrem teba?... nikto len ja

Prípadne nemáš ešte aj iný firewall? Napr. Zone Alarm?...nie
v texte
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Chobot Pozri príspevok
Tak potom to vyzerá tak, že problém nie je v tvojom PC. Je dosť možné, že server banky CSOB zaznamenal z tvojho PC nejakú nekalú činnosť (alebo to tak vyhonotil, možno viacnásobné opakované neúspešné prihlasovanie) a jeho bezpečnostný systém zakázal prístup na ich server z tvojho IP.

Ak dokážeš zmeniť svoje IP, že ho nemáš pevné, tak to skús. AKý máč internet? Máš to cez router?
nedokážem zmeniť IP počítača...ani neviem, kde by som ho hľadala...len viem, že niečo také existuje....pripojenie mám cez kábel www.bbxnet.sk (sorry za výrazy, som lama)... našla som zmluvu.....je tu aj moja (asi) IP adresa .... typ pripojenia : zdieľaný (5G) ....

... dnes som volala na info linku čsob a riešili sme to, ale nevyriešili...sľúbili mi, že to posunú technikom ....zatiaľ sa neozvali a ani mi to zatiaľ nefunguje...
0 0
pali.m pali.m

pali.m je offline (nepripojený) pali.m

Ahoj, ja mam podobny problem. Nejde mi nacitat pokec, ani facebook, ani orangeportal. Vsetko ostatne bezi. Mam OS Windows XP, NOD 32, prehliadace mozillu 3.5.3, operu 10.0 a IE pravidelne aktualizovany. Stranky nie su blokovane. A nepomohlo ani preinstalovanie OS. Vraj to bude nieco s porxy serverom, ale tiez nie som do toho nejaky manik. Na nete som vsak vygooglil stranky freeproxyserver, hide-me-now,
hideme. Tam ked si zadas do okna stranku ktoru ti nejde nacitat, zarucene ti ju nacita, ale ine operacie tam robit nemozes ako napr. pri pokeci posielat RP alebo pri facebooku odpovedat na postu.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jess Pozri príspevok
v texte
Ešte mi napadá - ako s pripájaš do internetu? Cez router alebo priamo káblom od providera? Nemôže náhodou router blokovať prístup na túto stránku? Alebo samotný provider?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

pali.m Pozri príspevok
Ahoj, ja mam podobny problem. Nejde mi nacitat pokec, ani facebook, ani orangeportal. Vsetko ostatne bezi. Mam OS Windows XP, NOD 32, prehliadace mozillu 3.5.3, operu 10.0 a IE pravidelne aktualizovany. Stranky nie su blokovane. A nepomohlo ani preinstalovanie OS. Vraj to bude nieco s porxy serverom, ale tiez nie som do toho nejaky manik. Na nete som vsak vygooglil stranky freeproxyserver, hide-me-now,
hideme. Tam ked si zadas do okna stranku ktoru ti nejde nacitat, zarucene ti ju nacita, ale ine operacie tam robit nemozes ako napr. pri pokeci posielat RP alebo pri facebooku odpovedat na postu.
To máš vlastný PC, alebo v práci?

Ak je to vlastný, tak ide o nastavenie pripojenia na internet. Ako definuješ svoju IP adresu? Máš ju pevnú alebo je to dynamická a načítava sa automaticky?
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
pali.m Pozri príspevok
Ahoj, ja mam podobny problem. Nejde mi nacitat pokec, ani facebook, ani orangeportal. Vsetko ostatne bezi. Mam OS Windows XP, NOD 32, prehliadace mozillu 3.5.3, operu 10.0 a IE pravidelne aktualizovany. Stranky nie su blokovane. A nepomohlo ani preinstalovanie OS. Vraj to bude nieco s porxy serverom, ale tiez nie som do toho nejaky manik. Na nete som vsak vygooglil stranky freeproxyserver, hide-me-now,
hideme. Tam ked si zadas do okna stranku ktoru ti nejde nacitat, zarucene ti ju nacita, ale ine operacie tam robit nemozes ako napr. pri pokeci posielat RP alebo pri facebooku odpovedat na postu.
To by mi ozaj nepomohlo, keď potrebujem chodiť na internetbanking.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Chobot Pozri príspevok
Ešte mi napadá - ako s pripájaš do internetu? Cez router alebo priamo káblom od providera? Nemôže náhodou router blokovať prístup na túto stránku? Alebo samotný provider?
... mám kábel a stále mi to nejde....fakt len CSOB.SK , všetko ostatné funguje.....na vedľajšom počítači táto stránka funguje
Naposledy upravil jess : 28.09.09 at 13:01
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

Skús nainštalovať Operu. Ale asi to nepomôže, avšak za pokus nič nedáš. Myslím si ako Chobot že to asi blokuje provider alebo až čsob. Vedľajší počítač čo to znamená? že sú zapojené spolu v byte na jeden kábel voči vonkajšiemu svetu? Tzn že máš tam router. Preinštalovať Firefox? samozrejme najprv záložky zazálohovať.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
jojom Pozri príspevok
Skús nainštalovať Operu. Ale asi to nepomôže, avšak za pokus nič nedáš. Myslím si ako Chobot že to asi blokuje provider alebo až čsob. Vedľajší počítač čo to znamená? že sú zapojené spolu v byte na jeden kábel voči vonkajšiemu svetu? Tzn že máš tam router. Preinštalovať Firefox? samozrejme najprv záložky zazálohovať.
... vytiahnem internetový kábel z môjho PC a zastrčím ho do toho druhého PC...funguje....

Firefox som už preinštalovávala...nepomohlo

písala som teraz providerovi...čakám na odpoveď
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

jess Pozri príspevok
... vytiahnem internetový kábel z môjho PC a zastrčím ho do toho druhého PC...funguje....

Firefox som už preinštalovávala...nepomohlo

písala som teraz providerovi...čakám na odpoveď
A doteraz Ti to všetko na tom jednom PC fungovalo normálne? Nemenila si nejaké nastavenia? Skús si porovnať nastavenia v obidvoch PC (firewall, prehliadač, pripojenie...)
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

jess Pozri príspevok
... vytiahnem internetový kábel z môjho PC a zastrčím ho do toho druhého PC...funguje....

Firefox som už preinštalovávala...nepomohlo

písala som teraz providerovi...čakám na odpoveď
Ak to funguje tak ako píšeš tak je chyba len niekde v tvojom konkrétnom PC. Reinštal, zle som sa vyjadril, nemusí pomôcť. Odinštalovať FF, prezrieť pc ccleanerom, zmazať všetko okolo FF, reštart pc, a nové nainštalovanie FF. Mohlo by zabrať.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Písal mi provider, že si mám pozrieť aké mám nastavenie DNS .... No, nastavovali mi ho oni pred dvomi mesiacmi a všetko fungovalo až do štvrtka. Teraz som pozerala v mojej zmluve a zmenilo sa koncové číslo....číslo náhradného servera. Tak som to opravila podľa mojej zmluvy a konečne mi to už opäť FUNGUJE !!!...technici od providera mi povedali, že oni nič nemenili a že mohol byť zblbnutý Windows......tak jááá nevíííím...hlavne, že to funguje
...uf...uf...môžem zase kľudne pracovať

Ďakujem všetkým za pomoc !
Naposledy upravil jess : 29.09.09 at 08:52
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať