Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
j.benz Pozri príspevok
no zatial toho ani jedna jedina organizacia, ani pan Antonak, ani nikto moc nedosiahol. Zatial vsetci len vedia pisat velke clanky ale podstata Vam vsetkym unika. Oficialne stanovisko Slovenskeho sudu zatial neni ziadne. Ani policia nic nerobi, kde je pan Antonak, preco teraz mlci. Dopadlo to na sude tak zle??? A co ked zacnu chodit platobne rozkazy, bude nam ombudspot platit sudne trovy? Poznam slovenske sudnictvo a viem ako to na Slovensku je a co je vsetko mozne. Potom si viem predstavit, ze Ombudspot sa stiahne presne ako to spravil pan Antonak, ktory celu svoju kauzu pouzil len na svoje prezentovanie sa. Ludia otvorte oci, kadzy sa v nasom state chce svojim sposobom nabalit alebo zvyraznit!
To dopadne cele zle, ja to uz teraz vidim

jx06 Pozri príspevok
Pisem to tu stale dookola? Podpisal niekto z vas nejaku zmluvu? A teda mate niekto zmluvu s vasim podpisom a podpisom konatela WebContent? Alebo mate niekto elektronicky zmluvny dokument ktory ste podpisali vasim zarucenym elektronickym podpisom a je aj podpisany zarucenym elektronickym podpisom WebContentu? Ak taketo daco neexistuje co sa tu vlatne riesi?
Sud ti vysere na cely tvoj podpis, ked maju pravnika co si dokaze otvorit chrapu.

Hej na tom sude to prebiehalo jak u retarduvanych dementov, uz teraz vam zarucujem, ze ten sud poskodeny prehraju na plnej čáre. Jediny kto si na tom sude vedel otvorit papulu bol pravnik pro contentu. Ostatny jak napriklad tyto selijaky poskodeny, a Antonak a Ombudspot a neviem aj kto len koktali a vypravali secko pre sud absolutne nezaujimave veci jak ma byt zmluva uzavreta a kde bola jaka cena, a posudzovanie podmienok a co bol obsah stranky a jake autoske prava (koho to krista zaujima?) ozval sa tam pravnik od kial zobrali pro content adresu ludi co im posielali faktury nahodne bez registracie??? - JASNY PODVOD, ozval sa tam pravnik od kial prisla frrma zo seychel??? - JASNY PODVOD ako ziskali udaje klientov??? - JASNY PODVOD co je za firmu BIB service??? - JASNY PODVOD (ze to je obycajna ready made???)

Teraz vam garantujem, ze ten sud poskodeny na plnej care prehraju!!!!!!! lebo ludia co tam isli poskodenych obhajovat tam sli len za ucelom zviditelnenia sa a za ucelom spravit si reklamu respektive ukazat sa v televizori a koktat a nevedet sa ani poriadno A K VECI vyjadrit.
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
A nezabudnite sa urazit podaktori za pravdu.
0 0
jx06 jx06

jx06 je offline (nepripojený) jx06

Ja som tomu Antonakovi pisal na zaciatku ze to trestne podanie co davaju na sud je hlupost, a ze sa tam zamotaju do vseliakych problemov. Som mu vysvetlil ze nie poskodeny maju davat niekoho na sud, ale prave firma ktora chce peniaze to ma moznost riesit jedine cez sud. Antonak je ale podla mna hochstapler a obycajny exbicionista ktory sa chce zviditelnit.
0 0
jx06 jx06

jx06 je offline (nepripojený) jx06

MatoB Pozri príspevok
Sud sa ti vysere na cely tvoj podpis, ked maju pravnika co si dokaze otvorit chrapu.
Ako ten chytry pravnik dokaze ze som sa registroval na ich stranke ja? .
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
jx06 Pozri príspevok
Ako ten chytry pravnik dokaze ze som sa registroval na ich stranke ja? .
Toto ma dokaze najviac nasrat - jak ten druhy dokaze, ze ja som muzikant?

Preco sa vsetci pozerate len na to, ako pravnik firmy Pro Content dokaze sudu hento, dokaze sudu tamto. Preco neriesite otazku ako VY (poskodeny) dokazete, ze ste sa na stranke neregistrovali? (ak ste sa neregistrovali)

Ked na sude povies, ze niekto sa registroval tvojimi udajmi a pravnik sa ta opyta, preco si nepodal teda tresne oznamenie na neznameho pachatela za zneuzitie osobnych udajov (Zakon c. 428/2002 Z.z. o ochrane osobnych udajov v zneni NPP) co mu odpovies? Budes hmmkat jak Antonak? Budes nahraty!!!
0 0
lubocko lubocko

lubocko je offline (nepripojený) lubocko

vieš,keď ja tvrdím,že na základe argumentov(napr.chýba podpis,ani elektronický,neda sa dokazať,že som zmluvu uzavrel ja atď),tak mi druhá strana musí dokazať opak či nie?Jednoduchým kliknutím sa zmluvy predsa neuzatvaraju,bez predbežnej dohody.
0 0
jozko1975 jozko1975

jozko1975 je offline (nepripojený) jozko1975

Vie niekto ako to dopadlo na ministerstve spravodlivosti toho 15.2.2011 ?
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

jozko1975 Pozri príspevok
Vie niekto ako to dopadlo na ministerstve spravodlivosti toho 15.2.2011 ?
Stačí sa opýtať právnika contentu, ten zaručene poznal verdikt už 14.2.2011.
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
lubocko Pozri príspevok
vieš,keď ja tvrdím,že na základe argumentov (napr.chýba podpis,ani elektronický,(Pravnikova otazka: to znamena, ze tvoja registracia na stranke bola umyselna - zaregistrujes sa a podla tvojho argumentu chyba podpis nezaplatis za pristup a zadarmo budes napriklad stahovat alebo citat basnicky)neda sa dokazať,že som zmluvu uzavrel ja (Pravnikova otazka: A kto teda poskytol tvoje udaje pri registracii, preco je tam tvoj mail, preco ked si zistil, ze sa niekto registroval preco si neposlal mailom spatnu odpoved, ze ide o podvod, alebo pisomne, preco si nepodal v pripade zneuzitia tvojich os. udajov TO???)atď,tak mi druhá strana musí dokazať opak či nie? Jednoduchým kliknutím sa zmluvy predsa neuzatvaraju, bez predbežnej dohody (mal si 14 dni na rozhodnutie, odstupenie od zmluvy, zrusenie vztahu teda aspon podla ich VOP).
Na sude presviedcaj sudcu a nie pravnika firmy Pro Contnent, nie Adamca a nie Hlavaca.
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
jusike Pozri príspevok
Stačí sa opýtať právnika contentu, ten zaručene poznal verdikt už 14.2.2011.
tomu ver...
0 0
jx06 jx06

jx06 je offline (nepripojený) jx06

MatoB Pozri príspevok
Preco neriesite otazku ako VY (poskodeny) dokazete, ze ste sa na stranke neregistrovali? (ak ste sa neregistrovali)
Otazka na teba: bol si niekedy na nejakom sude?

Poskodeni taku otazku co pises vyssie vobec riesit nemusia. Dokazat to ze doslo k uzavretiu zmluvy (a vyuzitiu sluzby) je plne na zalobcovi. U nas je taky system prava ze ked niekoho zazalujes musim mu dokazat v prvom rade ty. Preto ti napr. bezny internetovy obchod kde si registrovany len cez internet neposle tovar dopredu, ale az !po! zaplateni alebo na dobierku.

Ako by som ja reagoval na sude? No keby ma predvolali tak tam poviem tieto vety: Na stranky ktore uvadza zalobca som sa neregistroval, neuzavrel som s nim zmluvu a ani som nevyuzil jeho sluzby a viac k tomu nemam co dodat. Na otazku odkial ma moje udaje, by som povedal ze ma to nezaujima odkial ma udaje a ze nie je moj problem ze niekto zneuzil moje udaje. Nic viac by som na tom sude neriesil.

Ja som v mojom podnikani uzavrel spustu roznych zmluv, zmluvy ktore by mohli skoncit na sude maju notarsky overene podpisy a su aj zviazane u notara. U menej dolezitych je napr. podpisana kazda stranka obidvoma stranami. A okrem toho mi preslo cez ruky stovky navrhov na platobny rozkaz, takze dovolim si tvrdit ze viem ako to v tejto oblasti chodi.

Az keby existovala riadna zmluva, az potom ma zmysel riesit to co skusaju ti poskodeni, a to nekale obchodne praktiky, skryte zpoplatnenie, a.t.d.
Naposledy upravil jx06 : 17.02.11 at 18:10
0 0
jx06 jx06

jx06 je offline (nepripojený) jx06

MatoB Pozri príspevok
Ked na sude povies, ze niekto sa registroval tvojimi udajmi a pravnik sa ta opyta, preco si nepodal teda tresne oznamenie na neznameho pachatela za zneuzitie osobnych udajov
Ja take podanie podavat nemusim, pretoze udaje ktore su pouzite na registraciu pre mna osobne udaje nie su, ja ich mam totiz zverejnene aj na strankach mojich sro: meno, adresu, datum narodenia, e-mail, telefonne cislo. Skratka ja nemam problem ze tieto udaje su k dispozicii kazdemu kto ma o ne zaujem. Samozrejme ak tieto udaje poskodili biznis ProWebContentu oni mozu podat trestne oznamenie na neznameho pachatela . A mne je uplne jedno ci tak spravia. To by som im aj na sude povedal .
0 0
lubocko lubocko

lubocko je offline (nepripojený) lubocko

MatoB Pozri príspevok
Na sude presviedcaj sudcu a nie pravnika firmy Pro Contnent, nie Adamca a nie Hlavaca.
pravnikova otazka.č.1:to znamena...registracia je rutinnou zaležitosťou skoro pri navšteve každej stránky,stále to nieje dôkaz,že som sa registroval ja .Príklad moj počitač je dostupný viacerým ľuďom (router,členovia rodiny)moj mail nieje tajomstvom.Keď som dostal prvu fakturu,hneď som reagoval,že som si u nich nič neobjednal,nič nedostal,nič nezaplatím.Ak sa mýlim nech mi pošlu dod.l,preberací lístok,alebo iný dôkaz ,že som ich produkt vôbec dostal.Poslali mi ako dôkaz moju IP adresu,tento dokument posielali tuším všetkým.Telefonicky som sa spojil s típkom z firmy,kde som mu vysvetlil,že ide asi o omyl on mi sľubil,že dá veci doporiadku,no nestalo sa(rozhovor som si pre istotu nahral)Pravnikova otazkač.2A kto teda....kto?je nepodstatné je veľa spôsobov nemusí ma mať každý rád.Podavať TO ma obťažuje necitim potrebu hajiť svoje právo utajenia mojích os údajov.TO nech podá firma,ktorá si myslí ,že ju niekto okradol(nezaplatil).Mne daný stav neškodí.Mal si 14 dní...na odstupenie.Na odstupenie od čoho,keď zmluvu pokladám za neplatnú(odpovedal som mailom aj telefonicky)okrem toho počas tých 14 dni som ani len netušil,že som nejaku zmluvu uzavrel?Mňa skôr fascimuje,že to rieši tolko ľudí(včetne mňa)už tu písalo dosť právnikov,ktorí svorne tvrdili,že sa na to treba vys...a ignorovať.Súhlasím s jx06,že to netrebalo dávať na žiaden súd,len sa môžme viac zamotať
Naposledy upravil lubocko : 17.02.11 at 18:30
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
Dobre dobre, teraz to vyzera ako keby som obhajoval firmu pro content. Hore sa niekto pytal ci som bol uz niekedy na sude samozrejme bol som na sude, viem ako to bezi ale kvoli inej problematike, vychadzal som s bezcennych pravnikovych otazok ktore boli prave tam pouzite a aj z reality ktora bola na druhom pojednavani ohladom tychto portalov. Druha a podstatna vec, ktoru som uz hore spominal bola ta, ze cely tento proces je len sproste zviditelnenie sa jedneho chlapca a jeho poskytovanie CMS systemu, lebo len za zahadnych okolnosti sa sade na internete spomina jeho uzasna cms stranka, len za zahadnych okolnosti sa pre podanie hromadneho TO ludia museli registrovat na jeho uzasnej cms stranke, len za zahadnych okolnosti v markize tocil viac o svojej cms stranke ako o basne.portal.sk a len za zahadnych okolnosti sa vsetko toci okolo jeho cms stranky - moj nazor. Áááále serem ja do toho...
0 0
jx06 jx06

jx06 je offline (nepripojený) jx06

MatoB Pozri príspevok
Druha a podstatna vec, ktoru som uz hore spominal bola ta, ze cely tento proces je len sproste zviditelnenie sa jedneho chlapca a jeho poskytovanie CMS systemu, lebo len za zahadnych okolnosti sa sade na internete spomina jeho uzasna cms stranka, len za zahadnych okolnosti sa pre podanie hromadneho TO ludia museli registrovat na jeho uzasnej cms stranke, len za zahadnych okolnosti v markize tocil viac o svojej cms stranke ako o basne.portal.sk a len za zahadnych okolnosti sa vsetko toci okolo jeho cms stranky - moj nazor. Áááále serem ja do toho...
No aby sme tomu hochstaplerovi Antonakovi tolko nekrivdili, tak jeho aktivity aspon upozornili na tento podvod, a mnohym ludom pomohli. Inac ja sledujem aj tie skupiny na FCBoku, a bol som dost prekvapeny ake znalosti ma dnesna internetova generacia ohladom zakladnych veci, ako je pravo, fungovanie internetu, obchodne vztahy atd. Mne to pripada ze 95% ludi tam miesto mozgu ma sracky v hlave .
Naposledy upravil jx06 : 18.02.11 at 06:47
0 0
siral siral

siral je offline (nepripojený) siral

jx06 Pozri príspevok
No aby sme tomu hochstaplerovi Antonakovi tolko nekrivdili, tak jeho aktivity aspon upozornili na tento podvod, a mnohym ludom pomohli. Inac ja sledujem aj tie skupiny na FCBoku, a bol som dost prekvapeny ake znalosti ma dnesna internetova generacia ohladom zakladnych veci, ako je pravo, fungovanie internetu, obchodne vztahy atd. Mne to pripada ze 95% ludi tam miesto mozgu ma sracky v hlave .

EJ, dobre vravíš až mi je to divnô !
0 0
j.benz j.benz

j.benz je offline (nepripojený) j.benz

mna by len zaujimalo, ci hochstapler tu jeho fakturu zaplatil, alebo nie. bol by to asi paradox, keby im tu fakturu predsa len zaplatil z darov od tych poskodenych co mu este aj posielali penazne dary.
0 0
anti-benz anti-benz

anti-benz je offline (nepripojený) anti-benz

j.benz Pozri príspevok
mna by len zaujimalo, ci hochstapler tu jeho fakturu zaplatil, alebo nie. bol by to asi paradox, keby im tu fakturu predsa len zaplatil z darov od tych poskodenych co mu este aj posielali penazne dary.
Pan Hlavac, prestante tu tarat hluposti. Dakujem. Vsetky vase prispevky su ... viete na co ;-)
0 0
j.benz j.benz

j.benz je offline (nepripojený) j.benz

aha, hochstapler sa ozval? alebo jeden z prispievatelov? alebo adamca?
0 0
artex artex

artex je offline (nepripojený) artex

teraz uz len cakat. asi najlepsie ignorovat ich vyzvy na zaplatenia cakat az az na platobny rozkaz zo sudu. Potom voci nemu podat odpor. Pretoze od tejto zmluvy nebolo mozne odstupit, mala by byt preto neplatna. moja dcera sa tiez zaregistrovala, a to nemala este ani 18r. tak ideme touto cestou.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať