Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

napisal mi sukromu spravu ci mu mozem napisat, a ze ci by so mnou spravit rozhovor
0 0
ivana5 ivana5

ivana5 je offline (nepripojený) ivana5

Vašu písomnú reklamáciu sme obdržali dnešným dňom.
Našou odpoveďou chceme upozorniť na nasledujúce body.

Naše záznamy poukazujú na dokázateľnosť vašej registrácie prostredníctvom zadania vašej e-mailovej adresy. Na túto adresu Vám bol zaslaný aktivačný link potrebný na prístup do našej databázy.
Naďalej tvrdíte, že žiadosť o registráciu nebola podaná Vašou osobou.

Na vyjasnenie tejto skutočnosti by sme Vás chceli požiadať aby ste nám zodpovedali nasledujúce otázky:
Boli ste v deň prihlásenia, ktorý nájdete na faktúre na internete? Ktorého poskytovateľa internetu používate?
Má ešte niekto okrem Vás prístup na zadanú e-mailovú schránku?
Vykonali ste potrebné opatrenia na ochranu Vašej emailovej schránky proti neoprávnenému prístupu inými osobami ( vrátane príslušníkov rodiny ) ? Je prístupové heslo do Vašej emailovej schránky uložené v počítači a automaticky doplnené v prihlasovacom okne? Je Váš počítač používaný treťou osobou?
Môžete kategoricky vylúčiť, že Vaše e-mailové údaje boli použité treťou osobou pri prihlásení sa náš portál?
Môžete kategoricky vylúčiť, že Vaše emailové údaje boli použité treťou osobou, vrátane príslušníkov rodiny pri prihlásení na náš portál?
Ak máte skutočne len vy prístup do Vašej emailovej schránky, je dôležité objasniť ako je možné, že aktivačný link zaslaný na Vašu emailovú adresu bol spustený?


Dobrovoľné poskytnutie týchto informácií je vo Vašom, tak ako aj v našom záujme, pretože budeme aj naďalej presadzovať požiadavky vyplývajúce zo zmluvy. Súčasne bude podané trestné oznámenie voči osobe, ktorá zneužila vaše údaje k registrácii na našom portáli a tým nás prostredníctvom Vašich osobných údajov priviedla do omylu.

Nasledujúce údaje boli uložené ako dôkaz prihlásenia sa do našej databázy:
Musíme podotknúť, že v prípade keď sa na základe uloženej IP adresy a s výslovným súhlasom užívateľa preukáže, že sa dané prihlásenie predsa len uskutočnilo z Vašeho počítača a IP adresa bude priradená ku Vašemu internetovému pripojeniu, budeme nútení požadovať náhradu nám vzniknutej škody.


S pozdravom,

Andrea Tichá z Pro Content s.r.o.

p.s. toto mi prislo ako dpoved, ked som v prvom navale prekvapenia a zlosti im odpsala, ze som sa nikde nezaregistrovala, od vtedy som sa im neozvala, zle,co?
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

myslim ze ide o automaticku spravu
0 0
beruska29 beruska29

beruska29 je offline (nepripojený) beruska29

AHOJTE, ja som sa na tento portal ani nezaregistrovala osobne a ze vraj som registrovana a dostala som aj ja tu fakturu, neviem co mam robit, co si myslite???? co by bolo vhodne???????ideme vsetci do markizy
0 0
SVKmatej SVKmatej

SVKmatej je offline (nepripojený) SVKmatej

ak boli zmene tak porusil on sam svoje VOP ... Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo, zmeniť a dopĺňať uvedené VOP vždy, keď si to prevádzkové
a legislatívne zmeny vyžiadajú a to formou dodatkov, ktoré budú uverejňovať na w w w.basne-portal .sk
a budú nedeliteľnou súčasťou pôvodného znenia, s čím je užívateľ oboznámený.
Doplnky a dodatky budú užívateľovi zaslané emailom dva týždne pred nadobudnutím ich účinnosti.
Užívateľ má právo do 14 kalendárnych dní, od ich obdržania, namietať ich prípadný rozpor so všeobecne
platnými a záväznými právnymi predpismi. V prípade, že užívateľ toto svoje právo nevyužije, považuje
sa jeho konanie za konkludentný súhlas so zaslanými zmenami a doplnkami.

čize nedal dodatky, neposlal e maily ... to na sude bude mat dost velku vahu .
_
:-)
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
môžete mi niekto poslať na mail tu faktúru?
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

beruska29 Pozri príspevok
AHOJTE, ja som sa na tento portal ani nezaregistrovala osobne a ze vraj som registrovana a dostala som aj ja tu fakturu, neviem co mam robit, co si myslite???? co by bolo vhodne???????ideme vsetci do markizy
Markiza?Jasne budeme slavny!
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

posli mi mail adresu na sukromnu spravu, ale co chces zistit?
0 0
lakes lakes

lakes je offline (nepripojený) lakes

no tak ja som sa tam zaregistrova ešte v lete a prišla mi faktúra odpísala som že žiadam o odstúpenie od zmluvy a sledujte odpoveď čo prišla teraz
Radi by sme Vás upozornili na to, že vo všeobecnosti nie je potrebná žiadna žiadosť o odstúpení od zmluvy. Prístup k našej ponuke je časovo ohraničený na dva roky.
Po uplynutí tejto doby Vám nevznikajú žiadne ďalšie záväzky.
Po vyrovnaní všetkých záväzkov budú v súlade s právnymi predpismi všetky Vaše dáta z našej databázy vymazané.
Predčasné vymazanie Vašeho prístupu z našej databázy je samozrejme možné.
Upozorňujeme Vás však na to, že tento manuálny zásah do našej databázy je spoplatnený ďalším poplatkom vo výške 5 EUR (150,63 SKK).
Samozrejme týmto končí predčasne Vaše právo na prístup do našej databázy. Výslovne Vás upozorňujeme na to, že predčasné vymazanie Vašich prístupových dát na vlastnú žiadosť Vás neoslobodzuje od povinnosti uhradenia poplatku za naše služby.
Dúfame, že sme vám s touto informáciou pomohli a prajeme Vám pekný deň.
S pozdravom,
Miloš Kolcún z Pro Content s.r.o.
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

Kurnik mna teraz napadlo ze mne ziadna faktura neprisla!Prislo mi len emailom ze mam uhradit ciastku v hodnote 60 E.Je to asi blbost!
Ci nie ?
0 0
Ivík32 Ivík32

Ivík32 je offline (nepripojený) Ivík32

lakes Pozri príspevok
no tak ja som sa tam zaregistrova ešte v lete a prišla mi faktúra odpísala som že žiadam o odstúpenie od zmluvy a sledujte odpoveď čo prišla teraz
Radi by sme Vás upozornili na to, že vo všeobecnosti nie je potrebná žiadna žiadosť o odstúpení od zmluvy. Prístup k našej ponuke je časovo ohraničený na dva roky.
Po uplynutí tejto doby Vám nevznikajú žiadne ďalšie záväzky.
Po vyrovnaní všetkých záväzkov budú v súlade s právnymi predpismi všetky Vaše dáta z našej databázy vymazané.
Predčasné vymazanie Vašeho prístupu z našej databázy je samozrejme možné.
Upozorňujeme Vás však na to, že tento manuálny zásah do našej databázy je spoplatnený ďalším poplatkom vo výške 5 EUR (150,63 SKK).
Samozrejme týmto končí predčasne Vaše právo na prístup do našej databázy. Výslovne Vás upozorňujeme na to, že predčasné vymazanie Vašich prístupových dát na vlastnú žiadosť Vás neoslobodzuje od povinnosti uhradenia poplatku za naše služby.
Dúfame, že sme vám s touto informáciou pomohli a prajeme Vám pekný deň.
S pozdravom,
Miloš Kolcún z Pro Content s.r.o.
Milé, takže môžeme skončiť skôr ako o 2 roky, ale zaplatiť musíme aj tak???
Na akú adresu si písala?
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

harryy Pozri príspevok
Kurnik mna teraz napadlo ze mne ziadna faktura neprisla!Prislo mi len emailom ze mam uhradit ciastku v hodnote 60 E.Je to asi blbost!
Ci nie ?
V prilohe by si mal mat pdf subor
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

lakes Pozri príspevok
no tak ja som sa tam zaregistrova ešte v lete a prišla mi faktúra odpísala som že žiadam o odstúpenie od zmluvy a sledujte odpoveď čo prišla teraz
Radi by sme Vás upozornili na to, že vo všeobecnosti nie je potrebná žiadna žiadosť o odstúpení od zmluvy. Prístup k našej ponuke je časovo ohraničený na dva roky.
Po uplynutí tejto doby Vám nevznikajú žiadne ďalšie záväzky.
Po vyrovnaní všetkých záväzkov budú v súlade s právnymi predpismi všetky Vaše dáta z našej databázy vymazané.
Predčasné vymazanie Vašeho prístupu z našej databázy je samozrejme možné.
Upozorňujeme Vás však na to, že tento manuálny zásah do našej databázy je spoplatnený ďalším poplatkom vo výške 5 EUR (150,63 SKK).
Samozrejme týmto končí predčasne Vaše právo na prístup do našej databázy. Výslovne Vás upozorňujeme na to, že predčasné vymazanie Vašich prístupových dát na vlastnú žiadosť Vás neoslobodzuje od povinnosti uhradenia poplatku za naše služby.
Dúfame, že sme vám s touto informáciou pomohli a prajeme Vám pekný deň.
S pozdravom,
Miloš Kolcún z Pro Content s.r.o.
Waw zase nove meno?!To co tam oni robia?
0 0
ediker ediker

ediker je offline (nepripojený) ediker

ja dufam,ze sa to nejako vyriesi a nebude sa musiet nic platit,lebo som bez prace a neviem ako by som to zaplatil a urcite je v tom nejaky podvod,lebo tam nemaju ani kontakt a emailova adresa je nanic
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
reakcia na #538

najlepsia obrana je utok
,... ani oni nemaju ako dokazat opak. Chcu len zastrasit. Aj na to aby obvinili "neznamu osobu" potrebuju dostatok dokazov, inac sa tym nebude policia zaoberat. Tiez si myslim, ze odpoved je automaticka.
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Ako hovorim, ide o automaticke spravy....
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

erik.aragorn Pozri príspevok
V prilohe by si mal mat pdf subor
To som prehliadol!Ale co s tym ked uz sidlia na inej adrese?Co s tim ja to nemozem poslat do bludu ne?
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Ako citam tie listy co Vam zaslali, zakazdym tam vystupuje v podpise ina osoba {majitelka vobec nie, podla OR}. Tak ma napada, naozaj maju tak vela zamestnancov alebo su to vymyslene mena. Za internetovymi sluzbami a e-obchodmi nebyva az tak vela ludi. Len uvazujem nahlas...
0 0
jusike jusike

jusike je offline (nepripojený) jusike

ajale Pozri príspevok
reakcia na #538

najlepsia obrana je utok
,... ani oni nemaju ako dokazat opak. Chcu len zastrasit. Aj na to aby obvinili "neznamu osobu" potrebuju dostatok dokazov, inac sa tym nebude policia zaoberat. Tiez si myslim, ze odpoved je automaticka.
A z čoho by tých, ktorí nezaplatia, obvinili? To by ma zaujímalo.
0 0
matqo matqo

matqo je offline (nepripojený) matqo

harry nic im neposielaj. ty si predsa suhlasil s tym ze uzivatel je ten kto sa registruje a zaplati a na takeho sa vztahuje zvysok VOP. kedze sme nezaplatili uzivatelmi niesme a na nas sa nic s toho nevztahuje. tu fakturu si mozu nechat. som zvedavy ako to teraz uhraju pred danovym
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať