Zavrieť

Porady

zápis s.r.o. do obchodného registra

Ahojte, dali sme firme založiť s.r.o., povedali,že ju dávajú zapísať do obchodného registra na druhý deň,ako dostali podklady,avšak už to je 12 pracovných dní a stále nie je zapísaná.Povedali nám,že sa to vlečie na súde,ale neviem či to je možné,keď je zákonom stanovený termín zapísania,myslím,že do 7 dní.Peniaze zobrali vopred.Myslíte,že sa to naozaj môže tak dlho naťahovať?Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Vypytala by som si od nich potvrdenu kopiu podania - nech viete, kedy dokumenty na sud v skutocnosti podali.

    marina8 je offline (nepripojený) marina8

    marina8
    roman100 Pozri príspevok
    Ahojte, dali sme firme založiť s.r.o., povedali,že ju dávajú zapísať do obchodného registra na druhý deň,ako dostali podklady,avšak už to je 12 pracovných dní a stále nie je zapísaná.Povedali nám,že sa to vlečie na súde,ale neviem či to je možné,keď je zákonom stanovený termín zapísania,myslím,že do 7 dní.Peniaze zobrali vopred.Myslíte,že sa to naozaj môže tak dlho naťahovať?Ďakujem.

    treba si vypytat potvrdenie kedy to bolo podane
    ste davali splnomocnenie na zastupovanie?
    lebo kludne sa mohlo stat, ze v lehote na zapis proste sud odmietol zapis vykonat a predmetna firma musela pisat namietku a odstranit nejake formalne nedostatky a tam plynie dalsia lehota na zapis
    treba sa spolocnosti opytat, ze aky je problem, ci vsetky podklady , ktore ste dodali su v poriadku a rovno sa ich opytat, ze ci sa nevyskytla nejaka " havaria"

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    ..... a pouvažovať nad uverejnením názvu firmy, ktorá sľúbila a nesplnila napriek tomu, že peniaze vzala vopred.....

    roman100 je offline (nepripojený) roman100

    snažím sa čo najlepšie rozbehnúť firmu, som živnostník,ale plánujem s.r.o., zaoberám sa reklamou,tvorbou web stránok ...viac roman100
    Dakujem za odpovede,bol som tam v stredu a povedali mi,ze vsetko je v poriadku,ze sud meska,v pondelok to pojdem riesit a ak su neseriozni,zverejnim ich nazov.Este raz vam dakujem.

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    roman100 Pozri príspevok
    Dakujem za odpovede,bol som tam v stredu a povedali mi,ze vsetko je v poriadku,ze sud meska,v pondelok to pojdem riesit a ak su neseriozni,zverejnim ich nazov.Este raz vam dakujem.
    Ako si dopadol???

    No asi som sa ozval neskoro------- sory vymažte to prosím
    Naposledy upravil j.sch : 20.10.09 at 00:06 Dôvod: zle načasovana otazka .... už nebudem zbrklý

    zápis s.r.o. do obchodného registra

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.