Zavrieť

Porady

Problém s načítaním stránky

jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Nemôžem načítať stránku banky, ktorú inak denne navštevujem. Vypisuje mi, že "server sa nenašiel", pričom ostatné stránky mi fungujú normálne. Keď si ju dám zobraziť na inom PC, funguje. Skúšam to aj cez Firefox aj cez IE a nefunguje. Stále vypisuje, že server sa nenašiel.

Dá sa niekde v PC zistiť, či je táto stránka blokovaná alebo dačo také ??? Prosím "polopatisticky".
Usporiadat
Kabaka123 Kabaka123

Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

Flinstone Pozri príspevok
ak je stránka blokovaná správcom, tak zvyčajne v texte ktorú vypíše na stránke je nápis "access denied". S tým sa dá len jedno... ak skutočne potrebuješ pracovne tú stránku, požiadať o odblokovanie prístupu správcu siete.
priživím sa na tejto téme a nebudem zakladať novú,
máme v robote blokované niektoré stránky našim adminom
vyhodí sa na nich acces denied

Zistila som, že blokovanie stránok sa dá urobiť vymazaním podmienok v tomto súbore
c:\windows\system32\drivers\etc\hosts

Čo z toho môžem vymazať?
Naposledy upravil Kabaka123 : 08.03.10 at 13:31
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Kabaka123 Pozri príspevok
priživím sa na tejto téme a nebudem zakladať novú,
máme v robote blokované niektoré stránky našim adminom
vyhodí sa na nich acces denied

chcela by som vedieť, či sa to dá nejako obísť
navyše mám vytvorené konto ako admin a nie používateľ s obmedzenými možnosťami /windows xp/
Nejakým spôsobom určite áno - napr., že sa nabúraš administrátorovi do profilu a odblokuješ tú stránku.

Neprovokuj osud. Keď to raz zakázali, ako užívateľ sa tam nedostaneš. Darmo máš na kompe práva administrátora, to by si musela byť administrátorom siete, aby si spravovala povolené a zakázané stránky.
0 0
Kabaka123 Kabaka123

Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

máš pravdu, len by som to chcela vedieť zo zvedavosti a záujmu
našla som aj programy na prelomenie a zmenu admin hesla...
ale ja by som potrebovala len ho zistiť...

v ovládacom paneli v použivateľských kontách je možnosť zrušiť heslo, ale to si samozrejme nemôžem dovoliť

áno byť adminom pc a byť adminom siete sú dve veci

no čo už... v robote sa má pracovať a nie zabávať
0 0
Hamer 13 Hamer 13

Hamer 13 je offline (nepripojený) Hamer 13

a ako si to nastavila prosím ťa?
0 0
Hamer 13 Hamer 13

Hamer 13 je offline (nepripojený) Hamer 13

jess
Písal mi provider, že si mám pozrieť aké mám nastavenie DNS .... No, nastavovali mi ho oni pred dvomi mesiacmi a všetko fungovalo až do štvrtka. Teraz som pozerala v mojej zmluve a zmenilo sa koncové číslo....číslo náhradného servera. Tak som to opravila podľa mojej zmluvy a konečne mi to už opäť FUNGUJE !!!...technici od providera mi povedali, že oni nič nemenili a že mohol byť zblbnutý Windows......tak jááá nevíííím...hlavne, že to funguje
...uf...uf...môžem zase kľudne pracovať

Ďakujem všetkým za pomoc !

A ako si to prosim ťa nstavila , lebo ja mám taký istý problem a neviem ako to mam zadat tu DNS
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hamer 13


A ako si to prosim ťa nstavila , lebo ja mám taký istý problem a neviem ako to mam zadat tu DNS
Otvoriť si nastavenia sieťovej karty - vo Win7 = Centrum sieti, klik na Lokálne pripojenie, alebo ak WiFi - tak isto na Pripojenie..... , potom Vlastnosti, Sieť, nájsť Internet Protocol Version 4 - to "vysvietiť" a opäť Vlastnosti. No a po otvorení ďalšej karty už môžeš nastavovať IP a DNS. Ale pozor, pokiaľ si za routerom, tak toto musíš nastavovať na routeri, ktorý sa v sieti internet javí ako jeden počítač.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať