Zavrieť

Porady

Niečo sa pohurkalo

Od dnesneho rana mi Porada funguje nejako zvlastne. Musim osobitne rozbalovat vsetky prispevky, vypisuje, ze su pod hranicou viditelnosti.

Lenze ja som si nikde nic nenastavoval (nechcem, aby ini rozhodovali o tom co mam vied a co nie) a vzdy to fungovalo.

Aj som sa snazil najst prislusnu funkciu v nastaveniach, ale nemal som stastie. No evidentne to niekto nastavil za mna. Pokial je to nova aktivita moderatorov, tak ich tymto pozdravujem.
Usporiadat
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Prosím, aby sa namiesto "pohurkalo" naďalej používalo spisovné slovo "posr...", aby tomu rozumeli aj východniari, stredoslováci, záhoráci a tiež žitnoostrovania.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Excise Duty Pozri príspevok
Prosím, aby sa namiesto "pohurkalo" naďalej používalo spisovné slovo "posr...", aby tomu rozumeli aj východniari, stredoslováci, záhoráci a tiež žitnoostrovania.
Ja poznám ešte jasnejšiešie slovo, ale to sem nemožem napísať-by ma nahlásili...
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Excise Duty slušne si povedal čo miesto pohurkania. Stanko, no to tvoje slovo som si dnes povedala nahlas a poriadne na......ná.
S komplikovaným prihlásením a s tým, že som nevideteľná (ani pre seba) na prvej strane porady, že mi album fotiek zmizol bez môjho pričinenia som sa musela zmieriť. Povie mi prosím niekto či aj u Vás na Šuťáku neviete si pošuškať? Totiž nie je kde písať...ukradli naj Vám okienko? Mne áno
Prepáčte mi za sarkazmus, ale ešte dobre, že zatiaľ mi nezmizli aj iné okienka pre príspevky.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Zitulda Pozri príspevok
Excise Duty slušne si povedal čo miesto pohurkania. Stanko, no to tvoje slovo som si dnes povedala nahlas a poriadne na......ná.
S komplikovaným prihlásením a s tým, že som nevideteľná (ani pre seba) na prvej strane porady, že mi album fotiek zmizol bez môjho pričinenia som sa musela zmieriť. Povie mi prosím niekto či aj u Vás na Šuťáku neviete si pošuškať? Totiž nie je kde písať...ukradli naj Vám okienko? Mne áno
Prepáčte mi za sarkazmus, ale ešte dobre, že zatiaľ mi nezmizli aj iné okienka pre príspevky.
Zitulda, my ostatní tie "okienka" máme. Bola som u Teba na návšteve (v profile) a máš tam všetko ako ostatní.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac

šuťák

Zitka......Album fotiek nevidím, odkazy sú v poriadku
Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:22
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tu je aj nejaký šuťák?, tam som ešte ani nebol...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

áno je, na hlavnej stránke pod témami a nad najnovšími príspevkami do albumov...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Stanko, daj si titulnú stranu a roluj úúplne dole.....idem Ťa tam pozdraviť
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Neviem ako okopírovať prvú-hlavnú stranu a teraz som zistila že ja nemám ani mnou pridané posledné príspevky (na hlavnej strane už dávno nie) no ale teraz nikde. Keď si chcem pozrieť kde som pirdala príspevok(a chcem sa pozrieť na tému, musím si ísť do profilu a tam cez príspevky vstúpiť do témy. Je to na môj veru na (nie zaplakanie,) ale už na zlosť a bezmocnosť.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Zitulda Pozri príspevok
Neviem ako okopírovať prvú-hlavnú stranu a teraz som zistila že ja nemám ani mnou pridané posledné príspevky (na hlavnej strane už dávno nie) no ale teraz nikde. Keď si chcem pozrieť kde som pirdala príspevok(a chcem sa pozrieť na tému, musím si ísť do profilu a tam cez príspevky vstúpiť do témy. Je to na môj veru na (nie zaplakanie,) ale už na zlosť a bezmocnosť.
Tebe sa nezobrazí úvodná stránka Porady? (www.porada.sk)
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Zitulda Pozri príspevok
Neviem ako okopírovať prvú-hlavnú stranu a teraz som zistila že ja nemám ani mnou pridané posledné príspevky (na hlavnej strane už dávno nie) no ale teraz nikde. Keď si chcem pozrieť kde som pirdala príspevok(a chcem sa pozrieť na tému, musím si ísť do profilu a tam cez príspevky vstúpiť do témy. Je to na môj veru na (nie zaplakanie,) ale už na zlosť a bezmocnosť.
zitka postupuj podľa návodu a vlož ako obrázok z PC
http://www.porada.sk/1178878-post16.html
http://www.porada.sk/t121781-print-screen.html
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Ako sa toto mohlo stať? a zmizla mi porada, musela som ísť cz google znova. Blanka ja mám hlavnú stru, ale akosi veľmi oklieštenú
Web Obrázky Mapy Skupiny Blogy Katalóg Gmail viac ▼
Kalendár Fotografie Dokumenty Webové stránky
zitakovac@gmail.com | História hľadania | Nastavenia ▼| Odhlásiť sa Nastavenia vyhľadávania Nastavenia účtu Google




Google

Rozšírené hľadanie
Prehľadávať Web Hľadať stránky v jazyku slovenčina
"sk" (a všetky nasledujúce slová) boli ignorované, pretože počet výrazov, ktoré môžete zadať na vyhľadávanie, je obmedzený na 32 slov.
Web



Pre hľadaný výraz - Šuťák [Dnes 09:01 PM] Stanislav 1975: halo [Dnes 09:01 PM] calawen: včera zisťoval, že prečo mama s tatom pozerajú do tej "krabice" [Dnes 09:00 PM] calawen: http://www.porada.sk/1179805-post6919.html [Dnes 08:59 PM] Muška: aké???? som zvedavá [Dnes 08:58 PM] calawen: počkaj, nájdem foto... [Dnes 08:58 PM] calawen: ešte stále sa takí nájdu... [Dnes 08:57 PM] Muška: tak ho riadne vymojkaj...aj za nás - neboli nájdené žiadne dokumenty.
Návrhy:
  • Presvedčte sa, či sú všetky slová napísané správne.
  • Skúste iné kľúčové slová.
  • Skúste všeobecnejšie kľúčové slová.
  • Skúste menej kľúčových slov.

Z tohto vyhľadávania ste odstránili výsledky. Skryť
Načítava sa...

Pridať výsledok - Všetky moje poznámky služby SearchWiki - Zobraziť všetky poznámky služby SearchWiki pre túto stránku - Ďalšie informácie

0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Zitulda, možno stačí len označiť, že ktoré časti z tej úvodnej stránky chceš vidieť. Pri každej je napravo taká dvojitá šípka. Buď si dáš zobraziť (napr. Šuťák) alebo si ho skryješ.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Takto mi vyzerá hlavná strana
Naposledy upravil Zitulda : 05.07.10 at 20:14
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Zitulda Pozri príspevok
Takto mi vyzerá hlavná strana
Na tom obrázku nie si prihlásená.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

A takýto mám Šuťák.
Naposledy upravil Zitulda : 05.07.10 at 20:14
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Blankake Pozri príspevok
Na tom obrázku nie si prihlásená.
Však o tom spievam už dva týždne, že som nahlavnej strane ako Hopkirk.Ani príspevky mi tu nebolo a nie je vidieť...ako u Vás
a teraz ešte pozriem na nejakej téme ťi vidno moje príspey a tam by som mala byť aj prihlásená...priložím
Naposledy upravil Zitulda : 05.07.10 at 20:14
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Zitulda Pozri príspevok
A takýto mám Šuťák.
Šuťák máš v poriadku.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Blankake Pozri príspevok
Šuťák máš v poriadku.
Nieéééé...nemám kde písať chýba mi okienko...nemlátod?...nemvidíš?
Aj keby som ho chcela rozbaliť..nie je čo, je rozbalenýýýý
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Zitulda Pozri príspevok
Však o tom spievam už dva týždne, že som nahlavnej strane ako Hopkirk.Ani príspevky mi tu nebolo a nie je vidieť...ako u Vás
a teraz ešte pozriem na nejakej téme ťi vidno moje príspey a tam by som mala byť aj prihlásená...priložím
No ale keď chceš prispievať, tak musíš byť prihlásená ... to Ťa stále odhlasuje a Ty sa prihlasuješ? Máš zaškrtnutú možnosť "Zapamätať" pri prihlasovaní?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať