Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
EJoo Pozri príspevok
myslite ze je to nahoda ze tie weby uz nejdu?
Webstranky pojdu VZDY,, lebno hostuju na nemeckom serveri!!! tam nasa polocia nedotiahne.....
0 0
matqo matqo

matqo je offline (nepripojený) matqo

adhoc rozhodne neplat. len ich v tom podporis co robia. a pochybujem ze ti daju pokoj. ak zaplatis potvrdis ze si uzivatel aj podla povodnych podmienok. v nich je zazracna veticka ktora im dovoluje menit si VOP ako chcu . tipujem ze ty co zaplatia 60 teraz , 60 o rok , potom budu milo prekvapeny ze niekto si zmenil podmienky tak aby sa im akosi zaujimavo natiahla registracia a podobne. Ak chces platit do konca zivota nech sa paci.
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

EJoo Pozri príspevok
myslite ze je to nahoda ze tie weby uz nejdu?
nahoda to neni ked sa nemozem registrovat!
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

matqo Pozri príspevok
adhoc rozhodne neplat. len ich v tom podporis co robia. a pochybujem ze ti daju pokoj. ak zaplatis potvrdis ze si uzivatel aj podla povodnych podmienok. v nich je zazracna veticka ktora im dovoluje menit si VOP ako chcu . tipujem ze ty co zaplatia 60 teraz , 60 o rok , potom budu milo prekvapeny ze niekto si zmenil podmienky tak aby sa im akosi zaujimavo natiahla registracia a podobne. Ak chces platit do konca zivota nech sa paci.
Mas pravdu!Preco platit ak to nechcem a nepredplatil som si to na rok
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Je to zaujimave.
Linux ma problem sa pripojit cez vsetky prehliadace co mam.... Opera, Firefox, Zjavenie, Conqueror
0 0
Boubiss Boubiss

Boubiss je offline (nepripojený) Boubiss

Tie weby idu, tak nesirte famy, na markize fakt len spomenuli, o co ide, ziadne riesenie, alebo relevantnost. Akurat hladam tu reportaz na jojke, som zvedavy.

Edit.:este dotaz, v ktorej presne relacii na jojke to bolo?NOVINY TV JOJ?
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

adhoc Pozri príspevok
kaslem uz na to,zaplatim to nech najblizsie dve soboty nepijem a budem mat sväty pokoj od tych smradov!!! ani len v telke sa nevyjdrili normalne..
to nebol konec 100%!Som si isty ze sa utopia a ked nie sami tak niekto ich z tolkych ludi niekde utpi!
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

Boubiss Pozri príspevok
Tie weby idu, tak nesirte famy, na markize fakt len spomenuli, o co ide, ziadne riesenie, alebo relevantnost. Akurat hladam tu reportaz na jojke, som zvedavy.
idu idu !
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Sice clovek da suhlas s podmienkami cez internet, ale pokial nema podpisanu zmluvu s nimi, mozu vyskakovat? Predsa vela ludi ma ne(priatelov), ktory poznaju tvoje meno, adresu, alebo mail. Hocikto z nich sa moze zaregistrovat v tvojom mene a ty dostanes fakturu (da sa na to vyhovorit?). Ak clovek nepotrebuje na to webdizajnera, moze si sam z minuty na minutu prisposobit na svojej stranke text (aj VOP) alebo obrazky. Aj ked ste si ich VOP precitali pri registracii uz sa mohlo 1000x za ten cas zmenit a vy si nemozete byt isti s cim ste to presne suhlasili.
Ja si tiez napriklad sama doplnam udaje (obrazky) a je to uplne jednoduche a niekedy niekolkokrat do dna.
0 0
touaregtn touaregtn

touaregtn je offline (nepripojený) touaregtn

mňa tiež o.... Napisal som im že možu zabudnuť na to že im niečo zaplatim .Poslal som im email včera no zjavne maju na háku .Treba napisať do SOI-ky
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

adhoc Pozri príspevok
kaslem uz na to,zaplatim to nech najblizsie dve soboty nepijem a budem mat sväty pokoj od tych smradov!!! ani len v telke sa nevyjdrili normalne..
Tak nepi ale aj na druhy rok sa ich vzdas?
0 0
matqo matqo

matqo je offline (nepripojený) matqo

... aj celymi VOP ved ludia zaskrtli ze suhlasia s tym ze uzivatelom je ten co sa zaregistruje a zaplati proti tomu predsa neprotestuje nikto a ked nezaplatime niesme uzivatelia
Naposledy upravil Dav : 04.11.09 at 19:33
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

ajale Pozri príspevok
Sice clovek da suhlas s podmienkami cez internet, ale pokial nema podpisanu zmluvu s nimi, mozu vyskakovat? Predsa vela ludi ma ne(priatelov), ktory poznaju tvoje meno, adresu, alebo mail. Hocikto z nich sa moze zaregistrovat v tvojom mene a ty dostanes fakturu (da sa na to vyhovorit?). Ak clovek nepotrebuje na to webdizajnera, moze si sam z minuty na minutu prisposobit na svojej stranke text (aj VOP) alebo obrazky. Aj ked ste si ich VOP precitali pri registracii uz sa mohlo 1000x za ten cas zmenit a vy si nemozete byt isti s cim ste to presne suhlasili.
Ja si tiez napriklad sama doplnam udaje (obrazky) a je to uplne jednoduche a niekedy niekolkokrat do dna.
Presne!Takto to ma aukro.Pride ti domou zmluva zo vsetkymi podmienkami atd a aj kopia podpises posles oni ti pislu pristupove heslo a az potom sa mozes angazovat.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=164487&SID=9&P=1 táto firma má rovnakú adresu ako "Web Content s.r.o."
0 0
t1ny t1ny

t1ny je offline (nepripojený) t1ny

Platia tu účastnícke podmienky download-portal , ktoré budú uverejňované samostatne
a zasielané registrovaným účastníkom. Výherné hry predstavujú vedľajší produkt a nemajú žiadny vplyv
na dohodnuté zmluvné podmienky a ich plnenie.

Ludia sa registrovali najma do sutaze, nemali zaujem o danu stranku
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

mpca Pozri príspevok
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=164487&SID=9&P=1 táto firma má rovnakú adresu ako "Web Content s.r.o."
ale telefon nika nikde!
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Neviem ci este niekomu pisal redaktor z Pravdy na sukromnu spravu, mne hej. Pisal este niekomu?
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

harryy Pozri príspevok
ale telefon nika nikde!
Zaujimave finguju alebo spolupracuju!?
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

Odkaz pre všetkých mudrlantov:
Ide o nekalé obchodné praktiky a skrytý podvod! Na tom je to celé založené a na tom to celé padá.
0 0
tasa tasa

tasa je offline (nepripojený) tasa

erik.aragorn Pozri príspevok
Neviem ci este niekomu pisal redaktor z Pravdy na sukromnu spravu, mne hej. Pisal este niekomu?
nie. ja som vlastne na stranke pravdy ani nebola. ci on pisal tebe sem? a co ti napisal?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať