Zavrieť

Porady

Čo si o tom myslite???

Dobrý deň, ja by som sa chcela len tak informovať,, a počuť aj Váš názor na to...

Moja známa pracuje doma/sklada bižutériu/, myslim že to poznáte ,,práca na doma,, . Pri tejto práci jej teraz navrhli, aby si na to spravila živnosť... že ďalej len tak to už nejde.. Ona o tom premýšľala, no nevie či sa jej to vôbec oplatí. Tak ja by som Vás poprosila aj o radu, že akú živnosť by na to potrebovala... a aj s účtovníctvom ako by to bolo?? Alebo je to blbosť?? Čo si myslite vy???

Vopred ďakujem ak mi niekto poradi.
Usporiadat
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Príklad: 1 človek poskladá za 1 hod. min. 100 pier. kedže to robí doma nech sa tomu venuje len 5 hod. To je 500 pier za 1 deň. Za mesiac s prstom v zadku spraví 10 000 pier. Pri cene 0,75 eur./ks to je 7 500 eur. NEZDANENÝCH !!!! Vyplatených KEŠ ! No coment! Keď máš takýto biznis,ponúkam Ti miesto generálnej riaditelky v mojej firme,k tomu byt,auto a plat 10 000 eur.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

ludex Pozri príspevok
Príklad: 1 človek poskladá za 1 hod. min. 100 pier. kedže to robí doma nech sa tomu venuje len 5 hod. To je 500 pier za 1 deň. Za mesiac s prstom v zadku spraví 10 000 pier. Pri cene 0,75 eur./ks to je 7 500 eur. NEZDANENÝCH !!!! Vyplatených KEŠ ! No coment! Keď máš takýto biznis,ponúkam Ti miesto generálnej riaditelky v mojej firme,k tomu byt,auto a plat 10 000 eur.
Je to jednoduchý tunel. Neviem čo nad tým toľko špekulujete.
Popíšte, alebo zistite, kto a za akých podmienok dodá materiál a kto za akých podmienok ho spracovaný odkúpi.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jar88 Pozri príspevok
Je to jednoduchý tunel...
Objavil si ameriku?, ved na to upozornujem dobry tyždeň!
http://www.porada.sk/1173965-post43.html
http://www.porada.sk/1178261-post50.html
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves Pozri príspevok
Objavil si ameriku?, ved na to upozornujem dobry tyždeň!
http://www.porada.sk/1173965-post43.html
http://www.porada.sk/1178261-post50.html
Duves, ja mám jeden naozaj dobrý a lukratívny biznis.
Extratunel rovno do ameriky.

1...Poznám jednu firmu čo vyrába ušaté formičky. Tá formička stojí 20 €, ale viem to vybaviť bez papiera za 5 € kus.

2...Ja mám zhodou okolností svoju firmu na dodávku certifikovanej modelárskej hliny. Jeden kubík za 600 €. Dodávame ju aj s návodom na odborné spracovanie. Plus školenie.

3....Naviac poznám aj jednu firmu, čo zmluvne vykupuje hlinených ušatých pajácov a vyváža ich do Ameriky, ako bustičky Baraka. Za jednu bustičku tu platí 1 € a v Amerike predáva za dva doláre. Majú z toho dobrý biznis a aj našinci dobre platenú prácu. 6000 €/mesiac

Za 20 sekúnd naplníš jednu formičku. To znamená 3 za minútu a 180 za hodinu.
Z jedného kubíku modelárskej hliny za 600 € urobíš 6000 pajácov po jednom eure. To je 6000 € za 33 hodín a 20 minút práce. Problém je že každá bustička schne 24 hodín a preto spracovanie jedného kubíku so 180 formičkami trvá 33 dní.
Ale je v tom aj výhoda, stačí pracovať hodinu denne po pri zamestnaní. A o to blaho nám predsa ide nie? 6000 € bokom za hodinu denne.

Hlinu dodám každému, kontakt cez SS. Jaro
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

jar88 Pozri príspevok
Duves, ja mám jeden naozaj dobrý a lukratívny biznis.
Extratunel rovno do ameriky.

1...Poznám jednu firmu čo vyrába ušaté formičky. Tá formička stojí 20 €, ale viem to vybaviť bez papiera za 5 € kus.

2...Ja mám zhodou okolností svoju firmu na dodávku certifikovanej modelárskej hliny. Jeden kubík za 600 €. Dodávame ju aj s návodom na odborné spracovanie. Plus školenie.

3....Naviac poznám aj jednu firmu, čo zmluvne vykupuje hlinených ušatých pajácov a vyváža ich do Ameriky, ako bustičky Baraka. Za jednu bustičku tu platí 1 € a v Amerike predáva za dva doláre. Majú z toho dobrý biznis a aj našinci dobre platenú prácu. 6000 €/mesiac

Za 20 sekúnd naplníš jednu formičku. To znamená 3 za minútu a 180 za hodinu.
Z jedného kubíku modelárskej hliny za 600 € urobíš 6000 pajácov po jednom eure. To je 6000 € za 33 hodín a 20 minút práce. Problém je že každá bustička schne 24 hodín a preto spracovanie jedného kubíku so 180 formičkami trvá 33 dní.
Ale je v tom aj výhoda, stačí pracovať hodinu denne po pri zamestnaní. A o to blaho nám predsa ide nie? 6000 € bokom za hodinu denne.

Hlinu dodám každému, kontakt cez SS. Jaro
Je to taký jednoduchší tunel cez tri sro. Za 25.000 € aj s legálnym ukončením činnosti.
Výnos asi 300 tis. € a pri dobrom marketingu v miliónoch €.

Poznáme u nás aj výnosnejší a sofistikovanejší tunel do USA, ale ten je už trochu nákladnejší. Na ten už nestačí sro., ale treba zriadiť aspoň jednu a.s. a investovať trochu viac. Niečo treba dať aj na dividendy. Počítam tak 200 až 300 tis. €

S tou a.s. treba vymeniť aj formičky za akcie, pajácov za dividendy a hlinu už ani nepotrebujete.

Funguje to aj bez nej a zarába milióny € až do strhania. Každý tomu verí, lebo na Slovensku je to tak.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ešteže máme dosť hliny.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves Pozri príspevok
Ešteže máme dosť hliny.
Už som mal aj kunčafta na SS, ale k objednávke neprišo.
Prebehlo len info. a za darmo.

Ak má niekto záujem, píšte.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jar88 Pozri príspevok
Každý tomu verí, lebo na Slovensku je to tak.
Každý tomu neverí.
Nad inzerátmi typu: "....pomoc, nestačím zarabat, ponukam vyhodnu pracu na doma...lepenie a skladanie koralok (obalok, hračiek atd atd)" sa smejem.
A pritom nejde o vlastnú skúsenosť. Stačí si iba položiť otázku - prečo by niekto niekomu ponúkal výhodnú prácu zvyčajne dobre platenu, ktorú stačí robiť doma (čo viac si priať, že?).
Inak Jardo, len tak medzi nami. Za totáča by sa take konanie volalo príživníctvo a podvod a dotyčny by sedel, až by zčernal.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves Pozri príspevok
Každý tomu neverí.
Nad inzerátmi typu: "....pomoc, nestačím zarabat, ponukam vyhodnu pracu na doma...lepenie a skladanie koralok (obalok, hračiek atd atd)" sa smejem.
A pritom nejde o vlastnú skúsenosť. Stačí si iba položiť otázku - prečo by niekto niekomu ponúkal výhodnú prácu zvyčajne dobre platenu, ktorú stačí robiť doma (čo viac si priať, že?).
Inak Jardo, len tak medzi nami. Za totáča by sa take konanie volalo príživníctvo a podvod a dotyčny by sedel, až by zčernal.
No neviem duves, kde si žil za totáča, ale každý sedieť nemusel. Hóódne záležalo na tom koho si poznal. Na príživu stačilo mať razítko v OP, alebo byť invalidom.

A s tým, že ľahko rozpoznáš tunel len podľa toho prečo by niekto ponúkal výhodný zisk, prečo si ho nerealizuje sám, sa tiež nemožem stotožniť.
Viď banky, prečo si nerobia biznis sami, keď je to také isté a bezpečné.

Zložitejší tunel cez akcie, nezbadáš ani ty.

Neviem či sa ešte pamätáš, keď som ponúkal spoluúčasť na pozemkoch.
Tiež tam špekulovali prečo si to nekúpim sám.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať