Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
Andrea84 Andrea84

Andrea84 je offline (nepripojený) Andrea84

posielam jednej známej advokátke info. pozrie sa mi na to a potom vám dám vedieť!!!!!
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

len dufam ze to dobre dopadne pre nas
a ako povedali moji kamarati co maju warez forum, sudit sa s nami vsetkymi nemozu, lebo je to nemozne....
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

naozaj by bolo treba zapojit nejakeho pravnika, ktory by kukol tie VOP a vyjadril sa k tomu pravnicky, na zaklade coho, by sme vsetci poslali do tej firmy maile a poslali ich do pekla ...
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

erik.aragorn Pozri príspevok
len dufam ze to dobre dopadne pre nas
a ako povedali moji kamarati co maju warez forum, sudit sa s nami vsetkymi nemozu, lebo je to nemozne....
podat na nich hromadnu zalobu a este by ich obvinili aj zo zosnovania zlocineckej skupiny
0 0
Jana8952 Jana8952

Jana8952 je offline (nepripojený) Jana8952

Ahojte, som jedna z Vás. Co mám napísať do listu alebo mailu tejto fyrmy ? Nemáte niekto náležitosti tejto "vypovede zmluvy" aby to bolo oficiálne?
0 0
EJoo EJoo

EJoo je offline (nepripojený) EJoo

Miroslava Bendíková Pozri príspevok
Vysvetlite mi ako možu s podmienkami o platení stránky oboznámiť záujemca po zaregistrovaní a nie pred registráciou a ešte ked sa chcete hned odvolať tak mail nie je nedosiahnutelní. Podla mna už len toto je nespravodlivé. A ešte ked sa zaregistrujete, tak stránka je nedostupná
ked si sa registrovala tak uplne dole bolo prehlasenie
Code:
Kliknutím na tlačítko "Registrovať" žiadam download-portal.sk, o sprístupnenie prístupu k databáze programov. Pokiaľ požadujete registráciu na súťažné akcie vyznačte registráciu. Aby sa zabránilo zneužitiu a zámernému zadávaniu chybných údajov, bude Vaša IP-Adresa ********* a poskytovateľ internetu [***********] pri použití uložená. Na základe tejto IP adresy je možné identifikovať danú osobu cez Vášho poskytovateľa Internetu. Kliknutím na tlačítko "Registrovať" akceptujete uzatvorenie zmluvy s našou spoločnosťou na 24 mesiacov. Dohodnutá cena za prístup k poskytovaným informáciám, na základe tejto zmluvy činí 5 EUR mesačne so splatnosťou 12 mesiacov predom, splatenie a prístup podľa Všeobecných obchodných a užívateľských podmienok, všeobecných užívateľských informácií. Prehlasujem týmto, že som spôsobilý /á/ na uzatvorenie tohto právneho vzťahu a súhlasím podľa § 65 zák.č.610/2003 Z.z. v platnom znení, so zasielaním informácií a ponúk.
asi tak
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Jana8952 Pozri príspevok
Ahojte, som jedna z Vás. Co mám napísať do listu alebo mailu tejto fyrmy ? Nemáte niekto náležitosti tejto "vypovede zmluvy" aby to bolo oficiálne?
strana 8, tam to mas na stiahnutie
0 0
mi_ko mi_ko

mi_ko je offline (nepripojený) mi_ko

erik.aragorn Pozri príspevok
ahoj, precitaj si vsetko od prvej stranky. Ak chces poslem ti predlohu, ktory by si mala im poslat doporucene.
a peniaze neposielaj, digitalny podpis faktury je falzifikat.

Ahoj! Tak aj ja sa pridavam k vam, našiel som si taky email vo svojej schranke a nemohol uveriť vlastnym očiam! Pomožeš aj mne a pošleš tu predlohu na odoslanie?? Dakujem vopred...
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

mi_ko
na strane 8 je to k stiahnutiu
0 0
ani3012 ani3012

ani3012 je offline (nepripojený) ani3012

Andrea84

tak sa teším ! Dúfam,že to dopadne dobre v náš prospech.
Si zlatá 
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

http://elven.blog.root.cz/2009/11/03...ikov-co-teraz/
uz sa to riesi aj tu

3. 11. 2009, 19:55 janik napsal:

[3]: Je to napisane tu: http://downloads-portal.sk/register.html uplne pod strankou.

Ja osobne by som sa na cele platenie vykaslal vzhladom na to, ze si si nic neobjednal. Potvrdil si registraciu a teda vsetko co bolo uvedene nad tlacitkom Register. Ak by sa to pokusili riesit sudnou cestou, vzdy sa da podat protizaloba za podvod. Okrem toho neverim, ze sa da uzavriet zmluva kliknutim na tlacitko registrovat.
0 0
kanetta kanetta

kanetta je offline (nepripojený) kanetta

inak, v mojej mailovej schranke svieti aj

hlavniklic@abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com

kde hovoria ze zaslu pdf Z DAR MA. (ano, s tymi medzerami)

este je tam takato pasaz:

Psychologická zpráva psaná snadno
pochopitelným způsobem je zcela
bezplatná, opravdu je Vaše aniž zaplatíte
jedinou korunu (nepočítám cenu za email
a případně to, zda si zprávu vytisknete
černobíle či barevně).Vyhněte se jejímu
podcenění, přestože je z dar ma, obsahuje
mnohem více než tušíte. Obsahuje stejně
jako moje další eKnihy mnohem důležitější
informace pro život, než jste se kdy učili
na libovolné škole.


Mozno uz som paranoidny ale znie to zvlastne. Ale to by uz hadam naozaj na sude nepreslo.
0 0
Ivík32 Ivík32

Ivík32 je offline (nepripojený) Ivík32

Ide o jasny podvod, zajtra to idem dat aj na policiu, kriminalisti sa s tym radi pohraju

Ahojte, tiež som jedna z vás a platiť sa mi nechce. Stačí, keď na políciu pôjde jeden z nás?
Posielam to na SOI, na Lampáreň a keď bude treba tiež to odnesiem na políciu.
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

hmmm google translator nie je dokonaly
inak teraz by sa oplatilo mat znameho hackera a nabural by sa im tam zmazal databazy
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Ivík32 Pozri príspevok
Ide o jasny podvod, zajtra to idem dat aj na policiu, kriminalisti sa s tym radi pohraju

Ahojte, tiež som jedna z vás a platiť sa mi nechce. Stačí, keď na políciu pôjde jeden z nás?
Posielam to na SOI, na Lampáreň a keď bude treba tiež to odnesiem na políciu.
cim viac ludi to da na policiu tym lepsie
0 0
finaud finaud

finaud je offline (nepripojený) finaud

dobry večer,
obdržela jsem stejný mail...
ted také nevím,co s tím, ráda bych tam zavolala a s nimi to pořešila,ale není kde volat.
Chtěla jsem se zeptat, když jsem se registrovala z jiné IP adresy než je moje, tak jak mohou vědět, že jsem to byla opravdu já?
A když má někdo Wifi router,tak na něj přece taka nemohou, ne? jak najdou jeho IP adresu,jak mohou vědět,že to byl majitel routeru?

prosim, zkuste pomoct, datum splatnosti se blíží....
musíme něco vymyslet, přece se něco musí dat dělat.
diky
0 0
VAS0 VAS0

VAS0 je offline (nepripojený) VAS0

no ja by som isiel na policiu, ale neviem, co by som tam mal povedat. Vobec neviem skuste poradit prosim
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

povedz pravdu, zaregistroval si sa bud sutazi alebo softu zadarmo, a ze dnes ti prisla faktura a jej cena sa ti nezda a nechces ju zaplatit a odkaz ich sem aj, povedz ze nie si jediny napaleny. ze su v tom ludia aj z ciech, teda ide o medzinarodny podvod
0 0
tasa tasa

tasa je offline (nepripojený) tasa

ale je zaujimave vypovedat zmluvu, ktoru nemame, nikdy sme ju nevideli a ani nikdy nepodpisali ......
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

finaud Pozri príspevok
dobry večer,
obdržela jsem stejný mail...
ted také nevím,co s tím, ráda bych tam zavolala a s nimi to pořešila,ale není kde volat.
Chtěla jsem se zeptat, když jsem se registrovala z jiné IP adresy než je moje, tak jak mohou vědět, že jsem to byla opravdu já?
A když má někdo Wifi router,tak na něj přece taka nemohou, ne? jak najdou jeho IP adresu,jak mohou vědět,že to byl majitel routeru?

prosim, zkuste pomoct, datum splatnosti se blíží....
musíme něco vymyslet, přece se něco musí dat dělat.
diky
nemozu to vediet, nedala si im svoj podpis, vsetko si si mohla vymysliet.
Aaha
zalozis si mail adresu
na ich stranke sa registrujes, das tam adresu hocikoho a pride ti faktura na tu adresu. ako mozu vediet ze si to ty?
nemaju ako, ziadna zmluva nebola podpisana.
aj na root.cz hned prvy blog, tam sa to tiez riesi
informuj nas prosim potom co sa stalo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať