Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
laurinka3 laurinka3

laurinka3 je offline (nepripojený) laurinka3

Z webu www.basne-portal.sk:
Kliknutím na tlačítko "Ďalej k básnickým zbierkam..." akceptujete uzatvorenie zmluvy s našou spoločnosťou na 24 mesiacov.

vyznam slova akceptovat:
akceptovať
prijať, súhlasiť s niečím alebo niekým

Cize my sme len potvrdenie, ze suhlasime s uzatvorenim zmluvy ale k samotnemu uzatvoreniu nedoslo.

Nemala nam nasledne dojst nejaka zmluva alebo potvrdenie o nejakom uzatvoreni zmluvy?????

Nemyslite si to iste?????
0 0
notorik notorik

notorik je offline (nepripojený) notorik

Ktokolvek pisete danej firme, ci uz list, alebo mail, nespominajte v danom dokumente to, ze ste:
-sa na danu sluzbu registrovali
-ze ste danu sluzbu vyuzivali
-ze ste ju vyuzivali HOCI LEN RAZ
-ze ste sa zaregistrovali len koli sutazi
- cokolvek co by mohlo aspon v naznakoch potvrdit vop a nechat Vas so sputanymi rukami a spravcov uvedenych sluzieb s dokumentom, ze by ste porusili vop a vykonali tak vedome. Kapis?

Ak su v podmienkach uvedene konkretne paragrafy OZ, tak si ich nastudujte a nastudujte si aj znenia, na ktore sa OZ odvolava. http://www.zbierka.sk

A hlavne. Stat sa to mne, ignorujem to. [Aj ked mne by sa to nestalo, pretoze nemam menej ako 15 a nie som idiot ]
0 0
oklamany33 oklamany33

oklamany33 je offline (nepripojený) oklamany33

a este si zabudol nepodpisujte ten list...mozu ten podpis zneuzit.
0 0
ivana5 ivana5

ivana5 je offline (nepripojený) ivana5

tak, co je nove v dannom probleme?
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

evana1203 Pozri príspevok
ako najdem tu skupinu na FB ???
Prisla vam faktura na 60 euro?

0 0
Iqwar Iqwar

Iqwar je offline (nepripojený) Iqwar

V prvom rade by som ziadny list nepisal...najlepsie je naozaj riesenie z blackhole.sk, treba sa hrat na mrtveho chrobaka. Email my nepatri, neregistroval som sa, nikdy som danu sluzbu nevyuzival...a nech dosvedcia opak ak vedia...
0 0
oklamanydnes oklamanydnes

oklamanydnes je offline (nepripojený) oklamanydnes

Ahojte,aj ja som dnes dostal pekny mail. Hned som odpisal ze odstupujem od zmluvy a dostal som odpoved ze to uz nie je mozne. Dal som to otcovi skontrolovat lebo je pravnik a vravel ze to na prvy pohlad vyzera legalne..podobny pripad ako ked orange napise malymi pismenami dodatky k zmluve,ale ze to da este preskumat. Vraj elektronicky podpis je v poriadku a forma uzatvorenia zmluvy tiez ... pockam ked dnes pride co mi na to este povie..
0 0
ani3012 ani3012

ani3012 je offline (nepripojený) ani3012

oklamanydnes: Zaujímavé, že všetci mail dostali včera ale ty dnes !
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

oklamanydnes a kolkoze mas rokov?
0 0
matqo matqo

matqo je offline (nepripojený) matqo

moze niekto s adminov preverit tych panakov co tu pisu ze suseda kamaratov bratrancov starkej pravnik povedal bla bla bla ? vsimol som si ze zatial su dvaja a maju datum registracie na porade vcera a dnes. len tak pre zaujimavost by som porovnal IPcky a podobne. podla mna sa bude jednat o panov z danej srocky. asi im dochadza ze to kapanek prepiskli a slovac nieje az tak debilna
0 0
adhoc adhoc

adhoc je offline (nepripojený) adhoc

caute,aj ja som dnes kratko po polnoci dostal mail s fakturou .. uz ju z vas niekto platil?
0 0
anjelik195 anjelik195

anjelik195 je offline (nepripojený) anjelik195

Počujte,čítali Ste na facebooku jedno ich vyjadrenie? ,že sa oháńajú IP adresami,a to potvrdenie linku z registr.mailu, že pochádza z tej IP adresy. Tak neviem,lebo ja som na svojej stranke v tú hodinu ako mi prišiel registr. mail bola na azete,ale že by som klikala na nejaký link ....dúfam,že sa to prešetrí
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...tu je to hotová kovbojka s tou registráciou:-)))
0 0
EJoo EJoo

EJoo je offline (nepripojený) EJoo

oklamanydnes Pozri príspevok
Ahojte,aj ja som dnes dostal pekny mail. Hned som odpisal ze odstupujem od zmluvy a dostal som odpoved ze to uz nie je mozne. Dal som to otcovi skontrolovat lebo je pravnik a vravel ze to na prvy pohlad vyzera legalne..podobny pripad ako ked orange napise malymi pismenami dodatky k zmluve,ale ze to da este preskumat. Vraj elektronicky podpis je v poriadku a forma uzatvorenia zmluvy tiez ... pockam ked dnes pride co mi na to este povie..
je zvlastne ze ti poslali odpoved, mne teda neposlali a to som im poslal hned 3mails o odstupeni. Mozno ma prehliadli nwm
0 0
sneha sneha

sneha je offline (nepripojený) sneha

Mam otazku keby prisiel nahodou ten exekutor co mi vlastne moze spravit? (iba cisto teoreticky to chcem vediet) a co moze spravit neplnoletym osobam?..nevyznam sa v tychto veciach...
0 0
matqo matqo

matqo je offline (nepripojený) matqo

sneha : aby mohol prist exekutor musia vyhrat sud , co sa nestane.
0 0
oklamanydnes oklamanydnes

oklamanydnes je offline (nepripojený) oklamanydnes

Tak 1:30 som dostal mail,hned odpisal a 3:39 mi odpisali a to kolko mam rokov nie je v tejto debate podstatne ci? mam tak isto na krku žé euronov ako vy...
0 0
oklamany33 oklamany33

oklamany33 je offline (nepripojený) oklamany33

a este nikomu vazne neprislo nic zo ziadne televizie? tolko ludi pise o tom istom a stale nic? a kto ste nepisali napiste nech sa to rozhybe
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

oklamany33 Pozri príspevok
a este nikomu vazne neprislo nic zo ziadne televizie? tolko ludi pise o tom istom a stale nic? a kto ste nepisali napiste nech sa to rozhybe
zatial si to vsimli len staznosti.sme.sk .... uvidime, ci sa do toho pustia ...
0 0
Kaja S Kaja S

Kaja S je offline (nepripojený) Kaja S

Aj mne ta faktura prisla. Je to pekny podvod. Uvidime, ci to budu vymahat, ale ak ano, mozno by sme sa mali dat viaceri dokopy a podat trestne oznamenie. Tu si niekto zaraba na zivobytie velmi neserioznym sposobom. Mat na konte tolko podvedenych ludi, to nemoze byt v pravnom state legalne. Ja som im zatial poslala 2maily na obe ich adresy, ze si ich sluzby neprosim - zatial slusne. l
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať