Zavrieť

Porady

ako stiahnuť

Ahojte
súrne potrebujem pomôcť snažím sa stiahnuť si fotkyz mobilu, ale ja somantitalent pomôže niekto prosím?napíšte krok po kroku čo si mám zapnúť v pc? chcem to cez bloototh pomôžte prosím
Usporiadat
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...načo sa trápiť s bluetooth alebo PC Suite, nech to pripojí cez USB kábel a z pamäťovej karty to prekopíruje do PC.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
dalid Pozri príspevok
Nekomplikujte jej to s modrym zubom a instalaciou Nokia suite. Halali pisala ze ma Nokiu 6xxx. Spoj mobil cez USB kabel s pc. Cez prieskumnika - tento pocitac - telefon sa ti zobrazi pod nejakym nazvom ako dalsi disk. Klik na neho. Mala by si tam mat adresar s nazvom Images - do neho sa ukladaju obrazky nafotene mobilom. Potom si ich klasicky skopirujes do PC, kam potrebujes. Mysli, ze jednoduchsie to uz nejde.
nesúhlasím 6230 je starý model....!
Bluetooh + Nokia PC Suite 7.1 a prenos musí fungovať!
0 0
halali halali

halali je offline (nepripojený) halali

vrelá vďaka... ja som to už skúšala aj cez kábel... všetko nainštalované a nechce mi to spojiť phone s pc
0 0
halali halali

halali je offline (nepripojený) halali

a ešte jedna otázočka ak by sa mi to pripojenie podarilo, kde mi to v pc bude ukladať.... kde to mám potom hľadať?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

halali Pozri príspevok
vrelá vďaka... ja som to už skúšala aj cez kábel... všetko nainštalované a nechce mi to spojiť phone s pc
Spojila si mobil s PC pomocou USB kábla?

Potom v Prieskumníkovi by sa ti mal zobraziť nový Vymeniteľný disk (nejaké označenie E: alebo F: či iné písmeno), kde sú asi uložené tie fotky.

Ak nie, nainštalovala si si Nokia PC Suite? AK áno, tak ho spusti, on si spojí mobil s PC a potom tam máš menu, kde si ľahko nájdeš prieskumníka a súbory len skopíruješ.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

halali Pozri príspevok
a ešte jedna otázočka ak by sa mi to pripojenie podarilo, kde mi to v pc bude ukladať.... kde to mám potom hľadať?
No predsa tam, kam mu prikážeš, aby to uložilo. Najlepšie je uložiť to na Pracovnú plochu, tam to určite nájdeš, aj keď si amatér.
0 0
halali halali

halali je offline (nepripojený) halali

ďakujem za cenné rady
0 0
marco2233 marco2233

marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

mpca Pozri príspevok
nesúhlasím 6230 je starý model....!
Bluetooh + Nokia PC Suite 7.1 a prenos musí fungovať!
nielen musi ale aj funguje mam 6230i a je to bey problemov.. staci nastavit bluetooth spojit to a pomocou nokia pc suite to stiahnut kde chces
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

Chobot Pozri príspevok
No predsa tam, kam mu prikážeš, aby to uložilo. Najlepšie je uložiť to na Pracovnú plochu, tam to určite nájdeš, aj keď si amatér.
vraj na "Plochu"prave som dosiel od umelca ktory natrepal na plochu 6,5gb a pamet len 1gb.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
este jednd vec..citacku kariet nahodit do nej pam. kartu z telefonu a je to finito...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

vulxy Pozri príspevok
vraj na "Plochu"prave som dosiel od umelca ktory natrepal na plochu 6,5gb a pamet len 1gb.
Tomuto nechápem...

Akú pamäť mal 1 GB? Veď na plochu môže uložiť toľko, koľko má voľnú kapacitu na C:

Súhlasím, že je to potom neprehľadné, keď všetko ukladá na plochu, ale pre amatérov je to najľahšie tam nájsť dokumenty, ktoré si "niekam" chcú dočasne uložiť. Vždy lepšie, než keby mali nájsť cestu c:\documents and settings\user\documents.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vulxy Pozri príspevok
vraj na "Plochu"prave som dosiel od umelca ktory natrepal na plochu 6,5gb a pamet len 1gb.
Čo je na tom divné? Pamäť PC s tým nemá nič spoločné, súbory sa predsa ukladajú do HDD, i keď dávať miesto uloženia "Pracovná plocha" (čo je mimochodom aj názov podadresára ["My Desktop"] v adresári "Documents and Settings") je poriadna blbosť (tá zaprataná plocha ).
Ale väčšina MT sa dá pripojiť aj pomocou USB a PC ich vyhodnotí ako nové zariadenie (aj pamäťovú kartu takto vyhodnotí) a pripojí ich. Potom sa dajú otvárať ako ostatné disky a presúvať a kopírovať súbory. Potom však nezabudnúť odpojiť softvérovo (vpravo dole pri hodinách) tieto obe "zaradenia". A nie je často ani potrebný žiadny softvér pre MT, jednoducho určí, že MT je flash drive X a pamäťová karta je flash drive Y (napríklad).
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

Chobot Pozri príspevok
Tomuto nechápem...

Akú pamäť mal 1 GB? Veď na plochu môže uložiť toľko, koľko má voľnú kapacitu na C:

Súhlasím, že je to potom neprehľadné, keď všetko ukladá na plochu, ale pre amatérov je to najľahšie tam nájsť dokumenty, ktoré si "niekam" chcú dočasne uložiť. Vždy lepšie, než keby mali nájsť cestu c:\documents and settings\user\documents.....
oprav ma ked som neznaly ale vzdy som si myslel ze "plocha" sa nacitava rezidentne do pamete,preto ked mas ram1gb a das tam dokumenty 5 gb potom Win musi swapovat a tym sa cely system spomaly alebo skolabuje.
ale este raz nie som taky odbornik aby som sa hadal
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať