Zavrieť

Porady

Dohoda o ukonceni prace a odstupnom

Ahoj poraďáci,

prosím Vás o radu z Vašich skúseností.

Je možné sa teraz dohodnúť so zamestnancom na rozviazaní pracovného pomeru k 31. 12. 2009 a zároveň v dohode zakotviť, že mu bude vyplatené 1-mesačné odstupné?

Čisto len na základe obojstrannej dohody.

Ďakujem za info.
Usporiadat
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

marob78 Pozri príspevok
Pokiaľ viem tak pri obojstrannej Dohode o skonč. PP výpovedná lehota zaniká automaticky, ale naopak ak boli dôvody skonč. PP v dohode na základe §63, tak po skončení PP (u mňa 31.12.2012) má zamestnanec nárok na (u mňa 2-mesačné) odstupné... Výpoveď dohodou neexituje, buď je to riadna výpoveď alebo Dohoda o skončení PP (môj prípad) - §60...
áno, len stále ti uniká podstata, ty si neskončil PP z nadbytočnosti (aj keby to tak bolo, ale nemáš na to dôkaz), ty si skončil PP dohodou "bez uvedenia dôvodu". Ja som ti v predchádzajúcom príspevku chcela vysvetliť to, že si na tom tak isto ako ostatní. Ty chceš v podstate viac, ako dostali tvoji kolegovia. Ak ti nakoniec zam-ľ pripíše do dohody dôvod z nadbytočnosti a dá ti odstupné, aj keď nemusí, tak je jeden z mála, ktorí to gesto pre teba urobí. Veľmi si to váž, lebo by v tejto situácií urobil niečo nad rámec. Držím palce.
0 0
marob78 marob78

marob78 je offline (nepripojený) marob78

Už vyššie som uviedol, že zamestnávateľ mi poslal dodatok §63 (dozvedel som sa to pred 1h od nadriadeného), zajtra mi to príde... Ja som pre firmu urobil veci nad rámec a zrejme si to vážia... Ďakujem Ti.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať