Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

ako zrusim gmail?
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Pokiaľ ich neporieši polícia, tak je každá ich obeť v prdeli
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Elven pisal do markizy, autor blogu na root.cz
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Inak - su to poeticke duse, same basne. Vo Vseobecnych podmienkach maju, ze si si ich precital a ze "suhlasis s nimy". To by sa Hviezdoslav potesil.

Prave ma tak napada, ze to je dosledok takych uvah, ktrore sa tu vyskytuju aj na Porade pomerne casto. Napr. - poradte v com podnikat, co dneska leti, pocul som ze najlapsi je nejaky dobry web, len ako v dnesnej situacii dostat z ludi peniaze? ...
0 0
oklamany33 oklamany33

oklamany33 je offline (nepripojený) oklamany33

erik.aragorn Pozri príspevok
Elven pisal do markizy, autor blogu na root.cz
do markizi pisalo uz vela ludi ale moja otazka znie zajst s tym aj na policiu ? a druha poslat im ten list?
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

na policiu asi hej, a list nie
0 0
In_My_Memory In_My_Memory

In_My_Memory je offline (nepripojený) In_My_Memory

moja odpoveď na tvoje dve otázky znie "ÁNO"...a čím viac podnetov na polícií, tým lepšie...a nebudete Vy, ktorý by mali niečo platiť...ale platiť budú "Oni"..."Tí", čo Vás chceli všetkých oklamať...dohodnite sa viacerí, ak sa dá a podajte hromadné trestné oznámenie, za vec podvodu...taktiež uveďte aj to, že berú peniaze za to, že poskytujú programy, ktorú sú voľne šíriteľné...jedná sa o poskytovanie FREEWAREu za určitú sumu, čo je neprípustné, nakoľko tieto programy podľa zákona nesmú byť spoplatňované...
0 0
Murphy20 Murphy20

Murphy20 je offline (nepripojený) Murphy20

Dobrý deň. Ja sa sem pripájam tiež, n.z.odporúčania z diskusie z lampárne. Ja som sa vôbec neregistroval na tejto stránke, a ani neviem o aké služby im ide. Taktiež nik z moje rodiny sa neregistroval, máme spoločný mail. Ja som ani nebol na tej stránke. Dnes mi tiež prišla faktúra na 60 EUR, splatná do 15.11.2009, a za omeškanie o 1 deň, úrok 1,08%. Ja neviem čo mám robiť, normálne mi z toho prišlo zle. Bojím sa, nemám na to peniaze. Čo vlastne teraz robiť. Čakať? Niekto písal, že zatiaľ nepísať doporučený list, lebo tým sa akoby priznáte k existencii nejakej zmluvy. Poprípade mi môžete niekto napísať mail na lukas.csoka@gmail.com, ako postupovať ďalej? Ď A K U J E M !!!
0 0
lupuska lupuska

lupuska je offline (nepripojený) lupuska

Neposielajme ziadne listy, pockajme 1-2 dni ako sa to vsetko vyvrbi a potom uvidime. Hlavne, sa nic nebude platit. Od kazdej zmluvy (este k tomu od tej nepodpisanej ) sa da odstupit, aj keby bola sankcia - ale kedze nikto nema zmluvu, ziadna sankcia nie je podchytena.
0 0
Dušan3 Dušan3

Dušan3 je offline (nepripojený) Dušan3

Dobrý večer
Dnes aj mne prišla faktúra na 60 € dokonca až dvakrát 11-ročný syn sa priznal že potreboval básničku do školy tak na ich webstraneke niečo hľadal. Keďže mu to pri prvej registrácii nefungovalo skúsil to znova takže paráda. Po právnej stránke to dám preveriť hlavne VOP , ale z ekonomickej faktúru musia vystaviť do 15 dní od dodania služby, keďže sprístupnenie na webstranku bolo 5.10.2009 a Zmluvu nepodpísal žiadnu ktorá upravuje presne dodanie služby termín zmeškali. Platiť to určite nebudem, treba len reagovať na faktúru ktorú poslali ale nemyslím že list zo strany 8 je postačujúci. Uvidím čo nato právnik potom napíšem viac. Zatiaľ budem sledovať čo sa bude diať ďalej. Ako poznám našich akože podnikateľov už sú nachystaný lúdia ktorý tieto pohľadávky odkúpia a potom aj s mastným úrokom budú vymáhať, len treba dúfať aby v tom nemali prsty politici a nenaháňali peniaze na predvolebnú kampaň. Pre zaujímavosť mám faktúru v poradí 4001 to keď vynásobím 60 € je pekná suma. Hlavu hore pokial nejde o život ide o h.... .
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

budem tu davat pravidelne do pozornosti skupinu vytvorenu na facebooku s nazvom - Prisla vam faktura na 60 euro? kedze vela poskodenych ludi je prave odtial ...
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Ad 1: účet na Gmail nejde zrušiť a v podstate načo?, majú predsa poštovú adresu
Ad 2: Ťažko sa to bude vysvetľovať na polícii, vie niekto niečo rozumné sformulovať?
Ad 3: Nezaplatenie fa. je penalizované 0,65 € / deň, už len za také 3 mesiace celkom pekná sumička
Ad 4: Aj keď im niekto napíše mail, prípadne poštou pošle list, čo v prípade ak sa oni zahrajú na mŕtveho chrobáka?, predpokladám že zahrajú, alebo odpovedia iba ak nejakou výhražkou a opakovanou fa.
0 0
LKNK LKNK

LKNK je offline (nepripojený) LKNK

Takze faktura dnes prisla aj mne .... zatial nic neplatim, posielam odstupenie od zmluvy zo str. 8 ....
0 0
oklamany33 oklamany33

oklamany33 je offline (nepripojený) oklamany33

LKNK Pozri príspevok
Takze faktura dnes prisla aj mne .... zatial nic neplatim, posielam odstupenie od zmluvy zo str. 8 ....
aj s tym odstupenim pockaj a precitaj si vsetko ja som sa rozhodol s odstupenim cakat a cakam na vsetko aj na to hromadne trestne oznamenie
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

nech mi pobozka r*t zmluva nepaltna ... vlastne aj som nic neuzavrel ... keb budu problemi tak pojdeme vsetci
0 0
In_My_Memory In_My_Memory

In_My_Memory je offline (nepripojený) In_My_Memory

ľudia nevešajte hlavu a nedovoľte, aby Vám takto kazili Váš deň. nemôžu proti Vám nič. ako dokážu, že práve VY ste sa registrovali na tu stránku a akceptovali tie pofidérne VOP? však majú iba meno a adresu. taktiež medzi Vami a druhou stranou nie je žiadna zmluva, ktorá by podchytila za čo bude užívateľ platiť, čo je povinný poskytovateľ užívateľovi poskytnúť atď. taktiež dokázať, že ste to naozaj práve VY nemajú ako, nakoľko nemajú žiadny údaj z dokladu totožnosti. či už rodné číslo, číslo občianskeho preukazu alebo iného dokladu totožnosti. nemôžu proti Vám nič dokým ste im tieto údaje neposkytli a nepodpísali žiadnu zmluvu! písal som to aj vyššie. treba si prečítať celú tému, aby ste vedeli čo a ako.
0 0
barancok barancok

barancok je offline (nepripojený) barancok

ahoj , aj ja som naletel na downloade a teraz uz len tu citam , co s tym
0 0
daniel.s daniel.s

daniel.s je offline (nepripojený) daniel.s

No nie je 1,08 percentny za kazdy den z uctovnej hodnoty trosku privela. Zda sa mi, ze to zavana uzerou .
Chystam sa aj ja teda vyckavat a uvidim, co pride zajtra.

A Btw mam faktutu 13308 to uz cini pekne cislo. (798480 bez uroku)
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

daniel.s Pozri príspevok
No nie je 1,08 percentny za kazdy den z uctovnej hodnoty trosku privela. Zda sa mi, ze to zavana uzerou .
Chystam sa aj ja teda vyckavat a uvidim, co pride zajtra.

A Btw mam faktutu 13308 to uz cini pekne cislo. (798480 bez uroku)
=> jasný hromadný podvod!
0 0
oklamany33 oklamany33

oklamany33 je offline (nepripojený) oklamany33

proste sa nedame a hotovo! idem ja uz radsej spat a dufat ze ma nevyruti zase rano ked vstanem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať