Zavrieť

Porady

Semináre J.Mihála - Zdravotné poistenie a ďalšie zmeny vo mzdovom účtovníctve

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Účastníci seminárov v BA - uveďte na ktorý termín sa hlásite,pre orientáciu ostatných

Počet hlasujúcich
25. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Hlásim sa na 20.septembra

    22 88.00%
  • Hlásim sa na 21.septembra

    3 12.00%
Pozdravujem všetkých členov i hostí Porady.

Nasledujúce informácia je určená všetkým záujemcom o semináre, ktorých hlavnou témou bude výklad rozsiahlej novely zákona o zdravotnom poistení, účinnej od 1.9.2005. Využite túto príležitosť, lepšie informácie ako výklad zákona z prvej ruky od spoluautora tejto novely inde nedostanete.

Na seminároch sa ďalej dozviete o pripravovaných zmenách k 1.januáru 2006 v zdravotnom poistení, sociálnom poistení a dani z príjmov fyzických osôb.

Na seminároch dostanete tlačený materiál so základnými informáciami k zákonu o zdravotnom poistení a CD s množstvom materiálov k zákonu o zdravotnom poistení.

Termíny a miesta seminárov sú nasledovné:

19.9.2005 Nitra (organizátor www.aurus.sk)
20.9.2005 UŽ VYPREDANÉ Bratislava (organizátor www.aurus.sk)
21.9.2005 UŽ VYPREDANÉ Bratislava (organizátor www.aurus.sk)
22.9.2005 Topoľčany (organizátor Agentúra POLIS polis@slovanet.sk)
27.9.2005 Trenčín (organizátor www.shsystem.sk)
28.9.2005 Trnava (organizátor www.aurus.sk)
29.9.2005 V.Krtíš (organizátor www.midinet.sk)
30.9.2005 Bratislava (organizátor www.aurus.sk)
4.10.2005 Banská Bystrica (organizátor Beata Kalinová Bee@stavbykam.sk)
6.10.2005 Košice (organizátor www.compservice.sk)
11.10.2005 ZRUŠENÉ Piešany (organizátor Agentúra POLIS polis@slovanet.sk)
18.10.2005 Martin (organizátor www.aurus.sk)
3.11.2005 Dolný Kubín (organizátor Daska, ekonz@orangemail.sk)

Začiatkom novembra 2005 sa v prípade dostatočného záujmu bude konať špeciálny seminár pre softvérové firmy so zameraním na zapracovanie ročného zúčtovania poistného na zdravotné poistenie do mzdových softvérov + zasielanie elektronických dávok s ročnými zúčtovaniami + riešenie ďalších špecifických problémov v zdravotnom poistení zamestnancov a zamestnávateľov. Záujemcovia prosím kontaktujte ma prostredníctvom súkromnej správy.

Bližšie informácie a prihlášku na semináre organizované v Bratislave, Trnave a Martine nájdete v priloženej prílohe
"Seminar BA NR TT MT.doc"

Bližšie informácie a prihlášku na seminár organizovaný v Banskej Bystrici nájdete v priloženej prílohe
"seminar BB.doc"

Bližšie informácie a prihlášku na seminár organizovaný v Dolnom Kubíne nájdete v priloženej prílohe
"seminar_dolnykubin.doc"

Bližšie informácie a prihlášku na seminár organizovaný v Piešťanoch nájdete v priloženej prílohe
"Piestany.doc"

V prípade Vášho záujmu len o CD, obsahujúce zákon o zdravotnom poistení v plnom znení, 9 rôznych príspevkov k zákonu o zdravotnom poistení + ako bonus powerpoint prezentácia zo školenia, volajte AURUS, tel. 02/44373929

Ďakujem za Váš záujem a teším sa na osobné stretnutie s Vami.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 10.10.05 at 09:08 Dôvod: Pridaná prihláška Dolný Kubín
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Jozef Mihál
V Košiciach budem najbližšie lektorom na seminári 27.10.2005, info tu:

http://www.epi.sk/Main/Default.aspx?...scx&ArtID=2122
Vďaka za rýchlu reakciu, určite sa prihlásim.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Halóó poraďáci, dajte súhlas, kto ide do Martina, až vieme aká partia sa tam zíde.
Naposledy upravil Katarína STR : 10.10.05 at 11:00
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

ale poraďáci oraváci sa stretávajú v DK či ako to je?
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Jozef Mihál
Pre všetkých, ktorí máte záujem prísť na seminár 18.10. do Martina:

1. Konať sa bude určite, záujem je dostatočný,
2. Prihlášku nájdete i v tu uvedenej prílohe,
3. Prosím prihláste sa na tam uvedených adresách alebo tel.číslach podľa možností vopred, kvôli zabezpečeniu obeda,
4. Vítaní sú aj tí, čo nezašlú prihlášku a prídu priamo na seminár, miesta je zatiaľ dosť,
5. Cena seminára v Martine by mala prilákať aj Žilinčanov...(je polovičná v porovnaní s cenou za seminár v Žiline, naviac LEN v Martine dostanete aj CD a len v Martine sa zídu aj Poraďáci).
Teším sa už na seminár. Privítali by sme (žilinčania) keby nám martinčania poskytli navigáciu k miestu konania seminára - aspoň hlavné odbočkyz trasy Žilina-Martin. Ďakujem
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
bendži
ale poraďáci oraváci sa stretávajú v DK či ako to je?
Poraďáci Oravci sa stretávajú v DK, info poskytne Daska.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Halóóóó, martinčania, kde ste??? Neposkytne niekto trasu k hotelu Turiec zo Žiliny????
Naposledy upravil tonkat : 13.10.05 at 12:11
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Ja len pripominam, ze Oravaci popripade aj Rbk a okolie seminar 3, 11, 2005 v DK v sale UPSVaR.

Podrobnosti v prihlaske na prvej strane.
0 0
apsgroup apsgroup

apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

Pojdete na centrum, nie obchvatom okolo Martina. Ak náhodou pojdete obchvatom, musite sa dat na niektorej odbocke na centrum. A potom stále hlavnou smer Banská Bystrica /myslím už v meste, nie na obchvate/. A ked uvidite Prior, Kostol, Alianz, hned vedla je hotel Turiec.
Ak náhodou prejdete obchvatom až za Martin, je tam ešte odbočka spat na centrum.
Pojdete po hlavnej a pridete k hotelu Turiec.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

apsgroup
Pojdete na centrum, nie obchvatom okolo Martina. Ak náhodou pojdete obchvatom, musite sa dat na niektorej odbocke na centrum. A potom stále hlavnou smer Banská Bystrica /myslím už v meste, nie na obchvate/. A ked uvidite Prior, Kostol, Alianz, hned vedla je hotel Turiec.
Ak náhodou prejdete obchvatom až za Martin, je tam ešte odbočka spat na centrum.
Pojdete po hlavnej a pridete k hotelu Turiec.
Ďakujem, a ako je to s parkovaním, by sme to už mali vyčerpávajúce.
0 0
apsgroup apsgroup

apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

Ak sa nezmestite pred hotel, kde je male parkovisko, hned vedla je socialna poistovna a pri nej je velke parkovisko. Alebo sa zahrajte na klientov Alianzu a treba vojst na ich parkovisko. Je dokonca bezplatne a ja to tak bezne robim.Je to velke parkovisko a miesta je tam kopec.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Veľká vďaka!!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pekný pondelok prajem všetkým, teším sa na Vás zajtra v Martine!
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Pán Mihál, nevedela som do poslednej chvíle, či mi to na 18-teho do Martina vyjde. Vyzerá to, že áno. Ak to zaplatím dnes cez IB, asi by ste to nedostali, lebo mame účet v inej banke a doklad by som o tom nemala. Bude vhodnejšie zaplatiť na mieste? Teším sa na stretnutie so všetkými známymi aj neznámymi Poraďákmi. Ešte pre žilinčanov: mohli by sme sa dohodnúť na spoločnom odvoze. (Katka, Tonka,...)
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pani Eva, teším sa na Vás a pokiaľ ide o platbu, ako chcete, možno na mieste alebo bankou, poznáme sa, veríme si.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Vďaka, pán Mihál .
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Ešte pre žilinčanov: mohli by sme sa dohodnúť na spoločnom odvoze. (Katka, Tonka,...)[/QUOTE]
Ja beriem Misurku spred autobusovej stanice Žilina o 7,30-7,40. Ak sa chce niekto pridať, máme 3 voľné miesta. Môžme sa dohodovať aj cez SS.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Ja idem svojim autom. Ale môžem byť pred stanicou o 7.40 a môžeme ísť za sebou autami, dobre ?
0 0
Oci Oci

Oci je offline (nepripojený) Oci

tonkat
Ešte pre žilinčanov: mohli by sme sa dohodnúť na spoločnom odvoze. (Katka, TonkaJa beriem Misurku spred autobusovej stanice Žilina o 7,30-7,40. Ak sa chce niekto pridať, máme 3 voľné miesta. Môžme sa dohodovať aj cez SS.
Rád sa ku vám pripojím. Zoberiete ma?
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Oci
Rád sa ku vám pripojím. Zoberiete ma?

OK, budeme stáť na ulici 1. mája smerom na štefánikovo námestie na platenom parkovisku pozdlž autobusovej stanici. Čakáme do 7,45.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ďakujem všetkým účastníkom dnešného seminára v Martine za vytvorenie príjemnej atmosféry a teším sa nabudúce.

Pre informáciu tým, čo sa chystali na semináre organizované PP (EPI)Žilina 20.10. v Žiline - tento seminár sa napokon koná - avšak seminár 27.10. v Košiciach sa pre malý záujem ruší.

Najbližší termín seminára je 3.11. Dolný Kubín, bližšie info cez SS poskytne Daska, prípadne pohľadajte vyššie v tejto téme prihlášku.

Bratislava - 25.11. ma môžete nájsť na seminári organizovanom agentúrou TEMPO (www.tempo.sk).

Táto agentúra organizuje aj seminár 1.12. v Košiciach.

Zatiaľ známe termíny seminárov v roku 2006, kde hlavná téma bude - "Ročné zúčtovanie poistného - ako na to?":

17.1.2006 Banská Bystrica (organizátor naša Beata)
23. a 24.1.2006 Košice (organizátor www.compservice.sk)
25.1.2006 Trenčín (organizátor agentúra RIA)
3.2.2006 Bratislava (org. www.aurus.sk, SZVD Mliekarenská 10)

Pozor, už i pri organizácií školení a seminárov sa objavuje fenomén "zneužívania značky" - preto ak moje meno nájdete uvedené ako lektora v pozvánke, ktoré Vám príde od agentúry X.Y. necitovanej menovite v tomto príspevku - radšej sa ma prosím spýtajte, či skutočne som s agentúrou X.Y. dohodnutý ako lektor na jej školení.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 21.10.05 at 08:20
0 0
Načítať ďalšie