Zavrieť

Porady

Semináre J.Mihála - Zdravotné poistenie a ďalšie zmeny vo mzdovom účtovníctve

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Účastníci seminárov v BA - uveďte na ktorý termín sa hlásite,pre orientáciu ostatných

Počet hlasujúcich
25. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Hlásim sa na 20.septembra

    22 88.00%
  • Hlásim sa na 21.septembra

    3 12.00%
Pozdravujem všetkých členov i hostí Porady.

Nasledujúce informácia je určená všetkým záujemcom o semináre, ktorých hlavnou témou bude výklad rozsiahlej novely zákona o zdravotnom poistení, účinnej od 1.9.2005. Využite túto príležitosť, lepšie informácie ako výklad zákona z prvej ruky od spoluautora tejto novely inde nedostanete.

Na seminároch sa ďalej dozviete o pripravovaných zmenách k 1.januáru 2006 v zdravotnom poistení, sociálnom poistení a dani z príjmov fyzických osôb.

Na seminároch dostanete tlačený materiál so základnými informáciami k zákonu o zdravotnom poistení a CD s množstvom materiálov k zákonu o zdravotnom poistení.

Termíny a miesta seminárov sú nasledovné:

19.9.2005 Nitra (organizátor www.aurus.sk)
20.9.2005 UŽ VYPREDANÉ Bratislava (organizátor www.aurus.sk)
21.9.2005 UŽ VYPREDANÉ Bratislava (organizátor www.aurus.sk)
22.9.2005 Topoľčany (organizátor Agentúra POLIS polis@slovanet.sk)
27.9.2005 Trenčín (organizátor www.shsystem.sk)
28.9.2005 Trnava (organizátor www.aurus.sk)
29.9.2005 V.Krtíš (organizátor www.midinet.sk)
30.9.2005 Bratislava (organizátor www.aurus.sk)
4.10.2005 Banská Bystrica (organizátor Beata Kalinová Bee@stavbykam.sk)
6.10.2005 Košice (organizátor www.compservice.sk)
11.10.2005 ZRUŠENÉ Piešany (organizátor Agentúra POLIS polis@slovanet.sk)
18.10.2005 Martin (organizátor www.aurus.sk)
3.11.2005 Dolný Kubín (organizátor Daska, ekonz@orangemail.sk)

Začiatkom novembra 2005 sa v prípade dostatočného záujmu bude konať špeciálny seminár pre softvérové firmy so zameraním na zapracovanie ročného zúčtovania poistného na zdravotné poistenie do mzdových softvérov + zasielanie elektronických dávok s ročnými zúčtovaniami + riešenie ďalších špecifických problémov v zdravotnom poistení zamestnancov a zamestnávateľov. Záujemcovia prosím kontaktujte ma prostredníctvom súkromnej správy.

Bližšie informácie a prihlášku na semináre organizované v Bratislave, Trnave a Martine nájdete v priloženej prílohe
"Seminar BA NR TT MT.doc"

Bližšie informácie a prihlášku na seminár organizovaný v Banskej Bystrici nájdete v priloženej prílohe
"seminar BB.doc"

Bližšie informácie a prihlášku na seminár organizovaný v Dolnom Kubíne nájdete v priloženej prílohe
"seminar_dolnykubin.doc"

Bližšie informácie a prihlášku na seminár organizovaný v Piešťanoch nájdete v priloženej prílohe
"Piestany.doc"

V prípade Vášho záujmu len o CD, obsahujúce zákon o zdravotnom poistení v plnom znení, 9 rôznych príspevkov k zákonu o zdravotnom poistení + ako bonus powerpoint prezentácia zo školenia, volajte AURUS, tel. 02/44373929

Ďakujem za Váš záujem a teším sa na osobné stretnutie s Vami.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 10.10.05 at 09:08 Dôvod: Pridaná prihláška Dolný Kubín
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Správny Poraďák si v "tlačenici školení" v BB počká na to najlepšie.

(A kto bol na Krahuliach, potvrdí, že Beata je Organizátor s veľkým O).
Naposledy upravil Jozef Mihál : 19.09.05 at 21:43
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tak "malé Krahule" zažijete na seminári v Banskej Bystrici 4.10., prídite. Mám pocit, že z tej "Čechomor šnúry" bude toto zastavenie to naj. Žeby to bolo kombináciou naj... organizátorky a jaj... lektora? A očakávam, že k dobrej atmosfére prispeje i Porado-publikum.

Pre tých, čo si už nepamätajú na Krahule, viď priložené foto. Organizátorka v rade sediacich presne v strede, lektor pololežiaci druhý zľava a aby sme nezabudli na šéfa Porady Richarda - pololežiaci prvý zľava. Ostatní účastníci seminára "veľké Krahule" sa dúfam neurazia, ak tu ich nebudem všetkých vymenúvať.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 19.09.05 at 21:49
IMG_1795.JPG  
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Jozef už napísal naozaj všetko, mne zostáva len dodať, poraďáci z BB a z blízkeho okolia (od Bratislavy až po Košice ), tešíme sa spolu s Jozefom na Vás a to:
04.10.2005 v BB
na seminári
"Zmeny v zdravotnom poistení k 1.9.2005"
Dom kultúry, Nám. Slobody, bližšie info v priloženej pozvánke

P.S. A ešte som chcela napísať, že po seminári odchádzame rovno na Krahule, ale to bol len sen, počkáme si do mája, lebo v máji je krajšia príroda a ľahšie sa lúštia šifry
Napokon "Máj, lásky čas - stretneme sa zas!"

0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Jozef Mihál
Takto to vyzeralo dnes na školení v Nitre (cez obednú prestávku).
A že prečo ma tam nevidno
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Vštci účastníci dnešného školenia v BA zdravia Poradu.
0 0
MáriaPaM MáriaPaM

MáriaPaM je offline (nepripojený) MáriaPaM

No veru ani ja sa tam nevidím v tej Nitre.
Pozdravujeme Bratislavu
Naposledy upravil MáriaPaM : 20.09.05 at 11:59
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Atmosféra dnes na seminári a po ňom (sú to žiaľ len mobilfotky...).
Snímka042.jpg  
Snímka043.jpg  
Snímka045.jpg  
Snímka046.jpg  
Snímka047.jpg  

1/1
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Topoľčany a okolie:

Nezabudnite, 22.9., seminár na Obvodnom úrade Topoľčany, nám. Ľ.Štúra. Viac informácií v priloženej pozvánke.

Vaša účasť je vítaná i v prípade, ak ste nestihli zaslať prihlášku, a prídete priamo na seminár.
0 0
Martina80 Martina80

Martina80 je offline (nepripojený) Martina80

Jozef Mihál
Prikladám prihlášku kde nájdete aj Martin.

Myslíte že naozaj bude záujem nad 50 ľudí?

Seminár totiž pripravujeme do hotela Turiec, kde je kapacita max. 50 ľudí (bar v suteréne, ak to poznáte).
To vážne ??? Tam som sa vydávala pred 2 rokmi Myslím, že to bude stačiť, však sa uvidí keď prídu prihlášky.Mysleli ste ten bar, do ktorého sa vchádza hneď od vchodu napravo???? Lebo ja ten dole.
Naposledy upravil Martina80 : 21.09.05 at 08:08
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Ešte raz sa omlúvam Poraďákom z Bratislavy, že som tak narýchlo "ufujazdila", ale z rodinných dôvodov som musela "čmárať" domov na spoj. Odsedela som si ešte ďalších 3,5 hodiny vo vlaku. Som rada, že som sa s Vami osobne stretla (aspoň na chvíľku), dúfam, že pri najbližšej akcii sa zdržím.
Všetkým ostatným: určite si nenechajte újsť školenie p. Mihála a možnosť zoznámiť sa aj osobne.
0 0
urs urs

urs je offline (nepripojený) urs

Školenie bolo výborné. Opakovanie bude január - február. Dúfam . . .

Ozaj kde ste zobrali taký veľký stôl?
Naposledy upravil urs : 21.09.05 at 10:26
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

A prečo si nezostala, ktorá si to bola? .... s tým stolom to je jednoduché, zoberieš niekoľko menších stolov a priložíš ich k sebe. Boli sme vo vedľajšej reštaurácii
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Jozef Mihál
Atmosféra dnes na seminári a po ňom (sú to žiaľ len mobilfotky...).
....aj sa mi videlo, ze tam s tym mobilofotakom (za tou butilou) cosi vycarovavas .. zdravim vsetkych zucastnenych ...
0 0
urs urs

urs je offline (nepripojený) urs

Zuzka
A prečo si nezostala, ktorá si to bola? .... s tým stolom to je jednoduché, zoberieš niekoľko menších stolov a priložíš ich k sebe. Boli sme vo vedľajšej reštaurácii
Musela som ísť na rodičovské. Aj som odišla skôr o 14.30hod. Sedela som v poslednej rade na ľavo. A TY?
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Jozef Mihál
Atmosféra dnes na seminári a po ňom (sú to žiaľ len mobilfotky...).
.....ospravedlnujem sa vsetkym zucastnenym (po seminari), korych som svojou neuvazenou polohou "zatienila" ......... netusila som .... ked Jozef bol, za tou flaskou, taky nenapadny
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Zdravím všetkých, definitívny termín a miesto seminára Martin:

18.10., Hotel Turiec.
0 0
Martina80 Martina80

Martina80 je offline (nepripojený) Martina80

Jozef Mihál
Zdravím všetkých, definitívny termín a miesto seminára Martin:

18.10., Hotel Turiec.
Téééda...v Turci ešte školenie nebolo / aspoň ja som nemala / ...to bude teda na úrovni
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Zuzka ak to patrilo mne, tak odpovedám: Manžel má dosť vážne zdrav. problémy, tak som bola celá nejaká "skleslá" a som rada, že som vôbec mohla prísť aspoň na takú rýchlovku. Dúfam však, že pri najbližšej príležitosti si to vynahradím. Ja som zase sedela úplne v rohu naľavo z pohľadu p. Mihála a prišiel aj neskoro vlak, tak som prišla, keď už seminár začal. Vysoká, asi ma ťažko niekto prehliadol. xi-xi-xi
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

[Musela som ísť na rodičovské. Aj som odišla skôr o 14.30hod. Sedela som v poslednej rade na ľavo. A TY

Ja som sedela v poslednej rade na ľavo na samom kraji - tada na ľavo, ak si vchádzala.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Martina80
To vážne ??? Tam som sa vydávala pred 2 rokmi Myslím, že to bude stačiť, však sa uvidí keď prídu prihlášky.Mysleli ste ten bar, do ktorého sa vchádza hneď od vchodu napravo???? Lebo ja ten dole.
Ja myslím ten bar dole.

Takže teším sa na Martinčanov a Žilinčanov, 18.10. v Martine, Hotel Turiec. Prihlášku prikladám.
0 0
Načítať ďalšie