Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Nedám im ani cent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! Do poslednej minúty svojho života!
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak teda oskenovana kopia nie je doklad, ktory by bol pre mna relevantny.
Ani by som si to nevsimala, pripadne by som to odmiesla na policiu, ze co som dostalaci mi to moze v mene sudu niekto posielat, ci to nie je falsovanie uradnej listiny Myslim, ze ma prist original a do vlastnych ruk zo sudu...tomu by som sa uz venovala a dala odpor a tahala aj roky.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
aj si to citala cele?

platobny rozkaz moze byt pravy ale ta zena asi je "lava"

tak ci onak podvod to je
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
http://www.seychellesincorporation.c...tionagents.htm

tu je zoznam firiem reg. na seychelach nevidim tam vobec ich firmy

;-)
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

video1983 Pozri príspevok
aj si to citala cele?

platobny rozkaz moze byt pravy ale ta zena asi je "lava"

tak ci onak podvod to je
Nerozumiem.
0 0
Maro1981 Maro1981

Maro1981 je offline (nepripojený) Maro1981

Zdravím, tento problém bol riešený aj v TV.
Mne konkrétne prišla upomienka aj ked som sa nikde neregistroval.
0 0
jsemenak jsemenak

jsemenak je offline (nepripojený) jsemenak

Dost jasne a k veci sa vyjadril AX04 alebo tak nejak.
Jednoducho IP nie je dokaz ze som uzavrel zmluvu. Ale zaloba o jej neplatnost je priznanim ze nieco ako zmluvu som podpisal. Normalna obrana by bola Ja nic neviem nerozumiem alebo nehodny chodec prechadzajuci cez moju obyvacku. Okrem toho firma nijako nedokaze aky text bol zobrazeny na monitore ak niekto vyplnal nejake policka. Ja by som povedal ze cosi som cital neviem ci ide o tuto firmu ale ktosi mi slubil milion - takze to asi budu tito co ma zaluju ale neviem toi dokazat.
Ten hlupacik co chce spochybnit zmluvu na zaklae nejakych neprimeranych ... ci co, iba ludom uskodi.
Firma nijako nedokaze co bolo na obrazovke a to Ja som mal este vtedy taky nestandardny prehliadac co tex ABC zobrazuje ako DFG - neviem skade ale niekto miho daroval uz sa nepametam kto. Podobne sa da spochybnit hocico aj pri tzv. elektronickom podpise. Nevyznam sa velmiv IT technoilogiach ale HTML je text ktory sa na kazdom pocitaci zobrazi inak a to dokonca moze zamienat aj slova.
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

jsemenak Pozri príspevok
Dost jasne a k veci sa vyjadril AX04 alebo tak nejak.
Jednoducho IP nie je dokaz ze som uzavrel zmluvu. Ale zaloba o jej neplatnost je priznanim ze nieco ako zmluvu som podpisal. Normalna obrana by bola Ja nic neviem nerozumiem alebo nehodny chodec prechadzajuci cez moju obyvacku. Okrem toho firma nijako nedokaze aky text bol zobrazeny na monitore ak niekto vyplnal nejake policka. Ja by som povedal ze cosi som cital neviem ci ide o tuto firmu ale ktosi mi slubil milion - takze to asi budu tito co ma zaluju ale neviem toi dokazat.
Ten hlupacik co chce spochybnit zmluvu na zaklae nejakych neprimeranych ... ci co, iba ludom uskodi.
Firma nijako nedokaze co bolo na obrazovke a to Ja som mal este vtedy taky nestandardny prehliadac co tex ABC zobrazuje ako DFG - neviem skade ale niekto miho daroval uz sa nepametam kto. Podobne sa da spochybnit hocico aj pri tzv. elektronickom podpise. Nevyznam sa velmiv IT technoilogiach ale HTML je text ktory sa na kazdom pocitaci zobrazi inak a to dokonca moze zamienat aj slova.
Bolo by načase prestať s drogami.
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Názor na našu justíciu si urobte sami http://kauza.antonak.eu/upozornenie-...anie-odrocene/
0 0
janci janci

janci je offline (nepripojený) janci

video1983 Pozri príspevok
http://www.seychellesincorporation.c...tionagents.htm

tu je zoznam firiem reg. na seychelach nevidim tam vobec ich firmy

;-)
To je len zoznam firiem, cez ktore sa tam da vlastna firma zaregistrovat. Zoznam reg. firiem nie je verejny.
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

I like it ! http://www.zive.sk/generalna-prokura...8/default.aspx
1 0
andamante andamante

andamante je offline (nepripojený) andamante

Ahojte,

dostali ste uz niekto postou platobny rozkaz?? Vraj Okresna prokuratura v S N Vsi uznala tuto zmluvu ako pravoplatne uzavretu?? Ako postupovat, ked pride domov takato obalka s modrym pruhom? Stale neplatit... len strach sa stupnuje...ale to asi chcu dosiahnut..
diiiik za odpovede a skusenosti
andrea
0 0
helicka helicka

helicka je offline (nepripojený) helicka

čau Lubočko..pri hladaní akejkolvek zmienky o bib service som narazila na teba a tak sa ťa chcem opýtať,ako to pokračuje,kedže viem že ludom už začínajú chodiť"obalkyk s modrým pásom"akoby zo súdu,len si to nachádzajú v schránke a nie do vlastných rúk,čiže stále sa pokúšajú vytiahnuť od ludí peniaze...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

helicka Pozri príspevok
čau Lubočko..pri hladaní akejkolvek zmienky o bib service som narazila na teba a tak sa ťa chcem opýtať,ako to pokračuje,kedže viem že ludom už začínajú chodiť"obalkyk s modrým pásom"akoby zo súdu,len si to nachádzajú v schránke a nie do vlastných rúk,čiže stále sa pokúšajú vytiahnuť od ludí peniaze...
Mne dnes pani poštárka priniesla takú obálku s modrým prúžkom, ako keby ma volali do justičáku. Tak som to teda otvorila a prečítala. Už je to v koši. Vlastne nič mi dnes neprišlo.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Je to jasný "odrb"! Veď na týchto "vychcálkov" úž boli podané tr. oznámenia, bolo vytýčené pojednávanie, lenže podvodníci naťahujú čas (pritom sami sa vyhrážajú súdmi a exekúciami - pritom posielajú Platobné rozkazy ne neexistujúce meno a adresu).
Pokiaľ príde "modoprúžkovaná" obálka, táto musí byť do vlastných rúk a nie len do schránky.
Môžete opäť podať podnet org. činným v tr. konaní, pre pokračujúci tr. čin podvodu.
Inak:
http://kauza.antonak.eu/#axzz1eMAbjAtr

Môžu oni posielať, keď sú trestne stíhaní!
1 0
jamnik jamnik

jamnik je offline (nepripojený) jamnik

Hádžte to do koša ak ste to nepodpísali. A kto to roznáša ide to poštou alebo to roznášajú nejakí platený poslíci?
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

jamnik Pozri príspevok
Hádžte to do koša ak ste to nepodpísali. A kto to roznáša ide to poštou alebo to roznášajú nejakí platený poslíci?
Ešte že som ten odpadkový kôš včera nevysypala. Lebo šetriť už treba aj na sáčkoch pre odpadky. Takže obálka s modrým širokým pruhom vľavo, pečiatka pošty - Bratislava 12 - štempel akože 00.40 centov. List bez podpisu a pečiatky - adresát moje meno a v nadpise - Firma. List samozrejme písal niekto, kto blicoval na predmete obchodnej korešpondencie, a navyše ho považujem obsahovo za protizákonný, keďže ho nazvali - Vydanie platobného rozkazu - na okresnom súde Bratislava 1. Ale ja sa takými magormi zaoberať nemienim, na škole som sa učila čosi o ekonómii času.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

mne pol roka neposielaju nic, konecne pochopili, ze nic nedostanu. Zgtustnu si na ludoch co sa boja.
0 0
antonak.miro antonak.miro

antonak.miro je offline (nepripojený) antonak.miro

jusike Pozri príspevok
Nechápem prečo je táto téma znovu otvorená?
Mám niekde v PC komplet právne rozobrané VOP, ktoré ich dokážu úplne položiť na lopatky z právneho hľadiska. Ale keďže to tu bolo zamknuté, tak som ich sem nemohol pridať a momentálne pravdu povediac už ani nemám chuť to sem dávať. Nevidím v tom zmysel. Okrem toho som to ani neposlal pánovi Antoňávi, keďže som mu už raz písal a neunúval sa odpovedať ani jediným slovom.
Mrzi ma to, denne dostavam mnozstvo emialov. Nieje mozne odpoved na vsetky email i ked sa snazim, preto je nastavena automatická odpoved.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať