Zavrieť

Porady

internet

Nyla Nyla

Nyla je offline (nepripojený) Nyla

Zdravim vsetkych,
potrebovala by som poradit- stahujem sa do podnajmu a neviem na ako dlho a surne tam potrebujem internet. Zo vsetkych ponuk som sa nakoniec rozhodla pre mobilny internet od orange-u, aby sa teda pripadne stahoval so mnou. Kedze som totalny antitalent na vsetky technicke veci, nemam predstavu, ktory z predplatenych typov by pre mna stacil.

Viete mi poradit, kolko MG/Giga dat spotrebujem za mesiac, ked denne surfujem na nete asi 6 hodin (cize 6x30-180hodin za mesiac) a pri tom nestahujem ziadnu hudbu ani filmy- otvaram rozne stranky (neviem, ci aj to sa povazuje za stahovanie dat/bez klikania na download) a pripadne pozeranie tv cez iserialy ci youtube (z tych 6 hodin celkovo- asi 2hod. denne- to tiez asi nie je stahovanie, ci ano?)
Myslite, ze pri takejto "spotrebe", je 1,5 Giga mesacne malo?
Dakujem moc za odpoved.
Pripadne, kto ma skusenosti s mobilnym netom od orange-u- je to ok?
Usporiadat
scorp scorp

scorp je offline (nepripojený) scorp

Človek, sivý a fúzatý.
Urcite by som zacal na 2 GB. Prvy mesiac sa da zmerat objem prenesenych dat, samozrejme da sa denne. Ma to kazdy modem-presnejsie soft na pripojenie k netu. Orange bude cely stastny, ked si zvysite predplateny objem dat, ak by nestacil. Z mojich skusenosti je 2 GB postacujucich.
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

Skype za minulý mesiac: 17 MB prijaté, 20 MB odoslané. A to mám zapnutý PC aj 10 - 14 hod denne. Denne cez skype píšem (nie síce extra veľa) občas telefonujem. Takže spotreba dat skype sa dá.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

pri volani je to much much more
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

niekedy davno som cez skype volaval tak 2-2,5h denne, za mesiac to robilo 1,1GB dat.
0 0
palmati palmati

palmati je offline (nepripojený) palmati

Kedze obcas cestujem na Slovensko a Vi-Fi v kaviarniach aj ked je zadarmo po zapocitani vsetkych tych kav a dalsieho obcerstvenia vijde poriadne draho nehovoriac o bezpecnosti je velmi jednoduche napojit sa na cudzi Kompiuter a stiahnut z neho dolezite sukromne informacie. Kupil som si v Britanii odblokovany modem za 45Libier cca 50€ a na Slovensku PAY AS YOU GO SIM kartu od O2 z data balickom ma neobmedzeny internet na mesiac za €6 vsetko co potrebujete vediet je na stranke..virtualizist..v sekcii modemi v slovencine a da sa objednat aj priamo na Slovensku. Ak bude niektora ina firma poskytovat lepsiu sluzbu len vymenite SIM kartu a modem funguje dalej. Ja ho pouzivam mimo Slovenska a Britanie aj v Rakusku, Ceskej Republike Nemecku a USA Ak je Rooming na telefonovanie drahy tak na Internet je to jednoducho rabovanie za denneho svetla.
"neva19" Ja som pre dcéru zobrala od O2 data neobmedzene za 6 €/mesiac. Študuje v Piešťanoch, má tam dobrý signál, je snim spokojná.
Da sa pouzit aj mobilny telefon pokial ma zabudovany modem ale tento malicky modem Vam poskytne druhu linku len na Internet. Na stranke ..virtualizist.. je aj dalsi dobry tip na lacne volanie cez WebCall Direct program ktory umoznuje zapojenie dvoch telefonov priamo medzi sebov bez toho aby ste volali zez internet na vasom Kompiutri co funguje super aj ked je signal velmi slabi.MOzete lacno textovat do celeho sveta.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať