Zavrieť

Porady

nejde mi vypnut notebook

po instalacii Advanced System Optimizer v3.0 a prebehnuti testov mi nejde vypnut pc staaaaaaaaaaaaaaaaaaale len ide celu noc ze sa vraj vipina az do rana {legalna verzia}
Naposledy upravil arizona : 28.10.09 at 12:04
Usporiadat
informatik informatik

informatik je offline (nepripojený) informatik

kde to môžem nájsť?
0 0
informatik informatik

informatik je offline (nepripojený) informatik

žeby compaq nx6325?
0 0
informatik informatik

informatik je offline (nepripojený) informatik

Notebook som si kúpila bez OS,takže žiadne ovládače mi k tomu nedodali.Ja si ich pokojne stiahnem aj z netu,lenže na danom notebooku mi nejde internet.To je ten hlavný problém!!!Keď idem cez ovládacie panely, vlastnosti systému,hardware,správca zariadení,pod ikonou network adapters mám len 1394 Net Adapter, žiadny iný. a ako mi bolo vysvetlené, ak sa chcem pripojiť na Orange net, mal by tam byť ešte nejaký adapter.Ako ho tam dostanem?
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Tu mas vsetky ovladace na ten notebook, stiahni si ovladace na sietovu kartu (Driver - Network, druhe dva, tie prve dva si na WiFi) as cez kluc prenes na notebook a nainstaluj. Tym padom si rozchodis siet a potom ides dalej s ostatnymi ovladacmi uz z notebooku.
Ci som daco prehliadol?
0 0
informatik informatik

informatik je offline (nepripojený) informatik

Dík,tú stránku som si už prešla,skúsim to stiahnuť a potom sa uvidí Ja len dúfam,že to pôjde.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Pojde, robim to tak bezne ... prave ze sietovu kartu nenajdu Windows po instalacii.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

informatik Pozri príspevok
Notebook som si kúpila bez OS,takže žiadne ovládače mi k tomu nedodali.
Aj k notebooku bez OS výrobca dodáva CD-ečka.Aj v notebooku je zvukovka , grafika ...Tieto ovládače sú na CD.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Inak si si ista ze bez OS? Nemas nahodou nalapku s licenciou na nom? Tym padom mas aj windows.
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

jedoduche riesenie, vloz do PC isntalacne medium nabootuj ..s volnou oiopravit system a nabehne prikazovy riadok a tam dat chkdsk /r a mas t o: )ono ti opravi vsetky spustacie a vypinacie srandy a neivem co vsetko mas este poskodene a malo by tito frcat
1 0
informatik informatik

informatik je offline (nepripojený) informatik

Tak,konečne som si ten notebook dala do poriadku.Preinštalovala som OS,z netu stiahla na kľúč potrebné ovládače,nainštalovala ich a konečne mi to ide.
Dakujem všetkým za ochotu pomôcť.Som naozaj spokojná
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať