Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
eINSTee eINSTee

eINSTee je offline (nepripojený) eINSTee

Tak uz vyply registraciu na download-portal.sk a presunuly vsetku spinu na downloads-server.sk. Krasne vidno, co su to za hajzlici. Najma, ked si pozriete kontakt. Uz figuruju ako ina firma s inym sidlom
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

petra84 Pozri príspevok
Ja mam taktiez ten isty problem. registrovala som sa na basne-portal 10 oct, faktura mi prisla vcera. Idem im napisat odstupenie od zmluvy doporucene 1. triedou, aby som mala o tom doklad, taktiez podavam podnet na presetrenie na SOIku.
a nakolko sa nas tu nazbieralo vela, tak by bolo mudre to hodit aj do televizie. Myslim, ze medializacia tomu len pomoze.
Ja som im vcera pisal ziadost o odstupeni zmluvy a oni nato....> Komu:
> Datum: 04.11.2009 03:39
> Předmět: Odpoveď na Váš E-Mail.
>
>Vážený pán....
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

harryy Pozri príspevok
Ja som im vcera pisal ziadost o odstupeni zmluvy a oni nato....> Komu:
> Datum: 04.11.2009 03:39
> Předmět: Odpoveď na Váš E-Mail.
>
>Vážený pán....
>
>Váš písomný podnet nám bol dnes doručený formou emailu.
>
>Na zodpovedanie Vašich otázok Vás chceme upozorniť na nasledujúce body.
>
>Naše záznamy dokladajú prihlásenie prostredníctvom Vašej emailovej adresy.
>
>Pri prihlásení ste potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili, akceptujete ich a na základe tejto akceptácie ste získali prístup na kompletnú databázu. Popri tom ste boli pri uzavretí zmluvy informovaný o možnosti odstúpenia od zmluvy. !!!!!! Ďalej chceme zdôrazniť, že uzatvorenie takejto zmluvy cez internet je možné podľa platných predpisov zmysle § 262 slovenského Obch. zákonníka.!!!!!!! Taktiež ste boli !!!!!jasne !!!!! a zrozumiteľne informovaný o cene za poskytnutú službu, tak ako pred prihlásením na našom portáli, tak aj po prečítaní si Všeobecných obchodných podmienok.
>
>Skutočnosť, že ste našu službu využili iba čiastočne, nemení nič na platnosti tejto zmluvy. Možnosť odstúpenia od zmluvy ste nevyužili, alebo bolo odstúpenie od zmluvy pri použití našej služby neplatné. Kedy a v akom intervale našu ponuku využijete ostáva na Vás, s Vašimi prístupovými údajmi sa môžete kedykoľvek prihlásiť na náš portál a využívať jeho služby.
>
>Predčasné odstúpenie od zmluvy nie je v danom čase možné, nakoľko Pro Content s.r.o. začala s poskytovaním služby, ktorá bola aktivovaná daným užívateľom. Presný čas aktivácie konta, ako aj IP adresa, z ktorej bola aktivácia uskutočnená je presne protokolovaná.
>
>Nezávisle od poplatku za prístup do našej databázy, ste naďalej oprávnený k bezplatnej účasti na našej výhernej súťaži, pokiaľ ste sa už nezapísali do súťaže pri prihlásení.
>
>Prajeme Vám veľa zábavy na našom portáli.
>
>Peter Urban z Pro Content s.r.o.
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

eINSTee Pozri príspevok
Tak uz vyply registraciu na download-portal.sk a presunuly vsetku spinu na downloads-server.sk. Krasne vidno, co su to za hajzlici. Najma, ked si pozriete kontakt. Uz figuruju ako ina firma s inym sidlom
mne ta registracia ide
0 0
LucasT_603 LucasT_603

LucasT_603 je offline (nepripojený) LucasT_603

Práve som si našiel tento mail:

Medzi vašou osobou a firmou Pro Content s.r.o. vznikla právoplatná zmluva o poskytnutí služieb, ktorá je podložená už doposiaľ vystavenou faktúrou.

Ďalšie podrobnosti o právoplatnosti tejto zmluvy nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach, ktoré ste pri prihlásení čítali a s nimi súhlasili.

Chceli by sme Vás upozorniť na to, že v prípade meškania platby Vám môžu vzniknúť dodatočné náklady za vzniknuté škody.

To platí najmä v prípade, keď pri nedodržaní lehoty platby budeme nútený poveriť tretiu osobu k vykonaniu právnych krokov.

Preto Vás žiadame, aby ste danú sumu včas zaplatili a tak sa vyhli ďalším vzniknutým nákladom.


S pozdravom,


Andrea Tichá z Pro Content s.r.o.


( Vzápätí potom ako som dostal faktúru som písal mail tejto "firme" s tým, že odstupujem od zmluvy a nemám zaujem o žiadne ich služby, samozrejme bol som vtedy plný rozhorčenia a konal som viac emocionálne než racionálne)
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

skodoradost Pozri príspevok
Keď ste sprostí a chamtiví, tak sa teraz pučte od hnevu. Všetci ste chceli vyhrať iphone a neviem čo všetko, ale keď príde na lámanie chleba tak ste posratí. Ako som mal možnosť vidieť na stránke, mali ste všetci možnosť dať výpoveď do 14 dní a že vás v škole nenaučili čítať, tak to sa sťažujte na vašich učiteľov zo základnej školy.
Podľa mňa sa inteligentný človek na takúto stránku neprihlási. Odporúčam Vám zmerať si IQ najlepšie na ďalšej podobnej platenej stránke.
A či už budete mať úspech alebo nie, určite to nebude nikto z Vás kto v tomto spore vyhrá. Všetci sa týmto na vašej SPROSTOSTI nabalia. Či to už bude daný osierač, Obchodná Inšpekcia, Televízia alebo nejaký politik.
V tomto zmysle
Veľa zábavy na vašom portáli...
Vaša škodoradosť.

PS: Klobúk dolu pred týmito prevádzkovateľmi, keď vedia tak dobre využiť ľudskú hlúposť. Odkazujem Vám, že aj s poctivou prácou určite zarobíte a možno 100x lepšie.
Ti vole ale ja som sa registroval 1.9.2009 a vcera som sa dozvedel ze mam calovat 60 kedy som zrusit zmluvu ked som ani nevedel ze ti buzeranti si chcu uctovat za free veci na stiahnutie!?
0 0
eINSTee eINSTee

eINSTee je offline (nepripojený) eINSTee

Ale ano. Mozes kliknut na registracia, aj ti to pojde vyplnit, ale skus dat pokracovat. Proste to vypise, ze sa registrovat neda.
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

neviem ako vy ale mne sa zda ze propagovat free software za 60 E je trestne!Ved na FREE si penazne nenarokuje ani autor toho daneho softwaru.Ci sa mylim?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Vi ste ludia magorkovia, ved ked si sa zaregistroval, zadal si aj pravdive udaje a pravdivy mail, tak nemusis nikomu nic platit. A ak by k niecomu doslo, tak povies, ze ty si sa neregistroval, ze si s teba niekto urobil srandu a zaregistroval sa na tvoje meno.
Ale inak si myslim, ze je to uplne zbytocna diskusia
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

aha to uz radsej 2 krat neskusam a radsej ti budem verit
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

aha to uz radsej 2 krat neskusam a radsej ti budem verit
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

A kto ti to uvery ze si to nebol ty?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

A kto ti uveri, ze si to bol ty ?
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

co vy na to?
0 0
vojti8 vojti8

vojti8 je offline (nepripojený) vojti8

slovaci, a skoro vsetci... cize ani ja niesom vynimka, su proste niekedy leniví... chces povedat ze zakazdym ked instalujes update od Microsoftu, instaluje hociaky program alebo dokonca registrujes na nejaky server,,, citas tie siahodlhe podmienky a pravdila a ustanovenia? ...ani mne sa to nechce citat ale na druhej strane iba ich preletim, vychytam niektore body, precitam par viet k bodu a padla,,, to ze tam mali byt nejake poplatky som ...aby som napisal spravne... prehliadol, ale len z toho dovodu, lebo som necakal ze za registraciu na stranku bude pytat nejaky 60€ poplatok! ... zatial som sa s tym nikde nestretol, ani pri registracii na e-shopoch, ani registracii na facebooku, ani pri registracii emailoveho uctu, ...navyse program ked instalujes tak ti to VYHODI do oci ze mas zan platit a ked ho chces uzivat alebo pouzivat dalej... inak ti to NEBUDE proste fungovat, ...preto dotycna firma iba zneuzila doveru ludi, a tym padol ich moralny stit... ktory ale firma by si mala za kazdu cenu chranit ak chce byt ziskova, pricom ich zisk zavisi od zakaznikov! ... navyse neverim, ze ked si niekto napise "zmluva sa uzatvara stlacenim tlacitka registruj, pricom som zaskrtol suhlasim s VOP ..." elektronicky podpis je urcite definovany zo zakona, neovladam zakony, preto ten zakon nebudem rozvijat dalej, ale je uplne NELOGICKE aby sa zmluva uzavrela tak jednoducho, to by kazdy podomovy predajca alebo poistovaci agent ak by videl ze prikivnem ze mam zaujem si vypocut co mi chce ponuknut... bolo nieco ako ze som mu tu zmluvu podpisal!!
0 0
eINSTee eINSTee

eINSTee je offline (nepripojený) eINSTee

harryy Pozri príspevok
A kto ti to uvery ze si to nebol ty?
Nejde o to kto ti to uveri, ze si to nebol ty. Mam taky pocit, ze dokazne bremeno je na ich strane. Oni musia dokazat, ze si sa registroval.
0 0
PaDoX PaDoX

PaDoX je offline (nepripojený) PaDoX

To je jasné. Lenže oni si pýtajú peniaze hlavne za to, že poskytujú nejaké informácie o nejakých najlepších produktoch. A to je ešte väčšia blbosť než si pýtať peniaze za freeware!
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

eINSTee Pozri príspevok
Nejde o to kto ti to uveri, ze si to nebol ty. Mam taky pocit, ze dokazne bremeno je na ich strane. Oni musia dokazat, ze si sa registroval.
A ako ti to mozu dokazat ?? ........ NIJAK
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

eINSTee Pozri príspevok
Nejde o to kto ti to uveri, ze si to nebol ty. Mam taky pocit, ze dokazne bremeno je na ich strane. Oni musia dokazat, ze si sa registroval.
V tom mas pravdu!Ale nechapem jedno!V §262 sa pise ze je potrebna pisomna dohoda a vlastnorucni podpis- nie?Preco sa okolo neho tocia ked som nic nepodpisal nemam kopiu atd.?Ved si len precitaj na predoslej strane co mi odpisali na ziadost!
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

hlavne sa upokojte ....... je tu 935 ludi on-line o chvilu padne server
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať