Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Laguna13 Laguna13

Laguna13 je offline (nepripojený) Laguna13

Milované Božie dieťa
Dnes som zachytila v poludňajšom Rádiožurnáli, že súd rozhodol v prospech asi 16.000 ľudí, ktorí sa zaregistrovali na spomínaných w-stránkach, že boli uvedení do omylu,... a nemajú nič platiť. Na záver bolo spomenuté, že dotyčný pán (ktorého meno som zabudla) zastupujúci zdieračskú firmu sa ešte odvolá. Verím, že absolútne nepochodí.
0 0
antonak.miro antonak.miro

antonak.miro je offline (nepripojený) antonak.miro

Pre tých co tvrdili ze nemame sance uspiet : http://www.ta3.com/clanok/6110/okres...skodenych.html
1 0
Stevo_Alex19 Stevo_Alex19

Stevo_Alex19 je offline (nepripojený) Stevo_Alex19

Ste všetci dostali krásny darček, ale keď to tak pozerám tie dátumy... TO TRVALO 2 ROKY NEŽ SA TO VYRIEŠILO ??? To je nejako moc dlho.
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
Niekedy v novembri boli dva roky, tedy zacali rozposielat faktury
0 0
jankalina1967 jankalina1967

jankalina1967 je offline (nepripojený) jankalina1967

Stevo_Alex19 Pozri príspevok
Ste všetci dostali krásny darček, ale keď to tak pozerám tie dátumy... TO TRVALO 2 ROKY NEŽ SA TO VYRIEŠILO ??? To je nejako moc dlho.
V pohode. Vo Svajciarsku trvalo skoro 10 rokov, kym pozatykali podvodnu firmu Intercable Verlag, ktora podobnym sposobom klamala podnikatelov.
0 0
hasadomi hasadomi

hasadomi je offline (nepripojený) hasadomi

Je tam poplatok za registráciu. Ja som dostal tiež to isté ale z inej stránka ale od tej istej firmy. Pisal som k tomu čo mi napísali potom som si písal z ich právnikmi. Nakoniec mi prestali písať je to už vyše roka a keď sa ti neozvú do 60 dní tak sa vec považuje za uzavretú. To viem a mál len 13.
0 0
jankalina1967 jankalina1967

jankalina1967 je offline (nepripojený) jankalina1967

hasadomi Pozri príspevok
Je tam poplatok za registráciu. Ja som dostal tiež to isté ale z inej stránka ale od tej istej firmy. Pisal som k tomu čo mi napísali potom som si písal z ich právnikmi. Nakoniec mi prestali písať je to už vyše roka a keď sa ti neozvú do 60 dní tak sa vec považuje za uzavretú. To viem a mál len 13.
Co sa tyka tejto chamrade, tak najucinnejsie je VOBEC na nich nereagovat.
0 0
marko252 marko252

marko252 je offline (nepripojený) marko252

Velmi Vas prosim o radu ohladne portalu www.stahujme.sk
poslali mi fakturu a aj upomienku a neviem si rady, bojim sa exekucie pripadne sudu alebo ze ma zavru do basy, uz som im aj odpisoval ze im to uhradazat nebudem lebo som odtial ani nic nestiahol. Prosim vas poradte mi co mam robit. napiste mi prosim Vas na mail, ja uz neviem na koho sa mam obratit
moj mail: zeuss@azet.sk
alebo aspon teda daky ten koment mi sem pridajte ale poslite spravu co presne mam robit a ja sa budem riadit tym co mi poradite
pomozte mi prosim, popripade mi dajte prosim ta daky kontakt na niekoho s kym sa mozem poradit, ci uz telefonicky ale mailom, chcu odo mna aby som tu fakturu uhradil 20.3.2012, preto sa mi zide hocijaka pomoc od kazdeho,
0 0
marko252 marko252

marko252 je offline (nepripojený) marko252

Velmi Vas prosim o radu ohladne portalu www.stahujme.sk
poslali mi fakturu a aj upomienku a neviem si rady, bojim sa exekucie pripadne sudu alebo ze ma zavru do basy, uz som im aj odpisoval ze im to uhradazat nebudem lebo som odtial ani nic nestiahol. Prosim vas poradte mi co mam robit. napiste mi prosim Vas na mail, ja uz neviem na koho sa mam obratit
moj mail: zeuss@azet.sk
alebo aspon teda daky ten koment mi sem pridajte ale poslite spravu co presne mam robit a ja sa budem riadit tym co mi poradite
pomozte mi prosim, popripade mi dajte prosim ta daky kontakt na niekoho s kym sa mozem poradit, ci uz telefonicky ale mailom, chcu odo mna aby som tu fakturu uhradil 20.3.2012, preto sa mi zide hocijaka pomoc od kazdeho,
0 0
jankalina1967 jankalina1967

jankalina1967 je offline (nepripojený) jankalina1967

Marko252 ty si sa zobudil po 10 rokoch? Uz davno je jasne, ze ich treba hlboko ignorovat.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

>marko252: Keby si si prečítal celé toto vlákno - zistil by si čo a ako. Bolo tu napísaným veľa rád a veľa odkazov - len prečítať. Tam by si aj zistil, ako postupovať a čo môžu oni akože urobiť (prakticky nič - lebo majú na krku už spravodlivosť) - akurát ti môžu fúkať práškový cukor do zadku
0 0
jankalina1967 jankalina1967

jankalina1967 je offline (nepripojený) jankalina1967

Misoft - nuz ale, na druhej strane, v tomto vlakne je dost vyjadreni od kadejakych trulov, ktori, pokial nie su najati diskuteri tymi podvodnymi firmami, tak su to proste iba trulovia, ktori placaju nezmysly a nevedomych ludi zbytocne dostavaju do neistoty (chobot, dantess a pod). Takze adolescentovi s nulovym pravnym vedomim by som moc neodporucil ziskavat rady v tomto vlakne.
0 2
Dominika Dubecká Dominika Dubecká
Oznámenie o postúpení pohľadávky

Faktúra č.: 4433353504

Číslo mandátnej zmluvy: FC-15348/2012

Vážená pani Dominika Dubecká ,

Vo veci Vašej dlžoby voči spoločnosti South Ocean Investment Corp., Belize, ktorá odkúpila pohľadávky od spoločnosti PRO CONTENT s.r.o., so sídlom Lužianky Vám chceme oznámiť, že dňa 01.02.2012 sme na základe zmluvy o postúpení pohľadávok podľa zákona § 524 - § 530 Občianskeho zákonníka Slovenskej republiky a súvisiacich ustanovení postúpili pohľadávku vyplývajúcu zo zmluvy so spoločnosťou SOUTH OCEAN INVESTMENT CORP. (uzatvorenú so spoločnosťou Pro Content s.r.o.) voči Vašej osobe, ktorá vznikla na základe užívania databázy basne-portal.sk na spoločnosť:

Flavio Contrepacore and Co. Limited
Francis Rachel Street
P.O.BOX 1086
Victoria, Mahe, Seychelles
Company No.: 089801

S postúpenými pohľadávkami prechádzajú na postupníka, spoločnosť FLAVIO CONTREPACORE and Co. Limited aj ich príslušenstvá a s nimi spojené práva. Žiadame Vás o vykonanie tejto zmeny vo Vašich záznamoch. Úhradu Vašej dlžoby vykonajte novému veriteľovi a vlastníkovi Vašej pohľadávky bez navýšenia dlžnej sumy na nasledujúce bankové spojenie spoločnosti International Payment Services s.r.o., ktorá bola poverená spravovaním neuhradených pohľadávok:

Slovenská republika (EUR) Česká republika (CZK)*
Banka: Všeobecná úverová banka Banka: Česká spořitelna, a.s.
Číslo účtu: 2857185058 / 0200 Číslo účtu: 2289569319 / 0800
IBAN: SK56 0200 0000 0028 5718 5058 IBAN: CZ48 0800 0000 0022 8956 9319
BIC: SUBASKBX BIC: GIBACZPX

* Úhrada na konto v Českej republike len v českých korunách podľa aktuálneho kurzu CZK/EUR.

Celková dlžoba: 75,90 EUR

Pri prevode nezabudnite zadať správny
variabilný symbol: 4433353504

V prípade, že máte otázky k Vašej dlžobe, kontakujte zákaznícke centrum spoločnosti Flavio Contrepacore and Co. Ltd. na emailovej adrese:
Flavio-Ltd@pro-mail.eu

Vezmite na vedomie, že na postupníka boli postúpené pohľadávky, vrátane príslušenstva, t.j. úrok z omeškania a zmluvné pokuty. V prípadnom exekučnom konaní budú tieto vymáhane spolu s neuhradenou pohľadávkou.

Váš Team z South Ocean Investment Cop

Takže podľa vlákna to mám ignorovať? hm?
0 0
Tominiko Tominiko

Tominiko je offline (nepripojený) Tominiko

Ak chceš podporovať podvodníkov, tak treba zaplatiť. Ak chceš, aby ti znovu poslali FA, tak treba zaplaťiť. Ak chceš uznať svoj dlh, treba im zaplatiť. Ak chceš, aby mali na právnikov, tak tiež treba zaplatiť. Ak však nezaplatíš, nebudú mať na právnikov, nebudú otravovať nielen teba ale aj ostatných, a budú sa musieť preorientovať na iné druhy podvodov. Rozhodnutie je len na tebe a nikto ti nič nemôže prikázať ani zakázať. Ak však dlh neexistuje nie je dôvod ho zaplatením priznávať, ak to aj niekto tvrdí. Ak však nemáš kam dávať peniaze, tak sem kľudne napíš a pošleme nejaké čísla účtov a tiež dodáme aj nejaký variabilný symbol, aby to nevypadalo tak hlúpo, že sa platí za nič.
0 0
jankalina1967 jankalina1967

jankalina1967 je offline (nepripojený) jankalina1967

A co ine s tym, preboha chces robit?

Dominika Dubecká Pozri príspevok
Oznámenie o postúpení pohľadávky

Faktúra č.: 4433353504

Číslo mandátnej zmluvy: FC-15348/2012

Vážená pani Dominika Dubecká ,

Vo veci Vašej dlžoby voči spoločnosti South Ocean Investment Corp., Belize, ktorá odkúpila pohľadávky od spoločnosti PRO CONTENT s.r.o., so sídlom Lužianky Vám chceme oznámiť, že dňa 01.02.2012 sme na základe zmluvy o postúpení pohľadávok podľa zákona § 524 - § 530 Občianskeho zákonníka Slovenskej republiky a súvisiacich ustanovení postúpili pohľadávku vyplývajúcu zo zmluvy so spoločnosťou SOUTH OCEAN INVESTMENT CORP. (uzatvorenú so spoločnosťou Pro Content s.r.o.) voči Vašej osobe, ktorá vznikla na základe užívania databázy basne-portal.sk na spoločnosť:

Flavio Contrepacore and Co. Limited
Francis Rachel Street
P.O.BOX 1086
Victoria, Mahe, Seychelles
Company No.: 089801

S postúpenými pohľadávkami prechádzajú na postupníka, spoločnosť FLAVIO CONTREPACORE and Co. Limited aj ich príslušenstvá a s nimi spojené práva. Žiadame Vás o vykonanie tejto zmeny vo Vašich záznamoch. Úhradu Vašej dlžoby vykonajte novému veriteľovi a vlastníkovi Vašej pohľadávky bez navýšenia dlžnej sumy na nasledujúce bankové spojenie spoločnosti International Payment Services s.r.o., ktorá bola poverená spravovaním neuhradených pohľadávok:

Slovenská republika (EUR) Česká republika (CZK)*
Banka: Všeobecná úverová banka Banka: Česká spořitelna, a.s.
Číslo účtu: 2857185058 / 0200 Číslo účtu: 2289569319 / 0800
IBAN: SK56 0200 0000 0028 5718 5058 IBAN: CZ48 0800 0000 0022 8956 9319
BIC: SUBASKBX BIC: GIBACZPX

* Úhrada na konto v Českej republike len v českých korunách podľa aktuálneho kurzu CZK/EUR.

Celková dlžoba: 75,90 EUR

Pri prevode nezabudnite zadať správny
variabilný symbol: 4433353504

V prípade, že máte otázky k Vašej dlžobe, kontakujte zákaznícke centrum spoločnosti Flavio Contrepacore and Co. Ltd. na emailovej adrese:
Flavio-Ltd@pro-mail.eu

Vezmite na vedomie, že na postupníka boli postúpené pohľadávky, vrátane príslušenstva, t.j. úrok z omeškania a zmluvné pokuty. V prípadnom exekučnom konaní budú tieto vymáhane spolu s neuhradenou pohľadávkou.

Váš Team z South Ocean Investment Cop

Takže podľa vlákna to mám ignorovať? hm?
0 0
zdenkanany zdenkanany

zdenkanany je offline (nepripojený) zdenkanany

čo stále otravujú ľudí,ved už bolo toho dosť a oni nie a nie prestať...že ich hanba nefacká
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Opat kontakt emailom, vyzva pre zalobou na sud. To uz ani nekomentujem a samorzerme ignorujem.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dnes v médiach http://aktualne.atlas.sk/skryto-spop...ko/spolocnost/
1 0
rozimova rozimova

rozimova je offline (nepripojený) rozimova


Dobre som pochopila, že to mám ignorovať? Prišlo mi to včera.


Predžalobná výzva k úhrade dlžoby


Vážený klient!

Vo veci Vašej neuhradenej pohľadávky sme boli poverení spoločnosťou Flavio Contrepacore and Co. Ltd. presadením jej právnych záujmov na území Slovenskej a Českej republiky. Do dnešného dňa ste nereagovali na výzvy nášho mandanta na zaplatenenie predmetnej pohľadávky.

Konáme v zastúpení nášho Mandanta, spoločnostiFlavio Contrepacore and Co. Ltd., Seychelles

Mandátne číslo zmluvy: FCC-5134-1121

Pohľadávka: 163,00 €
Úrok 59,20 €
Poplatky 5,00 €
Uhradené: 0,00 €
Zmeny: 0,00 €

Celkový dlh spoločnosti: 227,20 €



Týmto Vás vyzývame uhradiť Vašu dlžobu v lehote do 14 dní odo dňa doručenia tejto výzvy na nasledujúce bankové spojenie:

Úhrada prevodom alebo priamym vkladom

SLOVENSKÁ REPUBLIKA (EUR)

Banka: Tatrabanka, a.s.
Číslo účtu: 2922855549 / 1100

IBAN: SK58 1100 0000 0029 2285 5549
BIC: TATRSKBX


Česká republika (CZK)*

Banka: VOLKSBANK CZ, A.S.
Číslo účtu: 4200354274 / 6800

IBAN: CZ91 6800 0000 0042 0035 4274
BIC: VBOECZ2X

Variabilný symbol: 9915173
* Úhrada na konto v Českej republike len v českých korunách podľa aktuálneho kurzu CZK/EUR.




Chceme Vás upozorniť, že v prípade neuhradenia danej dlžoby budeme vo veci postupovať ďalej a podnikneme kroky k zahájeniu súdneho konania. V súdnom konaní Vám súd prikáže popri dlžnej čiastke uhradiť aj ďalšie náklady spojené so súdnym konaním. Nasledujúce náklady Vám môžu vzniknúť v prípade neuhradenia danej pohľadávky v určenej lehote.
Vymáhaná pohľadávka

Istina 1. a 2. rok, poplatok za prístup do online databázy 144,00 €
Zmluvné pokuty 60,00 €
Úrok z omeškania 0,25 % denný úrok /ročne 54,75 €
Trovy súdneho konania - zaplatený súdny poplatok 16,50 €
Trovy právneho zastúpenia v konaní pred súdom 33,20 €
Súdny poplatok za vydanie poverenia na exekúciu 16,50 €
Trovy právneho zastúpenia v exekučnom konaní 33,20 €
Trovy exekučného konania ( odmena exekútora + hotové výdavky v exekučnom konaní) 74,36 €
Vaše celkové náklady 432,51 €


Ohľadom Vašej dlžoby sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť na nasledujúcich telefónnych číslach:

Call Centrum – BIB Services s.r.o.

[COLOR=#00AFFD !important] +421 (0) 903 923 351
*

* Pondelok – Piatok 09.00 – 17.00 h



Informácie o možnostiach pri splátkach prostredníctvom splátkového kalendára

V prípade, že si prajete zaplatiť danú pohľadávku prostredníctvom splátkového kalendára, pošlite nám písomnú žiadosť na adresu sídla firmy alebo emailom na adresu: uctovnictvo@bib-services.sk.
Pohľadávku je možné splatiť v dvoch až piatich splátkach.

Informácie o vymáhanej pohľadávke

Uzatvorenie predmetnej zmluvy prostredníctvom internetu je v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi platnými a účinnými na území Slovenskej republiky, a to podľa § 34 a nasl. Občianskeho zákonníka, s poukazom na § 40 ods. 4 Občianskeho zákonníka a § 262 Obchodného zákonníka.

Prihlásenie bolo vo Vašom prípade uskotočnené prostredníctvom Vašej emailovej adresy, mena a priezviska, trvalého bydliska a dátumu narodenia. Pri prihlásení ste potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili, akceptovali ich a na základe tejto akceptácie ste získali prístup na kompletnú databázu. Medzi Vami a spoločnosťou Flavio Contrepacore and Co. Ltd. vznikla právoplatná zmluva, uzatvorená podľa právnych predpisov platných na území Slovenskej a Českej republiky.

Informácie o spoločnosti BIB Services s.r.o.

Sme vedúcou spoločnosťou na trhu poskytujúcou služby v oblasti spravovania a vymáhania pohľadávok. Vďaka skúsenostiam a využívaniu pokrokových technológií ponúkame kvalitné a bezproblémové spravovanie akéhokoľvek množstva pohľadávok a vysokú efektivitu pri ich vymáhaní na celoeurópskom trhu.

S pozdravom,


BIB Services s.r.o.
Mostná 13, 949 01 Nitra
Slovenská republika

IČO: 45 467 048
DIČ: 2023007723
Vložka číslo: 27169/N
Okresný súd Nitra
Štúrova 9, 949 68 Nitra



[/COLOR]


0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať