Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
laurinka3 laurinka3

laurinka3 je offline (nepripojený) laurinka3

pocujte, cele je to podivne...netreba vesat hlavu a hlavne nic neplatit!!!!!!!!!!!!
0 0
ivana5 ivana5

ivana5 je offline (nepripojený) ivana5

Prihlasujem sa k tym nestastnikom, tiez som obdrzala fa 3.11.2009, je to totalne prepracovana a sikovne vymyslena akcia pre tento rychly zivot.
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

Dont worry be happy.. segra ja ta zastrelim :-) presne na koniny by ta bolo -) sa tam registrovat..
Vyuzivat hlupost ludi.. Clovek si kupi nejaku hru a bude musiet citat licencne podmienky ;-) a tam zisti, ze vlastne predal cely majetok za euro :-) ze vlastne mu ta firma zmenila pohlavne orany za stromy a kvety.... normalne toho konatela nakopat do zadku.. SSMeje sa pri pivku :-)Hlavne ze nema DICO na stranke ;-) vo fakture to vobec ma? :-)
Na zaklade coho si fakturuju? ked ste ani nevyuzivali ich sluzbu..

su to spekulanto. zaplatili za reklamy a teraz vytazia vela. niekto im klepne po prstoch :-) a zmedializovat.. ja by som ich ani nezavrel.. ale ich dal na cierne listiny vsade :-) aby uz v zivote nic neziskali.. :-)

Pekny obraz kde je nasa legislativa..
na zaklade toho by som si vedel urobit aj sobas cez internet, alebo tymto kliknutim mysi ste si prave adoptovali 100 afganskych deti :-)
POmoze nam iba fico.. :-)
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

Vyhlasujem den D :-) 10.11.2009 o 19.00 hromadny utok na server http://www.basne-portal.sk/ ..scan IP adries , navstevnost a vymyslene registracie v podobe registracie haha :-) a viete co urobi moj kamos?
Zaregistruje Konatelov firmy aj tu tetu pi...uu... alebo lepsie povedane. registrujte ich mena ;-) :-)
0 0
tasa tasa

tasa je offline (nepripojený) tasa

na fakture dico je...
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

Jaj vazne povytvarajte aliasi maily ich mien na gmail a tak.. zistite ake maju manzelky deti rodinu a krasne im poposielajte faktury.. krasne popotvrdzujte prijate maily ponaucenia a peknym pozdravom.. a naj je ze pohladajte aj ine stranky, ktore nemaju v kompetencii a registrujte ich ;-) snazte sa vytvarat gmail v tvare ich mien, a tak.. urobte im peklo :-) ako oni urobili Vam .. podla mna to nie je zly napad ;-) Vazne som rad ze som do toho nepadol :-) no co uz -)))
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

mena na inspiraciu :-)

















Viliam Adamča
Novomeského 65
Nitra 949 11






Juraj Hlaváč
Hronského 10
Lužianky 951 41
Vznik funkcie: 18.09.2009
0 0
ivana5 ivana5

ivana5 je offline (nepripojený) ivana5

zobrat zmluvu na zachod, dat dole gate, vytret si s nou prdel a poslat im ju naspat

toto je smele vyjadrenie z web-ceskej stranky www.root.cz blogy, presne k nasej teme
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

kto do teba kamenom ty do neho traktorom
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

ked tak pozeram.. je niekto kto tu stranku vazne vyuziva?
priprava ich musela hodne stat pripomiona mi to rychle prachy..
Inak uznajte z apravdu ze nie sme na to vobec pripraveni.. kolko ludi sa na tom nachytalo a je to dobre ponaucenie. Takto budu ludia obozretnejsi alebo budu vediet ze mam jednu fake mail adresu a kazdu hlupost nahlasujem na fiktivne mena.. iba overene stranky ako porada, sme, neurobia nejaku hlupost. Napr. kolko z vas citalo zmluvu s facebookom. ak by mali nieco take, tak kolkym ludom mozu zaslat fakturu za pouzivanie? :-)


vazne davajte si pozor, nicoho sa nebojte a zajtra je to zmedializovane ) .. podvod roku 2009. inak pravne je to vsetko v poriadku.. odobrat im cinnost :-) podnikania a to je vsetko
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

http://www.dsl.sk/article.php?article=8266&title=
uz je to na dsl.sk
0 0
Miroslava Bendíková Miroslava Bendíková
EJoo Pozri príspevok
ked si sa registrovala tak uplne dole bolo prehlasenie
Code:
Kliknutím na tlačítko "Registrovať" žiadam download-portal.sk, o sprístupnenie prístupu k databáze programov. Pokiaľ požadujete registráciu na súťažné akcie vyznačte registráciu. Aby sa zabránilo zneužitiu a zámernému zadávaniu chybných údajov, bude Vaša IP-Adresa ********* a poskytovateľ internetu [***********] pri použití uložená. Na základe tejto IP adresy je možné identifikovať danú osobu cez Vášho poskytovateľa Internetu. Kliknutím na tlačítko "Registrovať" akceptujete uzatvorenie zmluvy s našou spoločnosťou na 24 mesiacov. Dohodnutá cena za prístup k poskytovaným informáciám, na základe tejto zmluvy činí 5 EUR mesačne so splatnosťou 12 mesiacov predom, splatenie a prístup podľa Všeobecných obchodných a užívateľských podmienok, všeobecných užívateľských informácií. Prehlasujem týmto, že som spôsobilý /á/ na uzatvorenie tohto právneho vzťahu a súhlasím podľa § 65 zák.č.610/2003 Z.z. v platnom znení, so zasielaním informácií a ponúk.
asi tak
až na to, že ja som sa neregistrovala na žiadnu súťaž a odpovedala som na otázku jednej baby, ktorá o tom hovorila niekde na začiatku, tieto podmienky,ktoré si mi vyhodil ani neviem o čo sa jedná, pretože mi prišla registrácia na mail s tým, že sú radi, že som medzi nimi ale ja o ničom neviem a ked som sa toho chcela zbaviť, mail k tomu už nebol dostupný. to je moj problém
0 0
EJoo EJoo

EJoo je offline (nepripojený) EJoo

sa tam smejete ze zaregistrujete neznamych ludi lenze pri registracii je napisane


Aby sa zabránilo zneužitiu a zámernému zadávaniu chybných údajov, bude Vaša IP-Adresa ********* a poskytovateľ internetu [***********] pri použití uložená. Na základe tejto IP adresy je možné identifikovať danú osobu cez Vášho poskytovateľa Internetu.
tak nwm podla ip adresy budu kazdeho patrat teraz
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

ale staci ist na hodinku do net kaviarne a to som zvedavy co s tym porobia?
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

nikto z nas co sme tu, na FB, root, zive neplatili....lebo uzivatel som az ked zaplatim, a pokym nezaplatim nie som uzivatel....nie?
0 0
VAS0 VAS0

VAS0 je offline (nepripojený) VAS0

no tak malo by to tak byt, ze si uzivatelom az ked sa zaplati, ale tak neviem bojim sa tak, ci tak
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

VAS0
faktura je fake, to co ponukaju je podvrh...obohacovat sa na textoch a basnach ktore su volne dostupne, rovnako aj s programami...VOP je napadnutelne...
jedine s tym treba ist na policiu
0 0
matqo matqo

matqo je offline (nepripojený) matqo

EJoo :

z diskusie na DSL.sk :
Poskytovateľ je povinný chrániť idntitu používateľa IP adresy zo zákona a môže ju poskytnúť výlučne na základe súdneho príkazu štátnym (vyšetrovacím) orgánom.
Informácie o pridelených IP adresách sú zo zákona uchovávané 6 mesiacov a potom musia byť zničené.
Prevádzkovateľ servra by musel mať aj záznam o čase, keď jeho "zákazník" dynamickú IP adresu používal. A je vlastne bez šance sa k identite "zákazníka" dostať cez ISP.

--- cize:
O pol roka ti nedokazu kto sa registroval ani keby sa poskladali. A bez dokazov nemozu vyhrat sud co by ti urcil ze musis daco zaplatit. A do pol roa slovenska justicia ani nezdvihne zadok zo stolicky
0 0
Iqwar Iqwar

Iqwar je offline (nepripojený) Iqwar

EJoo Pozri príspevok
sa tam smejete ze zaregistrujete neznamych ludi lenze pri registracii je napisane


Aby sa zabránilo zneužitiu a zámernému zadávaniu chybných údajov, bude Vaša IP-Adresa ********* a poskytovateľ internetu [***********] pri použití uložená. Na základe tejto IP adresy je možné identifikovať danú osobu cez Vášho poskytovateľa Internetu.
tak nwm podla ip adresy budu kazdeho patrat teraz
Internetovy provider rozhodne neposkytuje zaznamy IP adries svojich zakaznikou len tak do vetra. Myslim ze tam musi byt poziadavka od organov cinnych v trestnom konani. A na tu musi byt najskor padny dovod. Rozhodne nezaplatenie faktury na 60€ mi ako brutalny zlocin nepride.
Opravte ma niekto, ale do nejakych 5-6 tisic korun (cca 200€) sa stale jedna len o priestupok...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať