Zavrieť

Porady

výdavky na stráženie detí

Budeme mať pojednávanie na zvýšenie výživného, ktoré žiada matka detí, ktoré má môj manžel z prvého manželstva. Ja som nastúpila so práce, lebo nestíhame splácať hypotéku. O malú dcérku sa mi stará mama a dve moje tety. Ako môžem pred súdom dokladovať výdavky, ktoré s tým máme spojené. Dohodli sme sa tak, že rodičovský príspevok im rozdeľujem podľa dní, kedy sú s malou. Stravu pre malú zabezpečujú oni, aby ma odbremenili, my s manželom sa stravujeme v práci a oni všetky sú už dôchodkyne, čiže varia si aj sami pre seba. Dohodu s nimi nemôžem uzatvoriť nemajú živnosť na stráženie detí a sudkyňa berie do úvahy všetky príjmy a chcem aby zohľadnila aj výdavky spojené so strážením.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    adriana126 je offline (nepripojený) adriana126

    adriana126
    To mi nikto nevie poradiť, ako to zabezpečiť? Neviete mi dať niekto kontakt na dovrého právnika na rodinné právo v Košiciach?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    adriana126 Pozri príspevok
    To mi nikto nevie poradiť, ako to zabezpečiť? Neviete mi dať niekto kontakt na dovrého právnika na rodinné právo v Košiciach?
    http://www.zoznam.sk/katalog/Financi...ie/Kosice.html

    Dávam len taký malý zoznam , s právnikmi sa neradno ťahať , bratríčkovať ...

    Aj keď ich pár poznám ....

    Skús toto
    [DOC] Dôvodová správa
    z
    http://www.google.sk/search?hl=sk&cl...da%C5%A5&meta=

    adriana126 je offline (nepripojený) adriana126

    adriana126
    Myslela som nejakého konkrétneho právnika, jedného sme mali nebolo to nič moc, venoval sa rodinnému, trestnému, obchodnému právu a tak vedel z každého niečo, ale rodinné neovládal až tak presvedčivo.

    adriana126 je offline (nepripojený) adriana126

    adriana126
    Ak platím opatrovateľku k dieťaťu, musí mať živnosť, alebo môžme spísať len dohodu, ktorú si zdaní na konci roka?

    výdavky na stráženie detí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.