Zavrieť

Porady

nádcha

Čo sa vám osvedčilo proti nachladnutiu a nádche? Najlepšie niečo veeeeeeeeeeľmi rýchlo zaberajúce..... Ďakujem!
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
no neliečená nádcha trvá týždeň a liečená sedem dní čiže asi nič jedine nejaký sprej do nosa na uvolnenie hlienu... odporúčam Olynth HA.
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Osky, pred vložením témy som hľadala staršie, ale našla som len nesúvisiace témy, v ktorých sa niekde vyskytlo slovko NÁDCHA...

A ohľadom "alergie"- nevylučujem ju, ale mám pocit, že je to vďaka mojej práci- učím v škôlke a keď si predstavíš, koľkokrát denne dostanem "priamy zásah" od kýchajúceho dieťaťa napr. pri jeho obúvaní... pri siakaní 20 detí je to s tou imunitkou ťažšie... všetky kolegyne sú na tom rovnako...
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

*Fénix Pozri príspevok
Včera tuším to bolo v TV,alebo predvčerom? Nie som si istý. No hovorili o štipľavej feferónke zapitej dobrou slivovicou. Údajne vyvolá takú teplotu v organizme, že choroba mizne. No pozor na citlivejších ľudí - chorý žalúdok a pod., nie že skolabujete. Aj Dr. Bukovský myslím zaujal stanovisko, že to môže pomôcť. Keby som bol pozornejší pri počúvaní TV.No nesedel som a nesledoval priamo, začul som to iba okrajovo pri inej činnosti, čím potvrdzujem,že aj muži sú schopní robiť viac činností naraz.
Máš pravdu! Aj ja som to počula, ale tiež len tak na pol ucha. Našťastie nemávam nádchu. Okrem iného dobrý je aj brávať zinok
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

avonka1 Pozri príspevok
Osky, pred vložením témy som hľadala staršie, ale našla som len nesúvisiace témy, v ktorých sa niekde vyskytlo slovko NÁDCHA...

A ohľadom "alergie"- nevylučujem ju, ale mám pocit, že je to vďaka mojej práci- učím v škôlke a keď si predstavíš, koľkokrát denne dostanem "priamy zásah" od kýchajúceho dieťaťa napr. pri jeho obúvaní... pri siakaní 20 detí je to s tou imunitkou ťažšie... všetky kolegyne sú na tom rovnako...
ja nikdy nehladam pomocou vyhladavaca,nefunguje to.vzdy prejdem stranku po stranke.vsak som ti napisala,na ktoru stranu treba kuknut.
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Osky, prepáč, som "zbrklá", pozriem si to, vďaka.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ale zasa Osky-nka nebi už toľko Avonku-však nech si otvorí tému...
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Stanislav, Osky má pravdu, vôbec jej to nezazlievam. Ale ďakujem, že si sa ma zastal.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale zasa Osky-nka nebi už toľko Avonku-však nech si otvorí tému...
co by som ju bila.tu je predsa sloboda.sory ak to vyznelo odo mna blobo.jasne ze si moze zalozit temu.
ja som praveze nechcela furt o tom istom,lebo uz som napisala na kt.stranu sa ma pozriet,ale asi to prehliadla,tak som sa ju snazila nasmerovat.ved napokon je mozne aj to,ze nic z toho co je v tej teme na nu ani nezaberie-to je individualne.
ale v kazdom pripade avonke drzim palce.ziadna choroba nie je prijemna.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať