Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
jx06 jx06

jx06 je offline (nepripojený) jx06

akynka Pozri príspevok
doposiaľ som nikdy nečítala podmienky, len zaškrtla, že súhlasím. Mne našťastie zatiaľ neprišla žiadna podobná faktúra.
Pokial nieco nepodpisujem vlastnorucne alebo mojim zarucenym elektronickym podpisom, tak tiez necitam podmienky. A to vsade vyplnujem pravdive udaje . Len tak odkliknutim nejakeho tlacitka totiz preukazatelna zmluva na dialku nevznika , takze sa je zbytocne trapit s citanim podmienok.
Naposledy upravil jx06 : 04.03.11 at 13:43
0 0
czikora czikora

czikora je offline (nepripojený) czikora

mpca Pozri príspevok
"Kliknutím na tlačítko "Ďalej k básnickým zbierkam..."žiadam basne-server.sk, o sprístupnenie prístupu k zbierkam básní. Pokiaľ požadujete registráciu na súťažné akcie vyznačte registráciu. Aby sa zabránilo zneužitiu a zámernému zadávaniu chybných údajov, bude Vaša IP-Adresa [XXX.XXX.XXX.X] a poskytovateľ internetu [nat.XYZ.sk] pri použití uložená. Na základe tejto IP adresy je možné identifikovať danú osobu cez Vášho poskytovateľa Internetu. Kliknutím na tlačítko "Ďalej k básnickým zbierkam..." akceptujete uzatvorenie zmluvy s našou spoločnosťou na 24 mesiacov. Dohodnutá cena za prístup k poskytovaným informáciám na základe tejto zmluvy činí 5 EUR mesačne, so splatnosťou 12 mesiacov predom, splatenie a prístup podľa Všeobecných obchodných a užívateľských podmienok, všeobecných užívateľských informácií. Prehlasujem týmto, že som spôsobilý /á/ na uzatvorenie tohto právneho vzťahu a súhlasím podľa § 65 zák.č.610/2003 Z.z. v platnom znení, so zasielaním informácií a ponúk.

Najpodstatnejšie je to čo je zvýraznené! btw: je to rovno na konci stranky takym mensim pismom...

teraz si mozes buchat hlavu o senu alebo im napisat doporucceny list ze odstupujes od zmluvy!
ahojte!!
ja mám tento istý problém!!!!!!!!!čo teraz???????
ako napísať ,čo im napísať?????????
ja ani neviem o tom že som sa registrovala....
už mi prišla upomienka o 65 eur...poradte mi prosím,ako sa to dá vyriešiť?ved ja tú stránku vôbec nenavštevujem....o čo tam vôbec ide?čo to je za stránku?
DAKUJEM....
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
antonak.miro Pozri príspevok
MatoB
1). mna urazi iba inteligent :-)
2). ked si bol na pojednavani mohol si sa postavit a niecim rozumnym prispiet
3). ja som sa pred kameru po pojednavani nepostavil ;-) a mal som nato svoje dovody
4). tvoje argumenty na tzv. JASNY PODVOD by sa nedostali ani pred sudne pojednavanie - resp. by nebolo kvoli nim zacate ani konanie lebo su minimalne smiesno-trapne
No vidis to, mna zase nedokaze urazit uboziak

Prepac, ale hadam mozem vyjadrit svoj nazor? A potom argumenty pravnika Pro Contentu su neni smiesno-trapne?
0 0
lubocko lubocko

lubocko je offline (nepripojený) lubocko

czikora Pozri príspevok
ahojte!!
ja mám tento istý problém!!!!!!!!!čo teraz???????
ako napísať ,čo im napísať?????????
ja ani neviem o tom že som sa registrovala....
už mi prišla upomienka o 65 eur...poradte mi prosím,ako sa to dá vyriešiť?ved ja tú stránku vôbec nenavštevujem....o čo tam vôbec ide?čo to je za stránku?
DAKUJEM....
čitaj predchadzajúce príspevky a dozvieš sa čo treba robiť.Ešte:"Na základe tejto IP adresy je možné identifikovať danú osobu cez Vášho poskytovateľa Internetu"-akú osobu?IP adresa je adresou platcu internetu nie pisateľa.Mohol to písať môj syn,moja manželka,moj brat,atď ......a vlastne už som si mnohokrát povedal,že to hodím za hlavu a nebudem sa týmito exotmi zaoberať,ale nejak mi to stále nedá.
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
lubocko Pozri príspevok
čitaj predchadzajúce príspevky a dozvieš sa čo treba robiť.Ešte:"Na základe tejto IP adresy je možné identifikovať danú osobu cez Vášho poskytovateľa Internetu"-akú osobu?IP adresa je adresou platcu internetu nie pisateľa.Mohol to písať môj syn,moja manželka,moj brat,atď ......a vlastne už som si mnohokrát povedal,že to hodím za hlavu a nebudem sa týmito exotmi zaoberať,ale nejak mi to stále nedá.
Cez ich IP adresu co maju sa neda identifikovat dana osoba ale len dane internetove pripojenie, v pripade slovenskych internetovych providerov je to IP adresa zariadenia viacerych ludi, druha vec pracujem pre spolocnost ktora poskytuje interetove pripojenie a dokonca internetovy provider nezaznamenava na akej internetovej stranke dana osoba bola. A navyse internetovy provider vo vacsine pripadov nedokaze ani presne urcit (ak aj niektory dokazu) na akej internetovej stranke sa prave zakaznik nachadza. Dokaze urcit len aktualne prijimanie a odosielanie dat.
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
Na základe tejto IP adresy je možné identifikovať danú osobu cez Vášho poskytovateľa Internetu.
tu konkretnu nie!
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ja som prvy rok vsetko ignorovala, mala som vyhrazky sudom a vsetkym ostatnym. Teraz to skusaju odznova- za 2.rok, zase ignorujem. keby kazdy ignoroval, tak by ich to prestalo bavit, ale takto skusaju, kto to vydrzi viac.
Ja ignorujem nadalej.
0 0
czikora czikora

czikora je offline (nepripojený) czikora

ahoj! čiže mám to ignorovať,a nebudem mať z toho nič??????
a ked mi pride dalšia faktúra????
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Faktury budu chodit jedna radost, myslim, ze si precitaj ceku temu a rozhodni sa sama.
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
230 stran, co staci popisat jednym slovom.

NEPLATIT.

Alebo takto.

Komu mozem vystavit fakturu na 10 000 Eur, potrebujem nove auticko, prosiiiim

Staci mi 25 ludi a mam nove lamborghini.



Ale v bielej je tiez krasne, co poviete ?



Je mi velmi luto, ze ludia maju STRACH, ktorym je ich mozne dokonale ovladat.
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Nechápem prečo je táto téma znovu otvorená?
Mám niekde v PC komplet právne rozobrané VOP, ktoré ich dokážu úplne položiť na lopatky z právneho hľadiska. Ale keďže to tu bolo zamknuté, tak som ich sem nemohol pridať a momentálne pravdu povediac už ani nemám chuť to sem dávať. Nevidím v tom zmysel. Okrem toho som to ani neposlal pánovi Antoňávi, keďže som mu už raz písal a neunúval sa odpovedať ani jediným slovom.
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Ničoho sa nemusíte báť

http://asu.sk/Aus.files/info/infoNovelaJul2011.pdf

dalšie info na stránke asu.sk
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
dnes to bude v Lamparni 13:30 markiza

vsetkym co este nevedia co robit odporucam sledovat!
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Už posielajú nové odrbovačky. Že im nikto huby neporozbíja, to nikdy nepochopím
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mne uz pol roka neposlali nic.
0 0
zdenkanany zdenkanany

zdenkanany je offline (nepripojený) zdenkanany

a čo poviete na toto :
Vydanie platobného rozkazu na okresnom súde Bratislava I


Vážený klient!

Vo veci Vašej dlžoby voči spoločnosti SOUTH OCEAN INVESTMENT Corp. sme do dnešného dňa neprijali Vašu platbu za využívanie služieb na online portáloch. Chceme Vás upozorniť na fakt, že sa s platbou nachádzate v omeškaní a Vaša pohľadávka sa každým dňom navyšuje o úrok z omeškania.

Spoločnosť BIB Services s.r.o. trvá naďalej na úhrade danej pohľadávky a začala podávať návrhy na vydanie platobných rozkazov na príslušný miestny súd Vášho trvalého bydliska. Vezmite prosím na vedomie, že súdne poplatky, ako aj úrok z omeškania a celkovú dlžobu ste pri vydaní platobného rozkazu povinný uhradiť do 15 dní odo dňa doručenia platobného rozkazu súdom. V prípade, že dlžoba v týchto 15 dňoch nebude uhradená, bude spoločnosť BIB Services s.r.o. nútená podať návrh na vykonanie exekúcie.

V prílohe nájdete kópiu vydaného platobného rozkazu Okresného súdu Bratislava III. voči dlžníkovi spoločnosti BIB Services s.r.o.. Vezmite na vedomie, že neuhradením dlhu sa Vaša situácia len skomplikuje a dlžoba sa niekoľkonásobne navýši. V prípade, že sa zámerne vyhýbate povinnosti uhradiť poplatky za využívanie služieb na internetových portáloch alebo si myslíte, že danú pohľadávku nieje nutné uhradiť, chceme Vám oznámiť, že spoločnosť BIB Services s.r.o. vykoná všetky právne kroky k tomu, aby bola dlžoba voči nášmu klientovi uhradená.

Ďalej Vám chceme oznámiť, že zmluva a pohľadávka, ktorá vznikla voči nášmu klientovi, nebola do dnešného dňa spochybnená žiadnym súdom Slovenskej alebo Českej republiky. Zmluva, ktorú ste uzatvorili na diaľku je bez akejkoľvek pochybnosti platná a nezávislé právne posudky potvrdili zákonný postup pri uzatváraní daných zmlúv uzatvorených na diaľku.

V prípade, že Vašu dlžobu uhradíte na nasledovné bankové spojenie v najbližších dňoch, bude Vaša platba okamžite zaevidovaná v našom systéme a návrh na vydanie platobného rozkazu bude okamžite stiahnutý.

Vašu dlžobu voči spoločnosti SOUTH OCEAN INVESTMENT Corp. môžete uhradiť nasledovne:

Prevodom, priamym vkladom alebo šekom na účet spoločnosti BIB Services s.r.o.:

Slovenská republika [EUR]
Banka: Tatrabanka, a.s.
Číslo účtu: 2922855549 / 1100

IBAN: SK58 1100 0000 0029 2285 5549
SWIFT: TATRSKBX

Variabilný symbol: 4433361668
Špecifický symbol: 2010

Česká republika [CZK]
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 43-9879280277 / 0100

Variabilný symbol: 4433361668
Špecifický symbol: 2010

Celková suma: 149,30 EUR

Vopred Vás upozorňujeme, že v prípade Vašej opätovnej ignorácie a neuhradenia dlžoby je treba počítať s viacerými finančnými nákladmi, ktoré môžu niekoľkokrát navýšiť uplatnenú pohľadávku, čomu však môžete predísť úhradou tejto dlžoby v najbližšej možnej lehote.

S pozdravom,

BIB Services s.r.o.
Cabajská 10, 949 01 Nitra
Slovenská republika

IČO: 45 467 048
DIČ: 2023007723
Vložka číslo: 27169/N
Okresný súd Nitra
Štúrova 9, 949 68 Nitra

Call Centrum – BIB Services s.r.o.

+421 (0) 904 010 021*
+421 (0) 944 563 027*
+421 (0) 944 563 031*
* Pondelok – Piatok 09.00 – 17.00

to mi prišlo dnes
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
co povies na toto?
http://kauza.antonak.eu/platobny-roz...#axzz1Ui2KR6zk
1 1
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

raz Bratislava I potom zase Bratislava III :-D :-D
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať