Zavrieť

Porady

Niečo sa pohurkalo

Od dnesneho rana mi Porada funguje nejako zvlastne. Musim osobitne rozbalovat vsetky prispevky, vypisuje, ze su pod hranicou viditelnosti.

Lenze ja som si nikde nic nenastavoval (nechcem, aby ini rozhodovali o tom co mam vied a co nie) a vzdy to fungovalo.

Aj som sa snazil najst prislusnu funkciu v nastaveniach, ale nemal som stastie. No evidentne to niekto nastavil za mna. Pokial je to nova aktivita moderatorov, tak ich tymto pozdravujem.
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mojuš, ale ber so sebou aj buksu...mooožno budeš musieť u lekára aj zaplatiť)))))))))))))..

..lebo zadara už ani dobré rady k obsluhe porady nebudú...ak už dávno nie sú...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a hneď som zistila poruchu tu...omylom som správu napísala do môjho profilu a nie mojej milej kamke...a ona, tá správa, nejde vymazať...ani za svet!...díkybroňa...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

ale ide vymazat pepsi..skus..mne sa to tiez casto stava..
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pepsikova Pozri príspevok
..mojuš, ale ber so sebou aj buksu...mooožno budeš musieť u lekára aj zaplatiť)))))))))))))..

..lebo zadara už ani dobré rady k obsluhe porady nebudú...ak už dávno nie sú...
... žeby tí doktori lekárski boli ešte horší než právnickí??? Viem, sú učenliví!
V budúcnosti asi všade bude treba chodiť s buksou. Veď tu masívne čítam, že jedinec sa má postarať sám o seba. Len ako tú buksu naplniť? A budeme mať o čom písať. O hanbách Slovenska. Nielen o hokejovej, ale aj štátnej, zdravotníckej, školskej, rómskej, možno medzinárodnej. Veď každý Slovák sa postará len sám o seba a zoberie tam, kde je.
Naposledy upravil Petra Nová : 11.05.11 at 12:39
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja som už kedysi za Kaníka hovorila, že naše ženy sú čarodejnice a vedia vyžiť z ničoho, alebo aj z mála...asi ma niekto nepovolaný počul a práskol to na mňa...a stalo sa to národným športom-žiť z mála...škoda reči tu...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ale aby som bola v téme. V poslednom čase sa všetko hurká možno aj preto, že to tu nemá dirigenta. Posledné zamávanie taktovkou bolo 16. februára 2011.
2 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Petra Nová Pozri príspevok
Ale aby som bola v téme. V poslednom čase sa všetko hurká možno aj preto, že to tu nemá dirigenta. Posledné zamávanie taktovkou bolo 16. februára 2011.
Tento dátum je dňom pamätným. Celý svet sa dozvedá od našich investigatívnych novinárov historickú udalosť, že Sulík s Matovičom zakopali vojnovú sekeru. Už netreba taktovky, už nebude harkanie, už bude len klídek...... Necítiš?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...zas mi nejde šuťák...
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

pepsi, ani mne nešiel, dva dni :-( resp. tváril sa že ide, ale furt hlášky, furt odhlasovanie :-(
a teraz sa snažím málo písať, lebo čo ak zas vypovie a budem mať nervy vo vedre
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pikoška Pozri príspevok
Už netreba taktovky, už nebude harkanie, už bude len klídek...... Necítiš?
Veru necítim. Klídek nie je, hurká sa ďalej, po pár dňoch čo som tu nebola, po každom kliknutí má z Porady odhlási. A keďže nemám trpezlivosť sa s ňou preťahovať, vybabrem s ňou a nebudem sa k nej hlásiť ja.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať