Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

Fero11 Pozri príspevok
hlavne sa upokojte ....... je tu 935 ludi on-line o chvilu padne server
to mislis na tejto teme alebo alll?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

all
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

hej a toto chapete?

0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Vyhlasujem súťaž:
Stiahnite si VOP ktoré som uverejnil tu http://www.porada.sk/1197169-post105.html a stihanite si aktuálne VOP zo stránky http://www.downloads-portal.sk/ a nájdite aspoň 3 rozdiely(!!!) a dostane od mňa ZADARMO pochvalu!


Neveríte vlastným očiam?? ÁNO VOP sú už zmenené,,, všetky chyby ktoré STE IM našli si už opravili.... ODPORÚČAM Vým všetkým si odložiť VOP ktoré máte...
0 0
ani3012 ani3012

ani3012 je offline (nepripojený) ani3012

harry
nechápeme
0 0
tomi715 tomi715

tomi715 je offline (nepripojený) tomi715

Zdravim Vas ja som Tomáš a tiez som naletel.... precital som si vase komentare a dost my to pomohlo dakujem... toto my poslali...

,,Týmto Vás prosíme o uhradenie pohľadávky vo výške 60,00 EUR do dňa
splatnosti faktúry, t.j. do 15.11.2009."
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

Kde vsade sa adobe da stiahnut?!Este aj na stranke Adobe.com je to za dara!RRRRRRRRR
0 0
pierro pierro

pierro je offline (nepripojený) pierro

Najst vinnika, adresa, meno, telefon, cislo treniek, pocet deti, manzelku, proste vsetko. Dojst na navstevu, zmlatit ako psa, zlomit ruky v lakti a bude pokoj, exemplarny priklad, aby aj dalsi "mudri" pochopili, ze toto sa proste nerobi.
0 0
eINSTee eINSTee

eINSTee je offline (nepripojený) eINSTee

to fero11:

Tiez by som povedal, ze nijakovsky to nedokazu.

to harryy:

Neboj ja som cital celu temu. A ze mi to dalo zabrat. A ja som netvrdil, ze netreba pisomnu dohodu a vlastnorucny podpis.
Ja som len tvrdil, ze dokazne bremeno je na nich, keby boli taki sprosti a nahodou to dotiahli az na sud.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Fero11 Pozri príspevok
hlavne sa upokojte ....... je tu 935 ludi on-line o chvilu padne server
Feri ak som dobre zaregistroval dnes tu bolo uz viac ludi,, konkretne cislo si pamatam,, 1165
0 0
EJoo EJoo

EJoo je offline (nepripojený) EJoo

pierro Pozri príspevok
Najst vinnika, adresa, meno, telefon, cislo treniek, pocet deti, manzelku, proste vsetko. Dojst na navstevu, zmlatit ako psa, zlomit ruky v lakti a bude pokoj, exemplarny priklad, aby aj dalsi "mudri" pochopili, ze toto sa proste nerobi.
neboj poslem Banána ešte dnes s Prcom
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Je tu nejaky MODERATOR treba to zamknut !!!!
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

ani3012 Pozri príspevok
harry
nechápeme
Comu?
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

eINSTee Pozri príspevok
to fero11:

Tiez by som povedal, ze nijakovsky to nedokazu.

to harryy:

Neboj ja som cital celu temu. A ze mi to dalo zabrat. A ja som netvrdil, ze netreba pisomnu dohodu a vlastnorucny podpis.
Ja som len tvrdil, ze dokazne bremeno je na nich, keby boli taki sprosti a nahodou to dotiahli az na sud.
To chapem je vychadzam len z toho co som cital.Pravnik niesom cize asi tak
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

EJoo Pozri príspevok
neboj poslem Banána ešte dnes s Prcom
JJ ja suhlasim!Na niektorych mudrlantov treba veeeeeeelku palicu!
0 0
krason krason

krason je offline (nepripojený) krason

Ahojte som ochotny bojovat s Vami. Ja osobne nie som podvedeny, ale neda mi to taku spinu riesit. Tie mena pod mailami su vymyslene :-) Nehovoria ani o statuse v danej spolocnosti. AJ ja sa viem podpisat PEter I.. PRo KOntajner s Andreou cichou :-) no podme k veci..

1. neplatte
2. nemaju narok od vas ziadat peniaze. spominanyu priklad. Ja by som bol ochotny sa tam zaregistrovat a potom znova ale na iny mail a 2 x by som potvrdil podmienky :-) tym padom v zmluve nemaju osetrene ze sa mozem stat iba raz.. A oni nemaju pravo zinkasovat 2 x peniaze za ten isty produkt. ako keby ste kupili jeden rozok za cenu 2 :-) Ak uzavru tu druhu zmluvu potom ta prva je automaticky neplatna kedze udaje budu sediet okrem mailu ale tych moze byt aj 1000. ak my to tak vychadza potom poslat do 14 dni mail ze odstupujem od zmluvy . na ktory vam musia pozitivne odpovedat
3. NEpiste im maily, ich to prejde. ja som mal problem s touto situaciou, ked som sa registroval na zelene viza do USA. potom mi volali asi pol roka ze mam zaplatit 50 dolarov :-) a vysledok. som im povedal ze osm to nebol ja. kazdy den mi volali.. a co maju z toho nic .. je tomu 3 rokdy :-)
4. Exekutor nemoze siahnut na Vas majetok :-) pretoze zmluva presne neurcuje danu osobbu :-) takze ani na nejaky ucet :-) pokial nevedia vyspecifikovat osobu. a dalej nemaju vase rodne cislo :-)
5. V ziadnom pripade nepiste datumy narodenia atd. :_)
6. Nic nemate na papierovom podklade :-) a ako bolo spominane celu registraciu ak urobis klavesnicou alebo dotykiovym displayom, tak nespada pod tu zmluvu.
7. ak chcet e kontaktuje ma 0908975334 - rad ukludnim :-) myslim to v dobrom a nicoho sa nebojte
8. Nehram sa na mudreho, ale toto je mega podvod ..
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

ani3012 Pozri príspevok
harry
nechápeme
comu?
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
btw: pojde to na jojke na 100%!!!!
0 0
hena22 hena22

hena22 je offline (nepripojený) hena22

mpca Pozri príspevok
Vyhlasujem súťaž:
Stiahnite si VOP ktoré som uverejnil tu http://www.porada.sk/1197169-post105.html a stihanite si aktuálne VOP zo stránky http://www.downloads-portal.sk/ a nájdite aspoň 3 rozdiely(!!!) a dostane od mňa ZADARMO pochvalu!


Neveríte vlastným očiam?? ÁNO VOP sú už zmenené,,, všetky chyby ktoré STE IM našli si už opravili.... ODPORÚČAM Vým všetkým si odložiť VOP ktoré máte...

Pretože som v tejto téme od jej začiatku (aj keď sa ma priamo netýka, riešila som ju s Erikom hneď od začiatku) mám pôvodné VOP z ich stránky. Takže teraz tu pre všetkých prikladám VOP stiahnuté zo stránky www.basne-portal.sk 3.11.2009 o 10:29 hod. Môžete si ich porovnať s tými, čo ste dostali prvým mailom a taktiež s tými, ktoré sú na aktualizovanej stránke
0 0
Ivík32 Ivík32

Ivík32 je offline (nepripojený) Ivík32

ano, už to hlásili
bude to na JOJ-ke
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať